Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wanderer1975

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

585 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Poprostu ekologiczne auta są te elektryki..
 2. No tak.Wszyscy politycy to zlodzieje i kłamcy 🙂
 3. Może przenieś temat do Po Godzinach-Teorie spiskowe;-)
 4. Najlepsi są ci jeżdzący skodami przedstawiciele handlowi.Wyciskają ostatnie poty ze swych machin:-)Często też panowie świata autami w leasingach.Widzę pędzącego pana ponad dwieście na godzinę,zjeżdzam na prawy pas jadąc przepisowo te swoje 130.Rozumiem spieszy się..Jego sprawa.Byle nie zabił kogoś przez swoją ułańska fantazję.Często jeżdzę Białystok-Warszawa i to co widzę na S8 zakrawa na pomstę do Nieba.Ułani niestety jeszcze nie wygineli...
 5. Zawsze zatrzymuję sie na nie zaświeconej strzalce w prawo.Nie ufam debilom ze słuchawkami na uszach oraz rozpędzonym miłośnikom rowerów,którym nie chce się zwlec d..y z rowera wkraczając na przejscie dla pieszych...Iść siedzieć za świętą krowę? Dziękuję.Niedługo zabronią jeżdzic autem po drogach publicznych.
 6. Nadal ten sam cyganowoz.Gaz tanieje:-)
 7. A może być na puszce zamiast na ręce?
 8. Rozpalamy ognisko z synem na kampingu.Wspolobywatele dra ryje oglądając telewizję..Po kiego grzyba wyjechali nad jezioro?
 9. Podpisuję się obydwoma ryncami.:-)
 10. Mój chrysler z 3,5 l silnikiem podobnie spala LPG.Jakies 13 do 15 litrów.Olac te nowoczesne ekog....a.I cieszyć się prawdziwą motoryzacja do kiedy się jeszcze da...
 11. Oszczędzaj się.robota to nie wszystko.By nie było ot.zdjecie;-)
 12. Cześć Paweł.Wszystko ok po zabiegu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.