Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Najlepsza sieć komórkowa w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co...

Będąc znanym z chamstwa i prostactwa postaram się delikatnie - nie chce mi się z Tobą o niczym dyskutować.

Twój aposób wypowiedzi i argumentacja powodują u mnie odruch niemiły.

Geniuszu komunikacyjny XXI wieku tchnij swe złote myśli w inne kręgi.

Mam nadzieję, że delikatnie ująłem swe zdanie na Twój temat.

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym samym miejscu na tym samym urządzeniu abonamentowe 3G T-mobile jest szybsze od abonamentowego LTE Playa (12/2,5 vs 10/2 Mbps)

Obydwa pokazują 3-4 kreski zasięgu.

 

Pozdrawiam

Tomek

Na tym samym urządzeniu oczywiście... 

A u mnie test wykonany w tej chwili Play 13/2,5 vs Orange 5/2 kolejny test  Play 13/2,5 vs 0 Plus i ostatni  13,2,5 vs 13/2,5 T- Mobil i czego to dowodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że delikatnie ująłem swe zdanie na Twój temat.

 

 

wymęczone z fona....

 

A ja mam nadzieje że tego nie zrobiłem bo konfabulujesz i piszesz bzdety z takim nadęciem że nie da się obok tego przejść obojętnie. I teraz na zakończenie: 

1- Wiedziałeś o tym że sim się aktualizuje? 

2- Wiedziałeś o tym że po zmianie karty najpierw musi zostać wgrana aktualizacja ustawień i musi zostać przeprowadzona aktualizacja sim ? Żeby oceniać parametry? 

3- Wiesz o tym że od produkcji do sprzedaży pre paida średnio mija 12 miesięcy ? dla kart zwykłych najczęściej kilkanaście tygodni ? 

4- Czy ty w ogóle rozumiesz na czym polega LTE ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym samym urządzeniu oczywiście... 

A u mnie test wykonany w tej chwili Play 13/2,5 vs Orange 5/2 kolejny test  Play 13/2,5 vs 0 Plus i ostatni  13,2,5 vs 13/2,5 T- Mobil i czego to dowodzi? 

 

Ale w Ipadzie, w którym karta Playa siedzi na stałe transfer jest identyczny, więc w tym przypadku nie ma to akurat żadnego znaczenia.

Dlaczego uważasz, że mój post ma czegoś dowodzić? Po prostu podaję fakty.

Natomiast z Twoich wypowiedzi wynika, że chcesz nam udowodnić, że jesteśmy idiotami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę żyjesz w przeświadczeniu, że jesteś geniuszem otoczonym przez debili ?

Współczuję...

 

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast z Twoich wypowiedzi wynika, że chcesz nam udowodnić, że jesteśmy idiotami... 

 

Każdą wypowiedź i każdego Forumowicza traktuję indywidualnie natomiast po tym co napisałeś zapaliła mi się lampka. Ta dyskusja nie ma sensu bo uruchomił się instynkt sfory i teraz wszyscy będą szczekać pomimo tego że nie wiedzą po co i dlaczego. Jeżeli piszesz "nam udowdonić" To oznacza tylko że czas zakończyć bo normalnie to dyskusja ma dostarczyć wiedzę ale nie da się dyskutować z tłumem. 

Miłego dnia życzę i dalszych owocnych testów tego jak wyświetlana ikonka na wyświetlaczu zmienia ten sam transfer w tej samej sieci na tych samych urządzeniach bazowych :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy przynajmniej zaakceptowałeś sms które po zmianie karty do ciebie dotarły z nowymi ustawieniami?

 

:o

 

Napisz mi proszę jakich telefonów używasz, że przychodzą do Ciebie sms z ustawieniami operatora?

Przecież te ustawienia są zapisane na karcie SIM?

Wkładam microSIM Orange do BB Q10 nic nie przychodzi i działa. Sprawdzam ustawienia i są tymi z Orange, to samo w Sony Xperia V, IP5S i innymi smartfonami, które miałem wcześniej.

