Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Христофор

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    160
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Początkujący

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

366 wyświetleń profilu
  1. Jeśli usunąć datę to tarcza będzie po prostu nudna. Brak mu tej jednej perełki, która nada mu niepowtarzalność. Myślę, że to problem wskazówek, które są po prostu banalne.
  2. Христофор

    Parnis

    Mała poprawka. Jeśli "Chińczyk" to najlepiej z mechanizmem od Seiko, Miyota lub SeaGull.
  3. A ja bym zinterpretował to pytanie w następujący sposób : ile kamieni ma zegarek ?
  4. Do mnie również przyszła przesyłka 6.12 na WER Warszawa. Wczoraj ją otrzymałem, czyli nie jest tak źle !
  5. Ale Gerlach to nie Vratislavia. Jak by nie patrzeć, to brand jest równie ważny. BMW i Mercedes to super samochody. Jednakże są klienci, którzy nigdy nie kupią Mercedesa a są również tacy, którzy nie kupią BMW. Trzeba zaproponować warianty dla jednych i drugich.
  6. Kompresor ( z wewnętrznym ringiem ) w automacie to byłby strzał w 10. Do tego nakładane indeksy z 12 i 6 arabskimi indeksami. Super. 3 kolory tarczy ( zielony, niebieski i czarny ).
  7. Generalnie do tej pory nie trzeba było. Ale od listopada ma nastąpić uszczelnienie granic i może być różnie ... Czyli zacznie się loteria.
  8. Dwaj sprawdzeni Sprzedawcy po drugiej stronie granicy : https://meranom.com/en/ i https://komandirskie.com wybierasz zegarek i kupujesz go tak samo jak w każdym innym sklepie internetowym. Potem czekasz miesiąc lub więcej (Meranom ) lub 3 tygodnie (Komandirskie) i przesyłka przychodzi do twojej placówki poczty polskiej.
  9. Po pierwsze u nas na bazarku. Po drugie choćby tutaj : http://rosyjskiezegarki.pl Po trzecie - Allegro Najtaniej - bezpośrednio z Rosji.
  10. No poza tym, że ceny absurdalne w tym całym russtime, to zegarki absolutnie Ok.
  11. Na Allegro sporo tego jest po 30 pln. Kremowe też. Np. https://allegro.pl/tarcza-do-zegarka-molnia-39-mm-i7616070079.html https://allegro.pl/tarcza-do-zegarka-molnia-39-mm-i7616071247.html https://allegro.pl/tarcza-do-zegarka-molnia-39-mm-i7616051563.html
  12. Panowie, czy w takiej Slawie da się wymienić szkiełko na mineralne, najchętniej wypukłe ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.