Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szumi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    517
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szumi

  1. Dzieki za ostrzezenie. Podjade jutro do sklepu i sie przymierze do roweru.
  2. Dzięki Marcin mysle też o uzywanym rowerze, ale to górale http://allegro.pl/cube-ltd-xt-10-przelozen-rock-shox-okazja-i3397224425.html http://allegro.pl/ghost-se-8000-2013-rock-shox-blok-xt-5500-zl-i3383032860.html ?????
  3. Witam Koledzy chce kupić rower trekkingowy lub crossowy. mam 174 cm wzrostu, więc rama to 18-19 cali, chyba? kwota do ca. 3000 zł Pozdr Zbyszek
  4. nie pasi mu ten psaek, jak kwiatek do korzucha
  5. mógłbys go w końcu wyczyścić
  6. http://allegro.pl/rolex-submariner-promocja-i3267594876.html podróba
  7. bez dwóch zdań zajebiaszczy, z data czy bez.
  8. tak to maine coone, Bazyl. szafki mają wys. ok 85 cm fajne te twoje brytki. moja siostra tez ma parkę.
  9. no ten biały pasek, to hmmmmm tia gejowy sorki
  10. Clarcson, nosi równiez ceramicznego IWC Top Gun
  11. czarne na mnie szału nie robią. Rolex by Casio G-Shock
  12. Mnie osobiście paski NATO nie kręca, ale kauczuk jak najbardziej. Poza tym świetnie jest dobrana i wykonana do rolka. Dopóki nie zobaczyłem tego zestawienia też uważałem że sub czy Gmt tylko na stalowej.
  13. świetnie ten kauczuk wyglada z subem, Carlito dziwie sie że jeszcze nie kupiłeś takiego paska do GMT
  14. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jak sie sprawuje? Kolega kupił we wrześniu nowe z salonu, po 2 tygodniach wymiana skrzyni biegów, i znowu sie zepsuł. Stał chyba dwa miesiące w serwisie. Problemy ze skrzynia biegów, manual. Jakby nie wytrzymywała momentu obrotowego silnika.
  15. fucking beautiful gratki z okazji nowego zegarka
  16. Przepraszam kolegę Kolmara jesli się pomyliłem, ale mam wątpliwości.
  17. Mam watpliwosci co do jego oryginalnosci. Po pierwsze wysokosc srubek, powinny, Byc nieco nizej niz bezel a nie rowno z nim, srubka w okolicach godziny 2 cokolwiek krzywa. Watpliwosci dotycza rowniez jakosci cyferblatu, nierowne indeksy, szczegolnie na godzinie 12 tej, oraz mocowanie paska gumowego do koperty uchwyty nie powinny tak wystawac, i miec takich ostrych krawedzi.
  18. PP piękny, jedyne co mi nie pasuje to datownik, trochę cyfry jakby za duże w stosunku do okienka
  19. http://allegro.pl/rolex-i2601465295.html podroba rolexa suba za 10 tys zł
  20. Shot at 2012-06-27 Shot at 2012-06-27
  21. Shot at 2012-06-24 na ręce bez zmian od czasu zakupu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.