Wszystko jest tak samo jak tu:

http://ustaw.orange.pl/manual.aspx

Mam też zwykły telefon Nokia 2610 i tam faktycznie po włożeniu karty SIM przychodzą ustawienia operatora, ale chyba o takich urządzeniach nie rozmawiamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą wypowiedź i każdego Forumowicza traktuję indywidualnie natomiast po tym co napisałeś zapaliła mi się lampka. Ta dyskusja nie ma sensu bo uruchomił się instynkt sfory i teraz wszyscy będą szczekać pomimo tego że nie wiedzą po co i dlaczego. Jeżeli piszesz "nam udowdonić" To oznacza tylko że czas zakończyć bo normalnie to dyskusja ma dostarczyć wiedzę ale nie da się dyskutować z tłumem. 

Miłego dnia życzę i dalszych owocnych testów tego jak wyświetlana ikonka na wyświetlaczu zmienia ten sam transfer w tej samej sieci na tych samych urządzeniach bazowych :-) 

 

 Zacznij dyskutować jak z kolegami z forum a nie szalej z wypowiedziami jak małpa z brzytwą. Szczekających szukaj w rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o

 

Napisz mi proszę jakich telefonów używasz, że przychodzą do Ciebie sms z ustawieniami operatora?

Przecież te ustawienia są zapisane na karcie SIM?

 

HTC One ( Orange) 

iPhone 5s ( Play) 

Jakiś czas temu używałem BB 9000 bold - Niestety Rim używa tak starych technologi/ ustawień sprzętowych ewentulanie tak źle napisanego softu że się poddałem ponieważ często używam internetu mobilnego w laptopie prowawdząc prezentacje kursowe. BB odpadł i leży nieużywany. Dostrzegasz różnicę? Ja wiem że słabe osiągi to przyczyna "sprzętowa" a nie ikonki wyświetlanej na wyświetlaczu twojej słuchawki. Jak mi coś nie hula to najczęściej 

a) odwiedzam właściwe forum

be) zadaję pytanie 

c) słucham się odpwiedzi jak świnia grzmotu

d) robię co radzą koledzy

e) cieszę się z tego że kolejny raz się udało ( a nie zmieniam operatora żeby świeciła mi się inna ikonka wierząc że stał się cud i teraz choć nic się realnie nie zmieniło będzie inaczej) Wiesz jak Einstein nazywał tych co choć niczego nie zmieniali powtarzając doświadczenia oczekiwali innych rezulatatów? 

 

Masz słabe osiągi sieci na telefonie? To zmień ustawienia/karte sim/ telefon/ przełącz się na inną sieć jeżeli masz taką możliwość ostatecznie zmień operatora oby nie na Play bo im mniej użytkowników w sieci tym większe prawdopodobieństwo niezakłuconych połączeń. 

Gdyby konsument nie kierowałby się instyntkem stadnym tylko logiką czym by się kierował wybierając operatora sieci? 

1- jak najmniejszą ilością abonentów ( bo i tak wszystkie sieci zapewniają 80% pokrycie kraju) A im mniej tyl lepsza przepustowość łącza. 

2- Ceną usług

3- Priorytetem operatora powinni być klienci indywidualni ( klienci korporacyjni generują największy ruch więc im ich więcej w sieci tym gorsza realna wydajność sieci to się może zmienić wraz z rozwojem LTE) 

Od czego zależy udział operatora w rynku korporacyjnym? Oczywiście od programów lojalnośiciowych i bonusów tak żeby chłopak w korporacji od lelefonów mógł wykazać się co roku kolejnym sukcesem "negocjacyjnym" przed swoim szefem co i tak nie zmienia faktu że płaci tyle samo a nawet więcej :-) I nikt w organizacji nie docieka dlaczego z roku na rok płaci tyle samo za tele pomimo takich sukcesów "negocjacyjnych" 

kolejna odp. 

