Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szumi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    517
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szumi

  1. Na forum rolexa tez byla akcja, jeden z trusted dealer, oferowal czy sprzedal podrobe batmana.
  2. Tego nie wiem, rolex mi sie rzucil na oczy, wlasnie ze wzgledu na bezel i spasowanie endlinkow, cyferblat podali, ze rok produkcji 2015 a taki byl dopiero od 2016 r.
  3. Oszusci. Uwaga nie kupowac http://allegro.pl/rolex-submariner-date-ceramic-ref-116610ln-i6723981523.html Wklejam tutaj co by nie zniknelo. Jest to niezla podroba, wersja noob v7 mechanizm 2836, mozna sie nabrac
  4. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Ford montuje grzalki do ogrzewania kabiny w silnikach 2l diesel i w ecoboostach.
  5. Lerra, troche tych wersji jest. A rozowe zloto? Mysle, ze najlepiej zobaczyc na zywo. Zdjecia nie oddaja walorow tych zegarkow. Dla przykladu, inne wersje, dwie pierwsze i ostatnia, ktorych byc moze nie bralas pod uwage. Gladka luneta, tez ladnie w wyglada
  6. Cena wyzsza za suba, bo placisz za kg zlota w branzolecie :-)
  7. Przeciez to maly zegarek jest, jakie macie nadgarstki, ze dla was rolex jest za duzy.
  8. Nieaktualne, zrobili podrobe mechanizmu 3138. pokazujecie stare filmy mocno nieaktualne do obecnych wersji Tutaj macie link do galerii co na topie https://imageshack.com/a/8xeM/1
  9. Obecnie jest 7 czy 8 "wersja" cyferblatu w 116610.
  10. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Toyota verso, na miasto pomylka. Samochod dla malego japonczyka, krotkie siedziska, cienka kierownica, Slaba manewrowość, sprawdz ford cmax lub grand cmax
  11. Sznurki konopne tez mozna zalozyc. Masakra jakas z tymi nato. Nie cierpie ich na zadnym zegarku
  12. Basel World 2017 Rolex http://rolexpassionreport.com/20205/rolex-news-for-baselworld-2017/
  13. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Ford cmax 2,0 diesel 163 PS, przebieg 243 tys jak oddawalem, swieca zarowa dpf przy ok 200 tys km padla.
  14. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Moj grand cmax 2l diesel 180PS srednie spalanie 6 do 6,5 l/100 km. Ale ja duzo trasy robie. Tempomat ustawiony na 111 km/h, na drogach zwyklych. Drogi S 131km/h, autostrady 151km/h. Tak sobie wymyslilem aby bylo i ekonomicznie i w miare szybko. Trasy mam stale, praca. Pomimo, ze to sluzbowy samochod lubie eko driving.
  15. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    W fordach mozna latwo podniesc moc fabrycznie. Diesel 150 na 180 ps, benzyna 150 na 182, itp, itd. W sterowniku sa wgrane wszystkie mapy silnika. Trzeba wybrac tylko, ktora mapa ma dzialac. Koszt niewielki a mozna sporo kasy zaoszczedzic, serwis aso nie ma w to wgladu. Mam obecnie cmax, bylo 140 jest 163, od 3 lat tak jezdze. Za chwile odbieram grand cmax 2,0 diesel 150 PS i od razu go przerobie na 180 PS.
  16. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Pod kazdym, zabezpiecza lakier przed brudem, pieknie wyciaga glebie koloru, latwiej umyc.
  17. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Polecam powloke kwarcowa na lakier. Tanio nie jest, ale warto.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.