Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wanderer1975

Użytkownik
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

722 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Dane z internetu mnie nie interesują.Codzienie w pracy widzę skorodowane złącza, nie oglądane od dziesiątków lat.Deweloperzy w nowych osiedlach też oszczędzają na WLZ i zamiast miedzi dają aluminium,trochę o większym przekroju,ale to dziadostwo się utlenia.PRL się kłania..Dla kumatych.Euroentuzjasci powinni poczytać, skąd bierze się energia elektryczna.Polecam książki dla zasadniczej szkoły zawodowej o kierunku elektryk.Jezeli jeszcze takie są..Wiem że analitycy internetowi wiedzą lepiej.Zyj sobie w swoim świecie i niech Ci się dobrze żyje.
 2. Według mnie same brednie.Jestem energetykiem w Polsce.Wiem,jak wydajna jest nasza sieć elektroenergetyczna i ile jeszcze może wytrzymać.Raczej niewiele.Za kilka lat przy rosnącym"trendy"bycia EKO kupicie sobie drodzy użytkownicy akumulatorowych wozidełek agregaty prądotwócze koniecznie trójfazowe.Zasilane PB.Amen.
 3. Robiłem niedawno Kat.A.I niestety wszecześniejsze kategorie mam już terminowe.Okulistka z racji wieku(40 plus)przepisała mi okulary,że niby z bliska słabiej widzę.Więc uważajcie.Następne badania mam zrobić po dziesięciu latach od poprzedniego badania.Bardzo dbają nasi lekarze o bezpieczeństwo na drogach.Problem w tym,że nadal świetnie widzę.Słabiej tylko przy wypłacie;-).
 4. Szanuję Twoją decyzję i gratuluję.Opowiem Ci jak to u mnie wyglądało.Pojechałem kupić przyczepę jedynym autem w moim inwetarzu,które miało hak.Była to Skoda fabia 2 DMC jakieś 1800.Pod to auto kupowana była przyczepa,w dowodzie cepki jak byk stało 1000 DMC.Jechało się stasznie ciężko z ostrowa wielkopolskiego gdzie ją zakupiłem.Ciężko,bo holownik za słaby i lekki. Ciężarowki które mnie wyprzedzały też dodawały emocji podmuchami wiatru.Na pierwszy wakacyjny wyjazd doposażyłem drugie nasze auto audi a4 w hak.Było w miarę ok,diesel robił robote, ale bez dodatkowych lusterek poszerzających pole widzenia z tyłu też była lipa.Lewoskręt takim zestawem to tragedia.Po pierwszym wakacyjnym wyjeżdzie doszedłem do wniosku że kupuję auto tylko do przyczepy.No i może do zabawy.Niewysilony silnik ok.300 koników,oczywiście wolnossący.Szeroki, co by lusterek dodatkowych nie zakładać i oczywiście napęd na tył.Nareszcie nie boję się jezdzić zestawem nawet po Rumuńskich pagórkach.Aha co się okazało to przyczepa moja tak naprawdę waży 1300 kg...A jak żona dołoży balastu to strach ważyc...Jeszcze nie miałem kontroli ani w Polsce ani za granicą.Trzymam kciuki za Ciebie i zdany egzamin. To chory kraj.U nas można ciągnąć cepkę maksymalnie 70 km/h.W Niemczech jeżeli masz stabilizator toru jazdy możesz pomykać 100km/h.Jak bedziesz kupował budę,to koniecznie ze stabilizatorem.No i mover też się przydaje.
 5. No jak tak,to ok.Sobota wieczór.Rozkojarzony jestem😁.Fioletowych yodynowych trunków jeszcze nie spożywam.
 6. Czyżby wrócił ten wszystkowiedzący i mający zdanie na każdy temat?Wuj dobra rada;-) Żeby było prawilnie.
 7. https://allegro.pl/oferta/zegarek-tudor-bcm-11102639292
 8. Co Ty tu pokazujesz za dziwne zegarki?Wiedz, że u nas na Podlasiu najbardziej rozpoznawalne marki zegarkowe to Q&Q oraz Perfect.W ostateczności Casio.😉
 9. Jeżeli chodzi o mnie, nocuję tylko na MOP.Oswietlone,monitoring.Bylem kiedyś w Czorsztynie przy granicy Słowackiej.Nasluchalem się o cyganach okradających przyczepy.Na dziko nie polecam,chyba że Rambo jesteś i lubisz bić ludzi.A tak serio.Zawsze możesz znaleźć jakieś miejsce w agroturystyce na noc.
 10. Zacisk hamulcowy prawy przód się zablokował 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.