Nie, nie są zapisane lecz zapisywane zdalnie przez operatora, co nie wiedziałeś o tym co? porozmawiaj z ludźmi którzy interesują się telekomunikacją dowiedz się jak często IT operatorów grzebie w ustawieniach sieciowych i jak często twoja karta się aktualizuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Twoje wypowiedzi rozbawiają mnie coraz bardziej :D

Używasz IP5S i twierdzisz, że przychodzą Ci sms'em ustawienia operatora? To chyba IP5S widziałeś tylko na półce w sklepie.

Miałem 5S przez ponad pół roku, iOS w tym czasie miał aktualizację 2 razy i raz była aktualizacja ustawień operatora, która zmieniła przełączanie trybu 2G/3G na 3G/4G i patrz, żadnego sms nie było. Jak to możliwe?

Nie wiem co masz na myśli pisząc słabe osiągi na telefonie, bo jeśli chodzi o WiFi i dane pakietowe to mam takie na jakie pozwala mi sprzęt i operator.

Jeśli chodzi o WiFi w domu to jest na poziomie 23-30Mb/s na BB Q10. Na Xperi V, IP5S wynik dokładnie ten sam więc twoja teoria o przestarzałym oprogramówaniu BBOS jest jak widać nie trafiona. No, ale trudno się dziwić komuś ktos zatrzymał się na Boldzie 9000 z epoki kamienia łupanego. Bardzo dużo się zmieniło, ale jak widać nie masz o tym bladego pojęcia. Polecam więc sprawdzony przez Ciebie samego sposób wejścia na forum, zapytania mądrzejszych od siebie, a potem wypisywania mądrości tu na Kizi.

Ponadto Q10 jest jedynym, który nie rwie połączeń z routerem. IP5S wymagał specjalnych ustawień na moim TP-Linku, ale i to przyniosło średni rezultat.

Co do operatora (mam Orange) - karta SIM ma ponad miesiąc (zmieniałem z nano na micro) więc jest nowa. Jak działa internet pisał nie będę, bo w domu jest dno, a w mieście jest OK. Róznica jest tak, że w mojej okolicy w wyniku projektu Networks, Orange wyłączyło wszystkie BTS. Połączenia głosowe działają bez zarzutu, ale internet działa średnio. Dlatego używam WiFi.

Co do ostatniego akapitu, użyłem skrótu myślowego, jak widać nie można. Co do porozmawiania, nie ma problemu, mam kolegę, który od 4,5 roku pracuje w Nokia Networks we Wrocławiu. Chętnmie dowiem się od niego czegoś nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wypowiedzi rozbawiają mnie coraz bardziej :D

Używasz IP5S i twierdzisz, że przychodzą Ci sms'em ustawienia operatora? To chyba IP5S widziałeś tylko na półce w sklepie.

 

Tak ostatecznie, 

Nie kontynuję dyskusji z tobą bo nie ma to żadnego sensu bo albo nie masz potencjału żeby zrozumieć co się do ciebie pisze albo czytasz coś czego ja nie napisałem i nie czytasz tego co napisałem. 

zrozumienia lektury życze 

http://forumplay.pl/showthread.php/3605-iOS-6-1-konfiguracja-mms-i-sms-internet

 

http://support.apple.com/pl-pl/HT1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co masz na myśli pisząc słabe osiągi na telefonie, bo jeśli chodzi o WiFi i dane pakietowe to mam takie na jakie pozwala mi sprzęt i operator.

  :)

Ja wiem że ty nie wiesz 

iPone ( to tylko przykład) 

LTE 700, 800, 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2600

 

BB Q10 

LTE 800, 900, 1800, 2600

 

Szału nie ma co ? 

 

iPhone ( jako przykład) 

 

HSDPA

42.2 Mbps

HSUPA

5.76 Mbps

 

BB Q10 

"deklaracja że ma"

bida nie? 

