Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rmickey

Użytkownik
 • Content Count

  1,695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,864 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,845 profile views
 1. Wizualnie zdecydowanie Sinn.
 2. Lubisz widocznie duże zegarki ps. obecnie mój nadgarstek to 19 cm i w moim przyadku uważam, że 42 mm to max
 3. rmickey

  Nóż

  Może kogoś zainteresuje Turn (jak nowy, nawet kartonu nie przecinał). Oddam w dobrej cenie
 4. rmickey

  Omega Aqua Terra

  Zapraszam do rozmów
 5. Sprzedam Omegę Seamaster Aqua Terra, ref. 220.10.41.21.03.001. Zegarek kupiłem 16.12.2019 r. w Jubitomie. Pełen komplet ze wszystkimi dokumentami i pudełkami. Jest w bardzo dobrym stanie. Włoskowate ryski na polerowanych elementach bransolety i lunety. Jednak nic głębszego czy wgniotek nie ma, szkło czyste. Według skali forumowej spokojnie 8,5/10. Cena: 21k zł do negocjacji. Preferowany odbiór osobisty. Wysyłka do ustalenia.
 6. Cześć. Można wiedzieć kiedy kupiłeś i ile zapłaciłeś za super ocean Heritage ??

 7. Pewnie, że powinieneś włączyć w przeglądarce lub aplikacji sprawdzanie ortografii
 8. Sprzedam PAMA 914. Zegarek kupiony 09.06.2021 r. w Kruku. Pełen komplet ze wszystkimi dokumentami i pudełkami. Jest w super stanie. Włoskowate ryski się znajdą jednak nic głębszego czy wgniotek nie ma, szkło czyste. Według skali forumowej spokojnie 8,5/10. Oryginalny pasek z klamerką i guma nie używane. Ładownica ze zdjęcia nie jest elementem zestawu. Cena: 25k zł. Preferowany odbiór osobisty. Wysyłka do ustalenia.
 9. Poszedł na naprawę w ramach gwarancji. Na początku koronka się ciężko dokręcała aż w końcu zaczęła się kręcić w obie stony. Wymienili środkową kopertę, gdyż jak się okazuje, gwint jest z nią zintegrowany, koronkę, uszczelki i parę innych części. Test szczelności też figuruje na wykazie. Oddałem do Pieśkiewicza ale serwis z Wiednia poprosił o wysyłkę zegarka do nich. Rysa jest niestety na szkle [emoji20] Uchwyciłem na zdjęciu poniżej, między godz. 4 a 5.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.