Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Recommended Posts

Rozważam zmianę na Premium Mobile.

Porozmawiam jutro z konsultantem żeby rozwiac watpliwości i chyba się zdecyduję.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Pozdrawiam

Piotr

Jak wyglądają w Premium Mobile rozmowy i dane za granicą?

Właśnie rozmawiałem z konsultantem.

Za granicą na terenie UE rozmowy przychodzące są darmowe, wychodzące 0,08 zł/minuta z naliczaniem sekundowym.

Internet 0,02 zł / MB.

Przemyślę i raczej się zdecyduję.

Rozmowy ok, ale sieć to jednak lipa jak kilku i więcej  GB nie ma. W wakacje i typowy urlop - jak ktoś może - to się dla zdrowa odłączy, ale jak to podróże, wypady, lub taka praca, że siec mieć trzeba (no i dzieci co żyć nie umieją bez sieci;)) to słabo.  Jak nie  ma gratis w hotelu czy na "kwaterze: to kilka stówek może pójść przez dwa tygodnie lub nawet tydzień. 

Edited by Adi

Adi - w związku z tym że abonamenty są MEGA tanie ( 24,70 BRUTTO za NO LIMIT i 20 GB ) oraz UMOWA JEST BEZ ZOBOWIĄZAŃ tzn w każdej chwili Klient może ją rozwiązać bez konsekwencji czy kar i oprócz tego każda zmiana taryfy ( na wyższą i na niższą ) czy zmiana promocji ( jak wchodzi nowa taryfa np lepsza promocja GB) jest dla Klienta BEZPŁATNA i robiona ASAP to z czego taki operator ma dokładać do roamingu ?? ( w zesżłym roku dużi operatorzy ponieśli przez RLAH 400 milionów straty ) 

Jak Klient wyjeżdzą do krajów unii i korzysta normalnie jak w kraju to jest dla niego koszt kilkunastu złotych czyli kawa i skromne ciastko ... To chyba lepiej tak niż podpisywać umowę na dwa lata i "zaoszczędzić " 

Prosto jasno i uczciwie 

Zresztą juz się operatorzy chyłkiem wycofują z tego RLAHa 

Darek - ale z całym szacunkiem - cóż mi do tego czy operator dokłada, zarabia etc.? Jak korzystasz z sieci mało, lub mało wyjeżdżasz - to Wasza oferta jest super. Tylko i aż tyle ;)

Adi - masz rację , jak jesteś heavy userem roamingowym to np Orange, jak mało wyjeżdzasz to PM 

Opłata aktywacyjna - koszty karty SIM , numeracji, kuriera etc ( pamiętaj że mozesz zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem)

A można przenieść numer do PM?

DC - oczywiście że można 

Edited by dariusz chlastawa

Adi - w związku z tym że abonamenty są MEGA tanie ( 24,70 BRUTTO za NO LIMIT i 20 GB ) oraz UMOWA JEST BEZ ZOBOWIĄZAŃ tzn w każdej chwili Klient może ją rozwiązać bez konsekwencji czy kar i oprócz tego każda zmiana taryfy ( na wyższą i na niższą ) czy zmiana promocji ( jak wchodzi nowa taryfa np lepsza promocja GB) jest dla Klienta BEZPŁATNA i robiona ASAP to z czego taki operator ma dokładać do roamingu ?? ( w zesżłym roku dużi operatorzy ponieśli przez RLAH 400 milionów straty )

Jak Klient wyjeżdzą do krajów unii i korzysta normalnie jak w kraju to jest dla niego koszt kilkunastu złotych czyli kawa i skromne ciastko ... To chyba lepiej tak niż podpisywać umowę na dwa lata i "zaoszczędzić "

Prosto jasno i uczciwie

Zresztą juz się operatorzy chyłkiem wycofują z tego RLAHa

W tmobile w zeszlym roku mialem w abo 30pln 1.6gb w roamingu, mogliby by cos dac za te 25pln jednak. W tym roku poprosilem o wiecej w abo 40pln mam 2.6gb.

G6

G6

Edited by Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Ja w tej chwili w Plusie płacę 84zł za 3 numery. 1 ma wszystko no limit, a dwa wszystko no limit poza netem, którego mamy po 14GB na numer a do tego każdy z 3 numerów ma 3,6GB neta w roamingu. Umowy na 24 miesiące.

Edited by Jash

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

no...a w PM bez okresu na który Klient jest związany i wszelkie zmiany bez opłat

Jest to bardzo duzy plus ale nie zmienia faktu, ze oferta jest uboga.

G6

Ja w tej chwili w Plusie płacę 84zł za 3 numery. 1 ma wszystko no limit, a dwa wszystko no limit poza netem, którego mamy po 14GB na numer a do tego każdy z 3 numerów ma 3,6GB neta w roamingu. Umowy na 24 miesiące.

Ale to jest jakiś "smart dom" z tv, czy czymś tam dodatkowo co ?

Only Fools Do Not Fear The Sea

Kosma mam Smart Dom, bo mam Cyfrowy Polsat, ale u nich coś się zmieniło i zniżki już nie są zależne od tego czy jesteś w programie. Tak mi konsultant tłumaczył. Ponadto na samym początku umowy, dwa i pół roku temu coś źle mi policzyli i w ramach rekompensaty mam dożywotnią zniżkę na abo w Plusie. 

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Pomimo płatnego roamingu to i tak dla mnie dobra oferta. Za granicę wyjeżdżam tylko na wakacje a wtedy wole się odciąć, chyba że jestem w trakcie dogadywania deali zegarkowych to net wtedy niezbedny ☺ Ale przykładowo za 500 MB i 60 min rozmów zapłacimy całe 14,80 zł czyli jak za kawę. Ja przechodzę w przyszłym tygodniu.

Guest qhen

Na stacjonarne też są  darmowe połaczenia?

Na stacjonarne też są darmowe połaczenia?

Tak.

jakby coś pisz, jestem ciekaw doświadczeń z obsługą Klienta etc

Dam znać.