Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

@cofer ja mam identyczna tez bez napisow...

Zdjecie jeszcze z aukcji...teraz wyglada o niebo lepiej.Kupiony po jakims dziadku  nie od handlarza bo nie mieli wiecej zegarkow tylko jakies szmaty i buty,kupiony z terenu niemiec zachodnich wiec watpie zeby tam dotarly tarcze warszawskie....

post-82362-0-86776700-1446749712_thumb.jpg

tarcza jest jasna indeksy mienia sie pod innym katem jak sie spojrzy... to szklo tak pozolklo

a tu jest katalog tyle ze inne wskazowki,no ale to raczej wielkiego znaczenia nie ma...o tarcze chodzi...

https://plus.google.com/photos/113098239036073221216/albums/5696339340498381441/5696339918279501442?pid=5696339918279501442&oid=113098239036073221216

Edytowane przez popeyefiddichow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak Koledzy zasugerowali tarcza tego Sportiwnego jest raczej oryginalna - w sensie, że współczesna i nie warszawska. Już gdzieś w którymś wątku omawialiśmy te tarcze - wszystko wskazuje na to, że były oryginalne tarcze bez napisów dot. fabryki i bez "zdiełano...". Pewności nabralibyśmy po obejrzeniu zdjęć pod innym kątem (oryginalne tarcze bardzo charakterystycznie opalizowały).

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, tak myślałem z pierwszym. Drugi nie będzie damską amfibią?


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to chinol, a drugi wydaje się być ok, tylko stan słaby :)

 

Edit: spóźnienie.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Drodzy,

 

Co ze wskazówkami od tej Pobiedy?

 

...

A co ma być ? Prawilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne cena będzie fajne na koniec u tego sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chciałbym zapytać czy ten zegarek jest w 100% oryginalny i czy ktoś wie z jakich mniej więcej może być lat? Stan idealny, na zdjęciach tego za bardzo nie widać;/

 

 

 

http://zapodaj.net/83188e0871a31.jpg.html

 

http://zapodaj.net/59d44703b9a7d.jpg.html

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

chciałbym zapytać czy ten zegarek jest w 100% oryginalny i czy ktoś wie z jakich mniej więcej może być lat? Stan idealny, na zdjęciach tego za bardzo nie widać;/

 

 

 

http://zapodaj.net/83188e0871a31.jpg.html

 

http://zapodaj.net/59d44703b9a7d.jpg.html

 

pozdrawiam

andrzej708 to twój pierwszy post ale próbuj najpierw sam szukać. Nawet dwie strony wcześniej w tym temacie masz odpowiedź:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104232-czy-ten-zegarek-jest-w-100-oryginalny/?p=1573186

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa, że to nie składak?

 

Koperta złocona, a indeksy i wskazówki srebrne.

t2r7fektajbucyi1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do indeksy są złote a nie srebrne ☺ a wtedy wszystko ok. Chyba, że to wina światła albo czymś zaszły .

 

Co do wskazówek nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identycznego w chromie, ten jakoś dziwnie wygląda, ale nie przesądzam ;).

 

Mike, czy w wolnej chwili możesz podesłać na PW fotkę?

Jak dla mnie do indeksy są złote a nie srebrne ☺ a wtedy wszystko ok. Chyba, że to wina światła albo czymś zaszły .

 

Co do wskazówek nie jestem pewien.

 

Indeksy zdecydowanie srebrne, to zdjęcie mojego autorstwa. Co prawda, mam problemy z oczami, ale nie cierpię na daltonizm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........

Indeksy zdecydowanie srebrne, to zdjęcie mojego autorstwa. Co prawda, mam problemy z oczami, ale nie cierpię na daltonizm :D

Rybak tez nie cierpi na daltonizm. Na zdjęciu indeksy wyglądają na złocone i pokryte  pataną.

Zdjęcia robisz super ale to akurat przekłamuje kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem sławki z tą tarczą ze srebrnymi indeksami ☺

Wyłącznie złote indeksy a tutaj takie właśnie są co widać dobrze na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, bez jajec. Przeca ewidentnie widać, że indeksy są srebrne a nie złocone :D Może delikatnie zalatują w złocone, ale w porównaniu z kopertą są srebrne, jeżeli rozumiecie co mam na myśli. Roman, mogą być delikatnie przekłamane kolory, bo nie ma szkła.

 

Kolor dobrze widać na 12, ewidentnie srebrny.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@bahuone przecie indeksy są złote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitory przekłamują kolory, też w pierwszej chwili wydawały mi się złocone, ale to przez towarzystwo złoconej koperty się tak kolory zlewają ;)

 

ed. Fota mojej:

 

gallery_74509_2280_107336.jpg

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle rozumujecie Panowie, to są srebrne indeksy z delikatną złotą poświatą :D Ale mniejsza o to, ja tam widzę srebrne. Zastanawia mnie koperta, kolega Mike ma taką tylko, że chromowaną, po co przekładać z chromowanej do złoconej. Dodam, że jest identyczna, czyli też ma to 'upiększenie; na ramce od szkła.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.