Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9200 Riseman - czy to już koniec?

Rekomendowane odpowiedzi

No tak tylko ten bezel to za bardzo zielony nie jest,pasek tak a mnie ciekawi calosc w zielonym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie ten bezel co pokazałeś w aukcjii. Pasek jest ciemniejszy niż bezel.

 

casio-g-shock-riseman-GW-9200ERJ-3JF-620

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli to jest ten to nie chce...ble:) na tej aukcji wydaje sie ciemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki ani monitory  nigdy nie oddają realnego koloru a na żywo ciężko będzie zobaczyć. Chyba, że zamówisz i oddasz jak co.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Kolega dał to foto co i ja w google.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy zrobią nowy model. Riseman jest już wiekowy choć nadal wygląda super to chyba już czas aby go odświeżyć.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to juz zrobili ,w/g mnie jest to 9400 Rangeman:) .Wiekowy pewnie i jest,ale z takimi funkcjami jakie posiada to nadal jest na szczycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest chętny na Risemana z TT to można wynegocjować cenę. Mi udało się zejść do 665 zł z darmową wysyłką, co jest już sensowne, bo w żadnym polskim sklepie nie dostanie się go w tej cenie i z trzyletnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnosnie Ryska a konkretnie tej blaszki? z napisem sensor. Jest wsadzona w bezel na wcisk jaki ,czy wklejona,bo widze,ze nowe bezele sa bez tego napisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta blaszka z tego co się orientuje to tak naprawde plastikowa naklejka, ktoś swego czasu pisał o tym na forum..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce przy tym gmerać,dopiero sie za to wezme jak kupie zielony bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta blaszka z tego co się orientuje to tak naprawde plastikowa naklejka, ktoś swego czasu pisał o tym na forum..

nono.gif

To jest metalowa blaszka wklejona na mocną taśmę dwustronną. Kiedyś pytałem o jej cenę w TT bo nie chciałem co rusz przy zmianie koloru bezela jej przeklejać.

blaszka - 15 zł.

taśma - 3 zł. (średnicy 4x2 mm.)  :P

transport - 17 zł.

... więc odpuściłem a później wklejałem na klej obuwniczy  :D i lepiej się trzymała wink.gif

Moje foto (tam ją widać):

1.jpgEdit: dodam jeszcze że na zdjęciu nie widać luźnej części wkładu bezela (usztywnienia w kopercie) tego nad protection bo na zdjęciu jest w czarnym bezelu :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nono.gif

To jest metalowa blaszka wklejona na mocną taśmę dwustronną. Kiedyś pytałem o jej cenę w TT bo nie chciałem co rusz przy zmianie koloru bezela jej przeklejać.

blaszka - 15 zł.

taśma - 3 zł. (średnicy 4x2 mm.)

transport - 17 zł.

... więc odpuściłem a później wklejałem na klej obuwniczy :D i lepiej się trzymała wink.gif

Moje foto (tam ją widać):

1.jpgEdit: dodam jeszcze że na zdjęciu nie widać luźnej części wkładu bezela (usztywnienia w kopercie) tego nad protection bo na zdjęciu jest w czarnym bezelu :)

Masz foto efektu końcowego?

 

Wysłane z z1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niedobrze, że nowy bezel jest pozbawiony tego elementu.

Jak wyciągnąłeś tą blaszkę? Nie uszkodziłeś starego bezelu?

Brudzi się, bo na zdjęciach zegarek pięknie się prezentuje?

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niedobrze, że nowy bezel jest pozbawiony tego elementu.

Jak wyciągnąłeś tą blaszkę? Nie uszkodziłeś starego bezelu?

Brudzi się, bo na zdjęciach zegarek pięknie się prezentuje?

Jak można uszkodzić? 

Podważasz igłą płytkę, odkleja się od bezela i ot to wszystko. 

Robiłem to wielokrotnie bo zmieniałem kolory bezela i paska  :) .

Teraz noszę na oryginalnym czarnym i tak teraz zostanie bo biało-szare ubranko poszło dalej  ;) .

A jak ja nosiłem to ciężko mi było ubrudzić zegarek który był noszony zmiennie z kilkunasto-innymi  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sory za wprowadzenie w błąd z tą blaszką, widać pamięć zawiodła mnie tym razem..  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz wiem co i jak. Mnie ciekawi ten zielony bezel,zamowie go niech sie dzieje co chce najwyzej 40zł stracone a sie spodoba to wtedy i pasek:) dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie może ile jest w stanie wytrzymać "bateria" w rysku? Moje pytanie wynika z faktu iż może zostawię go synowi jako nienoszony

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do konca to chyba nikt nie wie,bo wydaje mi sie,ze tak naprawde to jeszcze nikt nie zmieniał. A choc by i padła to nie ma problemu,wymieniasz akumulatorek i smiga dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.