 

Na siłę można by go podciągnąć po Z10 ( choć wątpię bo wstydliwie ukrywają dane w Q10) i tam 

HSDPA wynosi 

 21,1 Mbit/s 

więc vs 42,2 Mbps to d*py nie urywa ten twój nowoczesny sprzęt :-) 

 

Poza tym polecam zapoznać się z testami i rozbieżnośćią między deklarowanymi parametrami a realnie osiąganymi w sprzęcie BB 

 

Z czystej ciekawości u jakiego operatora korzystasz z usługi BIS ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra jakaś  :D


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatecznie...

 

Mam nadzieję, że dotrzymujesz słowa :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Centurio - masz rację nie kontynuuj, bo Cię to przerasta.

Dla twojej informacji w Polsce operatorzy komórkowi obsługują LTE na częstotliwości 1800MHz (Orange planuje jeszcze 800MHz), więc te swoje 700, 800, 850, 900, 1900, 2100, 2600 możesz sobie włożyć w resztę bajek, które tu opowiadasz.

 

Co do BB Q10 - ma 4 wersje LTE:

 

SQN100-1 (LTE 700,850, 1700, 1900)

SQN100-2 (LTE 700, 1700)

SQN100-3 (LTE 800, 900, 1800, 2600)

SQN100-5 (LTE takie samo jak wersja 1)

 

Mniemam więc, że nawet nie masz pojęcia, o której wersji informację napisałeś. Ponadto jak widzisz w kwestii częstotliwość BB obsługuje te same co IP5S (poza 2100), tylko jest podzielone na konkretne rynki świata.

Twoje argumenty więc są cienkie jak żyletki Polsilvera.

Po ostatnim zdaniu już mi ręce kompletnie opadły. Jaki BIS? BIS się skończył na BBOS 7.1

Pisałem Ci, że wiele się zmieniło w BB, ale widzę że nawet to nie naprowadziło Cię na właściwe tory, żeby sprawdzić. Nowy system bbOS 10 jest systemem operacyjnym opartym na architekturze QNX. Nie ma tu już BIS'a, jest normalny pakiet danych tak jak w każdym innym sprzęcie.

Aha i jeszcze jedno. Stronę wcześniej piszesz o LTE jako lepie na klientów, a teraz używasz go jako argumentu za, w tym przypadku IP5S?

 

Niniejszym kończę dyskusję, bo rozmowa z kimś ktoś nie ma pojęcia o czym pisze nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek,

ale dlaczego uważasz, że ustawienia operatora nie mogą przychodzić smsem? Ja nie mogłem sobie ustawić Lumii 820 która była z sieci plus tak, by dobrze działała w Play. Jeden telefon do biura obsługi i na telefon przyszła wiadomość z konfiguracją telefonu i po jej otwarciu ustawił się sam. To jest chyba wiadomość typu push czy jakoś tak. Wcześniej też tak konfigurowałem Nokię E6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Centurio - masz rację nie kontynuuj, bo Cię to przerasta.

Dla twojej informacji w Polsce operatorzy komórkowi obsługują LTE na częstotliwości 1800MHz (Orange planuje jeszcze 800MHz), więc te swoje 700, 800, 850, 900, 1900, 2100, 2600 możesz sobie włożyć w resztę bajek, które tu opowiadasz.

 

Co do BB Q10 - ma 4 wersje LTE:

 

SQN100-1 (LTE 700,850, 1700, 1900)

SQN100-2 (LTE 700, 1700)

SQN100-3 (LTE 800, 900, 1800, 2600)

SQN100-5 (LTE takie samo jak wersja 1)

 

Mniemam więc, że nawet nie masz pojęcia, o której wersji informację napisałeś. Ponadto jak widzisz w kwestii częstotliwość BB obsługuje te same co IP5S (poza 2100), tylko jest podzielone na konkretne rynki świata.

