Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

akruszynski

Zegarek ok. 15.000 do koszuli i marynarki

Recommended Posts

Guest awi

Brałem pod uwagę GMT z powodu kolorystyki na stronie breitlinga, który jest na B04.. ale tu pojawia się pytanie... Na stronie Breitlinga nie istnieje wersja transocean chronograph w opisywanych przez Ciebie kolorach, ale na chrono24 takie są?? skąd się bierze ta rozbieżność???

Zegarek bardzo ładny i stylem bardzo przypominający Omege Speedmastera w tych samych kolorach :)

Jak chcesz wybierać pomiędzy tarcza (białą/czarną) i innym paskiem, także rodzaj koperty (stal/złoto) to na stronie Breitling masz możliwość dokonania tego, tylko w zakładce "My breitling made to measure" - tzn: "własna kompozycja". I wtedy możesz i wybrać zegarek nawet z zielonym paskiem kroko 

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od bardzo dawna :)  Mam nadzieję, że się trochę rozruszam.

Czy myślałeś o Panerai? Według mnie są to zegarki niesamowicie uniwersalne- doskonale pasują do garnituru, ale i w stylu casualowym noszą się świetnie. 

Podsumowując, po kilku tygodniach błądzenia we mgle, wybrałem te oto 3:

Zenith-Captain-Winsor-Annual-Calendar-1.03%202410%204010--21%20C.jpgs.24_tagheuer_300slr.jpg

Cóż, najchętniej wziąłbym Zenitha Captain Winsor Annual Calendar, ale obawiam się, że poniżej 20k będzie ciężko bardzo. Alternatywnie Zenith Pilot Big Date, chociaż nie udało mi się go nigdzie przymierzyć więc nie wiem jak by wypadł w porównaniu z Winsorem.

Na koniec TAG 300 SLR, w sumie zupelnie inna katergoria wagowa, ale i cenowa, akurat ten model po prostu mi się podoba.

Innych producentów i modele odrzucam. Nawet Captain Chrono, z uwagi na zbyt "płaską i nudną tarczę". Gdzie za plecami są Omegi AT, ale to pewnie innym razem.

A ktorego wy byście brali, mając na uwadzę również cenę?

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od bardzo dawna :)  Mam nadzieję, że się trochę rozruszam.

Czy myślałeś o Panerai? Według mnie są to zegarki niesamowicie uniwersalne- doskonale pasują do garnituru, ale i w stylu casualowym noszą się świetnie.

oooo, to chyba o czymś nie widzialem. Pokaż mi zatem garniturowca od Panerai :)

Karol napisz do prezesa.

Ma taką i proponował mi na wymianę, więc pewnie mu się już znudziła :)

P.S. Następny post będzie moim tysięcznym, muszę w końcu coś mądrego napisać...

oooo, to chyba o czymś nie widzialem. Pokaż mi zatem garniturowca od Panerai :)

Ja tam noszę PAM111 do garnituru (na dodatek z paskiem z cordovanu) i moim zdaniem wygląda świetnie. Nadaje odrobinę  sprezzatury. No oczywiście rozumiem, że na wieczorowe spotkanie w operze nie pasuje, ale i garnitur tutaj może być zastąpiony smokingiem. 

Podsumowując, po kilku tygodniach błądzenia we mgle, wybrałem te oto 3:

A ktorego wy byście brali, mając na uwadzę również cenę?

Z tych 3 zdecydowanie Zenitha Captain Winsor Annual Calendar. Ma moim zdaniem świetny stosunek tego co oferuje do ceny. Ciekawe komplikacje: roczny kalendarz, dla urozmaicenia chronograf. Z tym, że rzeczywiście trzeba by trochę nagiąć budżet.

Ta oferta - inna kolorystyka, ale limitka wydaje się bardzo atrakcyjna:

http://allegro.pl/zenith-captain-winsor-annual-calender-nowy-i3986626257.html

zważywszy na cenę w Apracie :o 34 500 zł:

http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,Zenith,3448

StaryWilku, wlasnie ten mi sie najbardziej podoba, zarowno classic jak i boutique edition... Chyba pozostaje troche dozbierac kasy :(

W sumie, kazda inna opcja to kompromis.

Btw: czy kotos kupowal od tego sprzedawcy (lemoniadowy1)?

pytanie zasadnicze czy jest gwarancja producenta i czy możliwy jest odbiór osobisty.

Dla mnie wygląda genialnie, zobacz ten:

03_2430_693_21_C723_3.jpg

też mi się podoba, jednak odpada z uwagi na wielkość, ciężko zmieścić pod mankietem koszuli :)

Polecam pod rozwagę IW391007 - 42 mm (w realu wygląda na większy).

Według opinii pozostałych 'mieszkańców' rotomatu gości na moim nadgarstku zbyt często  :angry:

http://www.iwc.com/en/collection/portofino/IW3910/#enlarge/variation-1/front/zoom-3

tak, jest bardzo ładny, chociaż zwykły Portofino nie wiem czy nie ładniejszy. Czy przypadkiem jednak nie jest to mechanizm zrobiony przez ETA? Wcześniej czytałem ze 79320 był robiony przez ETA, ale teraz na stronie jest inny - 75320, in-house?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Marcelib
      Witam,
      Przymierzam się do zakupu zegarka IWC od zegarmistrza. Podobno oryginalny mechanizm wraz z tarczą i wskazówkami pochodzi z zegarka kieszonkowego z 1920 roku. Całość zamknięta jest w nową kopertę. Zegarek jest wystawiony za 4500 zł. Proszę o pomoc w stwierdzeniu czy ta oferta jest wiarygodna a cena adekwatna?
      Pozdrawiam,
      Marceli

• By Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam

• By szpila9
      Cześć!

Jak w temacie. Stale kusi mnie ten model i był kiedyś moim marzeniem, ale... trochę lat minęło i trochę nowych modeli się pojawiło, a Tag trochę stracił na prestiżu ;)

Pytanie - czy jeszcze warto? Czy macie dla mnie jakieś alternatywy?

Dzięki!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.