Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szumi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    517
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez szumi

  1. szumi

    Okulary przeciwsłoneczne

    Szukam ray ban 3183 i tylko tutaj znalazlem http://eyemasters.pl/ Sklep warty zaufania?
  2. datownik też chyba zmienili, powinna być "otwarta" 9 piękny Milgauss, aż prosi się o reedycję, IMO
  3. no tak, powninienem napisać od 9-10 PM az do momentu kiedy data "przeskoczy". Na pewno w instrukcji zegarka jest info na ten temat
  4. radekk, jest zasada, nie zmienia się daty po godzinie powiedzmy 9-10 PM (w zależności od mechanizmu) wtedy zaczyna pracować mechanizm zmiany daty. pewnie zerwałeś "kółko" recznej nastawy.
  5. podróby subów tego modelu, mają trzy podstawowe "wady" 1 end link, zawsze sa źle spasowane 2. położenie koronki względem koperty, zawsze jest poniżej osi koperty (niesymetrycznie ) jeśli jest dobrze zrobiona głębokość wewn pierścienia. 3. no i oczywiście świecenie, ale tutaj zawsze można zrobić poprawę. 4. złe położenie daty w okienku, nie jest centryczna obecne modele podrób, przyjmują oryginalne części, szkło, koronka, pierścień zewnętrzny, cyferblat i wskazówki, nawet mechanizm.
  6. jeśli to ten co na zdjęciach to oryginał, ma jeszcze folie naklejone
  7. na taki szmaciaku to mu krzywdę robisz. masakra
  8. KonradR, cena bransy wyrwie Cie z butów. tu masz ceny: http://www.ofrei.com/page1280.html#10496
  9. ja w ogóle nie rozumiem fenomenu pasków nato. to tak jakby sznurkiem przywiązać zegarek do nadgarstka. totalny badziew dla mnie. do rolexa datejusta
  10. nope, z okolic Grudziądza dużo zachowań przejmuje od moich kotów
  11. do moich 3 kotów, dołączył piesek ma już roczek. jest z nami od marca zeszłego roku
  12. podróba. folia niebieska i cała branzoleta obwinięta folią
  13. najlepiej otworzyć i pokazać mechanizm. Chociaż w jednym wątku gdzie była kłotnia o jakość wykonania mechanizmów rolexa, ktoś pokazał podróbę mechanizmu rolexa jako oryginał, jako dowód złej jakości
  14. http://allegro.pl/rolex-submariner-gold-18k-caly-zloty-750-i3729445596.html ten sie ciągle pojawia. zgłaszałem na alle i nic.
  15. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    W Szczecinie co niektórzy właściciele merców jeżdżą do ASO w NRD taniej
  16. genialny, tez mam Maine Coona. Siła spokoju
  17. szumi

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Moja nowa służbówka, 2 litry w dieslu 140 koników.
  18. Stary: zabiłes mnie tą Omega, piękna to mało powiedziane. Kiedys to robili zegarki teraz to popierdółki są Gratki, niech sie nosi
  19. szumi

    Co noszą znani ludzie?

    jaki zegarek nosi Maciej Stuhr?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.