 

 

Niniejszym kończę dyskusję, bo rozmowa z kimś ktoś nie ma pojęcia o czym pisze nie ma sensu.

 

A co ma operator do parametrów sprzętu?

BB ma TYLKO kilka zakresów bo to zbankrutowany technologicznie sprzęt bankruta finansowego pracującego w oparciu o przestarzałe rozwiązania i tyle w kwestii twojej opinii o tym że to nowoczesny sprzęt. To że na słabe parametry sprzętowe twojego BB odpowiadasz cytat "Dla twojej informacji w Polsce operatorzy komórkowi obsługują LTE na częstotliwości 1800MHz (Orange planuje jeszcze 800MHz), więc te swoje 700, 800, 850, 900, 1900, 2100, 2600

 

potwierdza tylko to że nie ogarniasz różnicy między parametrami sprzętu i jego możliwości od tego co oferuje sieć operatora.

 

Fakt który dyskwalifikuje telefon mobilny używasz jako argument "za" Chcesz powiedzieć że podróżując po różnych krajach muszę kupić 4 różne telefony Blackberry ? Jaja sobie robisz? Nawet iPhone ma wszystkie zakresy zresztą jak każdy normalny nowoczesny telefon. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jacek,

ale dlaczego uważasz, że ustawienia operatora nie mogą przychodzić smsem? Ja nie mogłem sobie ustawić Lumii 820 która była z sieci plus tak, by dobrze działała w Play. Jeden telefon do biura obsługi i na telefon przyszła wiadomość z konfiguracją telefonu i po jej otwarciu ustawił się sam. To jest chyba wiadomość typu push czy jakoś tak. Wcześniej też tak konfigurowałem Nokię E6.

 

Bo na wszystkich smartfonach jakie miałem, a wiesz że miałem sporo nic takiego nie było, a już na pewno na IP5S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na wszystkich smartfonach jakie miałem, a wiesz że miałem sporo nic takiego nie było, a już na pewno na IP5S

 

Oczywiście że było chyba że kupujesz używki to wtedy różnie bywa. Mieć a umieć z nich korzystać i rozumieć jak one działają to jak widać po twoim przypadku diametralnie różne sprawy 

 

http://forumplay.pl/showthread.php/3605-iOS-6-1-konfiguracja-mms-i-sms-internet

 

http://myapple.pl/forum/inne/operatorzy-gsm/206538-sms-konfiguracyjny-dla-iphone-a

 

http://myapple.pl/forum/iphone-ipad-ipod-appletv/pytania-i-problemy/iphone/242321-ustawienia-internetu-play

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem, że miałeś sporo, ale zawsze miałeś albo bez brandu, albo od operatora, którego używasz. NIemniej, nie wszystko jest chyba na karcie sim bo jak by to miało wyglądać w sensie tego, że nikt nie wie do jakiego systemu dana karta trafi a podejrzewam, że każdy wymaga innego rodzaju "pliku" do konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

WIem, że miałeś sporo, ale zawsze miałeś albo bez brandu, albo od operatora, którego używasz. NIemniej, nie wszystko jest chyba na karcie sim bo jak by to miało wyglądać w sensie tego, że nikt nie wie do jakiego systemu dana karta trafi a podejrzewam, że każdy wymaga innego rodzaju "pliku" do konfiguracji.

 

Większość miałem bez brandu, ze sklepu. Poza pierwszym IP5S, który był z Orange, ale to w sumie to samo, bo Apple nie jest brandowane.

Widocznie w sytuacji, gdy telefon jest od opka X, a wkładasz kartę sim opka Y to przychodzi konfiguracja. Mogłem się w tej kwestii pomylić, jeśli tak to przepraszam.

 

@Centurio - używkę miałem raz - Bolda 9900. Nie mniej pochodził z tej samej sieci, co moja karta SIM. Reszta była nowa ze sklepu.

