Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pabloo_

Użytkownik
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pabloo_

 1. No tak. Najpierw przez tydzień pokazywanie ładnych zdjęć tego zegarka na grupie, potem info że danego dnia ten zegarek będzie w sprzedaży. Na szczęście nie należę już do tej grypy.
 2. Yyy Co się tutaj dzieje? Magia ładnych zdjęć? https://allegro.pl/oferta/czajka-poljot-automatic-stary-zegarek-vintage-cccp-9455456598
 3. Paniee.... tu żadne Spa niepotrzebne Piękne stany. Gratuluję.
 4. Szukam takiej tarczy. W zamian oferuję banknoty NBP.
 5. Dziś na giełdzie wychodziłem takiego Poljota. W środku bocian ale z oznaczeniem 1MWF. Jakaś ciekawostka? Nie widziałem nigdy tego mechanizmu z tym oznaczeniem.
 6. Świetne są te Wostoki z poprzedniej strony. Obydwa w bardzo ładnych stanach zachowania.
 7. Szkiełko zostało oryginalne Papier wodny 2500 i pasta Tempo czynią cuda
 8. Lubię kupować takie zaniedbane i zabrudzone zegarki gdzie trzeba wykazać się intuicją. A największą frajdę sprawia mi przywracanie takiemu brudasowi dawnego blasku. Oto efekt finalny:
 9. Poprzedni właściciel też mi go podesłał na oryginalnej bransolecie Poljota, ale od razu ją zdjąłem bo bransoleta ma ostre zakończenie i w jednym miejscu niszczyła by kopertę. Tak tarcza jeśli jest w ładnym stanie to 'robi robotę'. Choć to nie takie oczywiste, bo tarcza ta ma tendencje do odbarwień.
 10. Dziękuję. Kupując go inspirowałem się tym drugim, którego sprzedałeś forumowemu koledze. Tarcza w tym zegarku jeśli jest w ładnym stanie i nie odbarwiona, to pokazuje piękno tego zegarka.
 11. Pięknie zrobione zdjęcia, lub też ładnie stuningowane. Nawet pasek wartości 10zł wygląda jakby był wart 10 razy więcej.
 12. naciąg ręczny jasna tarcza cyfry 3,6,9,12 liczba kamieni 23 Tylko, że to de Luxe.
 13. Wostok Scuba Dude z tarczą w rewelacyjnym stanie
 14. Na urządzeniach stacjonarnych też występuje ten problem...
 15. Ok. Czyli po prostu obecna wersja mobilna bardziej przypomina 'tą na komputer'.
 16. Ok. Czyli po prostu obecna wersja mobilna bardziej przypomina 'tą na komputer'.
 17. No właśnie jak to sprawdzić? Tak jak wspominałem kiedyś była możliwość wyboru dwóch wersji teraz nie potrafię tego znaleźć.
 18. Jak włączyć wersję mobilną na smartfonie. Na 'starym' forum była taka możliwość wyboru wersji, teraz nie umie jej znaleźć.
 19. Jak włączyć wersję mobilną na smartfonie?
 20. Fajnie, że udało Ci się go kupić i doszedł do Ciebie. Chciałem go wrzucić do tematu 'Ruskich okazji na aukcjach' ale jak przeczytałem opinie sprzedającego to pomyślałem, że może być różnie i zrezygnowałem. Gratulacje.
 21. Bransoleta ori Wostoka. Zauważ, że koperta nie ma miejsca na teleskopy i bransoleta ma nietypowe mocowanie.
 22. Czy okazja cenowa to nie wiem ale... Wostok Scuba Dude z rzadszą tarczą bez napisu antymagnetyczny. https://allegro.pl/oferta/zegarek-wostok-9141888137
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.