Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Andrzej77

Użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrzej77

 1. Vintageowy zegarek w ceramice? 🤔 I jeszcze te odpadające uszy Zdjęcia IWC Omegi czy Panerai już można spotkać. Ciekawe kiedy pierwsze zdjęcie Tudora bez ucha? Zostanę przy stali 🙂😉
 2. Czy ma ktoś GMT na granatowej skórze? Może ktoś polecić coś ciekawego?
 3. Nie trzeba być jasnowidzem. Takie historie zaśmiecają to forum regularnie a schemat każdej opowieści jest niemal identyczny. Regułą też było że im bardziej jej autor brnął w udowadnianie swojej racji tym bardziej się pogrążał. Robienie z kogoś idioty nie było moim celem. Ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat.
 4. Jest tak jak napisałeś zawsze w tych historiach jest tak zwana osoba trzecia, brat szwagier itd Moim zdaniem w większości przypadków zegarek został nabyty świadomie na jakiejś wycieczce w Egipcie Turcji czy po prostu na OLX.
 5. Kolega napisał że był w serwisie sądziłem że mają tam większe możliwości. Moim zdaniem 10ATM też ten Chińczyk nie przejdzie.
 6. I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60
 7. A ja to uważam że w tej całej historii nie ma żadnego Wuja a kolega nas wszystkich robi w H...
 8. Jeżeli był odbiór osobisty to nie było transakcji na odległość. Więc sprzedawca może odmówić przyjęcia zegarka. A skoro kupujący licytował pod wpływem alkoholu to zachodzi też podejrzenie że odbierając zegarek też był pijany i może źle zrozumiał słowa sprzedawcy. Powinien przesłuchać kilkakrotnie nagraną podstępem rozmowę. Być może będzie mogła być ona użyta w sądzie podczas dochodzenia swoich praw sam jestem ciekaw kto tym razem będzie winny pijany czy trzeźwy. Ja wiele lat temu miałem podobną sytuację po paru głębszych zostałem zaproszony do domu przez dziewczynę z imprezy rano też byłem rozczarowany chociaż w nocy myślałem że oferta jest atrakcyjna Jednak nie przyszło mi do głowy żeby ją nagrywać ani podawać do sądu. Pozdrawiam.
 9. Na ostatnim Dropie kupiłem taką Glycinkę, dodatkowe koszty to prawie 850zł Przeważnie przesyłki w Polsce rozwozi Poczta Polska a tym razem przywiózł kurier i zostały naliczone dodatkowe opłaty obsługi agencji celnej. Zaskoczeniem było też logo na tarczy, nie takie jak na zdjęciu tylko nowe nakładane ze skrzydłami. Takie uroki MD
 10. A mi Rolex kojaży się z nazwami firm z początku lat 90-tych (Antex, Wandex itd.) Ale kupiłem i bym kupił jeszcze.
 11. Gdyby ktoś chciał stare logo to zapraszam: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/168200-sz-glycine-base-22/
 12. Nie zauważyłem wcześniej twojej oferty na bazarku, faktycznie trochę tego kupiłeś. W takim razie gratuluję.
 13. Czyli inaczej Replika "przedmiot wyklepany na podobieństwo zegarka" - dobre określenie wielu ofert z OLX
 14. Jak zrobisz zakupy kilka razy to możesz jeszcze zmienić zdanie na temat MD
 15. No przyznaję moja wina ale chcę się nawrócić. :)
 16. Wszystkich którzy nie chcą dożywocia z BB41 zapraszam na priv chętnie odkupię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.