Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jardo

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  roznie, ale pol roku w polsce
 • Hobby
  Zegarki, nalewki, książki,

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Tak bywa na wschodzie, niestety. Pozdrawiam
 2. I jak, masz już ją w pudełku, pochwal się proszę , ja jakoś nie mogę trafić na takie złotko.....
 3. Dłuuugo polowałem na zielonego, pierwszy był brązowy bez daty, mój faworyt . Uprising kupiłem przy okazji i teraz jest toolwatchem, mam go w pracy że względu na lumę, to są naprawdę mimo wielkości super zegarki, ten kto je ma jest farciarzem i u mnie mają dożywocie.......Syn by mi nie wybaczył gdybym któregoś Visa I generacji upłynnił, mimo że sam woli brązowego formmeistera, ale panowie Szukajcie dalej, bo naprawdę warto. Brgds
 4. Czuję się jak ruski sołdat...ale to miłe uczucie mieć takie Visy......
 5. Ja się piszę na wpinki, koszuli dedykowanej na spinki się nie dorobiłem.... Marcin mam trzy Visy a na wpis na scyzoryki się nie natknąłem.? Brgds
 6. Jestem za, też ciekawi mnie ile osób jest zainteresowanych zakupem. Przypominam że Marcin miał spore wątpliwości co do opłacalności tego projektu, a to myślę koszt/ryzyko spore. Ale sądzę że się uda (sam łykam dwa, retrosporta i białego) . Proszę o aktualizację listy chętnych.
 7. Mi również ta kreska współgra z całością, panowie nie kombinujcie za bardzo by nie sprać, jest dobrze i lepiej aby tak zostało. Proszę o upgrade listy chętnych, bo na razie mnie nie ma i się trochę stresuję z tego powodu. Marcin, jest dobrze. Brgds
 8. Moje wielkie woow. Jeszcze tylko jak prezentuje się w realu biały.... Jestem zapisany na oba i boję się prezentacji trzeciego, Marcin jest dobrze!
 9. Ok, Marcin źle mnie zrozumiałeś a ja błędnie odczytałem koncepcję. Miedź byle nie błyszcząca jest jak najbardziej na miejscu. Już się wyłączam Brgds
 10. Marcin, a gdyby w białym manometrze zmienić koronkę na czerwoną w kolorze jaki jest na tarczy?Co o tym myślisz, coś jak zawór bezpieczeństwa, złota coś mi nie współgra.
 11. Mi też najbardziej podoba się to co mam, to uważam zdrowe podejście. A jeśli tym bardziej nosimy a nie tylko nakręcamy to tylko plus.
 12. W lecie jak ciepło i parno preferuję bransoletę, z visem wskakuję czasem do wody i niczym się nie przejmuje. Dorian, z ciekawości, masz czarnego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.