 

Co do Twojej wypowiedzi o BB - napisz coś konkretnego, bo jak na razie to niczym nie poparte dyrdymały. BB ma kilka zakresów? Czytać umiesz? Ma wszystkie.

Podział dotyczy tylko LTE, ale widzę że jednak nie ogarniasz.

Z mojej strony dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość miałem bez brandu, ze sklepu. Poza pierwszym IP5S, który był z Orange, ale to w sumie to samo, bo Apple nie jest brandowane.

Widocznie w sytuacji, gdy telefon jest od opka X, a wkładasz kartę sim opka Y to przychodzi konfiguracja. Mogłem się w tej kwestii pomylić, jeśli tak to przepraszam.

 

@Centurio - używkę miałem raz - Bolda 9900. Nie mniej pochodził z tej samej sieci, co moja karta SIM. Reszta była nowa ze sklepu.

 

Co do Twojej wypowiedzi o BB - napisz coś konkretnego, bo jak na razie to niczym nie poparte dyrdymały. BB ma kilka zakresów? Czytać umiesz? Ma wszystkie.

Podział dotyczy tylko LTE, ale widzę że jednak nie ogarniasz.

Z mojej strony dobranoc.

 

ok mogę jeszcze raz konkretnie tylko same daneiPone ( to tylko przykład) 

LTE 700, 800, 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2600

 

BB Q10 

LTE 800, 900, 1800, 2600

 

Szału nie ma co ? 

 

iPhone ( jako przykład) 

 

HSDPA

42.2 Mbps

HSUPA

5.76 Mbps

BB Q10 

"deklaracja że ma"

bida nie? 

Na siłę można by go podciągnąć po Z10 ( choć wątpię bo wstydliwie ukrywają dane w Q10) i tam 

HSDPA wynosi 

 21,1 Mbit/s 

więc vs 42,2 Mbps to d*py nie urywa ten twój nowoczesny sprzęt :-) 

 

Poza tym polecam zapoznać się z testami i rozbieżnośćią między deklarowanymi parametrami a realnie osiąganymi w sprzęcie BB 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

@Centurio - używkę miałem raz - Bolda 9900. Nie mniej pochodził z tej samej sieci, co moja karta SIM. Reszta była nowa ze sklepu.

 

 

I krok po kroku widać wyraźnie to co z twojej niewiedzy przebijało. Tak myślałem telefony-name z softem operatorów, używki i tak zbudowałeś świadomość telekomunikacyjną godną geniusza i autorytetu forumowego :-) 

Kolego nie masz pojęcia o tym o czym próbujesz dyskutować, testujesz operatorów na Black Berry :-) Którego soft i platforma sprzętowa powstała tak dawno temu ( ni myl z wydaniem) że nawet nie zbliża się do dzisiejszych stacji bazowych 

 

Poczytaj mądrzejszych pomyśl i daj sobie szanse milcząc na forum w tematach tele. 

 

http://technowinki.onet.pl/artykuly/blackberry-synonim-obciachu/wktv1

 

BlackBerry – synonim obciachu

Daw­niej biz­ne­so­we elity z dumą no­si­ły te­le­fo­ny Black­Ber­ry. Teraz ci, któ­rzy wciąż jesz­cze ich uży­wa­ją, skar­żą się, że ich prze­sta­rza­łe urzą­dze­nia stały się obiek­tem drwin i zło­śli­wo­ści ze stro­ny po­sia­da­czy iPho­ne’ów i naj­now­szych apa­ra­tów opar­tych na sys­te­mie An­dro­id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFFF. Doszedłem do ostatniego postu i jestem głupszy niż byłem. Prawie 20 lat byłem w Erze - T-mobile. Usługi były w porządku, ale nie lubię być okradany. Umowę rozwiązałem, przechodząc z kilkoma telefonami do Play. Teraz nie wiem czy nie będę miał problemów z zasięgiem. Ale cyrograf podpisałem, więc zobaczymy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.