Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Genovese_

Użytkownik
 • Content Count

  1,533
 • Joined

 • Days Won

  15

Everything posted by Genovese_

 1. Zaglądam tylko rzadziej niż wcześniej.Głównie staram się coś czytać bo niestety na lepsze fotki brak czasu.
 2. Siemanko, Kilka ostatnich dni i dziś:
 3. Lotus , tak sobie czytam od kilku miesięcy forum i zauważyłem ,że często stawiasz nie trafione tezy, często też masz trafniejsze wpisy.Ostatnio nawet czyszcząc priv znalazłem naszą konwersację.Napisałeś wtedy do mnie z konta LotusX gdzie pytałeś mnie o kilka kwestii związanych z milgaussem.W każdym razie zmierzam do tego ,że po cholerę robisz z siebie eksperta jak niecałe 1,5 roku temu miałeś mniejszą wiedzę ode mnie?.Gdzie ja akurat zaliczam się do totalnych laików w kwestii wiedzy o zegarkach.Zmierzam do tego ,że czy nie lepiej już skończyć z tym " ekspertem Lotusem" tylko być sobą ?.Przecież nikt nikogo tu nie poniża ale strzelając z tezami typu ,że Ty wiesz ,że np. Hulk będzie za pół roku kosztował XX k pln. wystawiasz Lotusa na śmieszność i kompromitację.Nie wnikam w inne kwestie bo nieraz cieżko mi stwierdzić kto ma rację bo się nie znam ale serio Lotus już umarł na tym forum i tak musi zostać oczywiście jeżeli Lotus ma honor. PS Wiesz ja osobiście preferuję zasadę ,że jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam i serio w życiu dobrze mi to robi.
 4. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
 5. Bardzo fajny jest ten Zenith. U mnie kolejny dzień nie schodzi z nadgarstka : \
 6. Fotka nie dzisiejsza ale zegarek ten sam :
 7. Genovese_

  Makro

  Avenger II Seawolf to jest.
 8. Ja po ostatniej akcji z Krukiem definitywnie z Rolexa rezygnuję.Może kiedyś wrócę ale tylko wtedy kiedy Rolex będzie normalnie dostępny do zakupu tak jak inne uznane marki.
 9. Ja znowu wolę nic nie pisać o czymś co mi się nie podoba na forum.Osobiście z tego przyjemności nie czerpię a można komuś popsuć humor.Co innego jak ktoś się radzi przed zakupem.
 10. Genovese_

  Perfumy

  W butiku LV w KaDeWe w Berlinie.Jak będziesz miał możliwość to polecam sprawdzić.To jest zupełnie inna jakość.Moim zdaniem Orage i Nouveau Monde są najlepsze w linii męskiej LV. Orage - drzewny, cytrusowy,świeży korzenny , aromatyczny.
 11. Nie przechodził.Zegarek był zakupiony w lutym 2019 roku ale był bardzo mało używany do dziś.Zobaczymy co będzie po tygodniu ,w każdym razie jest tutaj wydłużona o 6 lat gwarancja także jestem spokojny.
 12. Wiesz nie był to oczywisty wybór bo na fotografiach Ingenieur z czarną tarczą wypada imo dużo ciekawiej.Jednak kolejnego zegarka z czarną tarczą po prostu nie chciałem.Dlatego wybór padł na ten model. PS In plus na dzień dzisiejszy punktualność ,bo tutaj mamy naprawdę świetnie wyregulowany mechanizm obecnie (-2 sek doba.):)
 13. Dokładnie jest bardzo wygodny z racji tego ,że jest niski.Dodatkowo system skracania bransolety to jest moim zdaniem kosmos.Postarali się.. Natomiast brakuje i to ewidentnie mikroregulacji bo obecnie po redukcji pełnego ogniwa mam mocno dopasowane a po redukcji pół ogniwa odrobinę za luźno... 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.