Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że te zegarki wyszły z fabryki takie jakimi je widzimy, i trochę się tu niektórzy zagalopowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się tak czasem ktoś nie zagalopował to byśmy sobie tylko grzecznie potakiwali i nic nowego się nie dowiedzieli. I tak mało jest takich dyskusji niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek. Czytałem Twojego ostatniego posta ( tego którego już nie ma ) ale niestety już ktoś ładnie posprzątał w białych rekawiczkach i częśc postów usunął.

I niby nic się nie stało. Normalna dyskusja - tylko smród pozostał.

 

Fajnie że niektórzy bacznie obserwują aukcje na znanym portalu i wyłapują frankeny ale czasami warto spojrzeć na forumowy bazarek co tam się sprzedaje.

Ale jak to niektórzy mówią: Pod latarnią najciemniej , no i ten słynny paragraf o niekomentowaniu przedmiotów na bazarku.

 

Ale widocznie niektórym to pasuje więc po co to zmieniać :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

I jeszcze zdjęcie poglądowe:  2 frankeny i jeden oryginał :D

 

A na tych numery z metki i dekla zgodne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tych numery z metki i dekla zgodne ?

Na tym jednym który pojechał do Rosji - nie wiem. A na tym co zostawiłem dla siebie to jakieś bazgroły są. Nie przypomina to w ogóle numeru. Jakieś pojedyńcze cyfry, jedna litera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Popytam u ruskich jak to w końcu jest z tym zestawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek. Czytałem Twojego ostatniego posta ( tego którego już nie ma ) ale niestety już ktoś ładnie posprzątał w białych rekawiczkach i częśc postów usunął.

I niby nic się nie stało. Normalna dyskusja - tylko smród pozostał.

 

Fajnie że niektórzy bacznie obserwują aukcje na znanym portalu i wyłapują frankeny ale czasami warto spojrzeć na forumowy bazarek co tam się sprzedaje.

Ale jak to niektórzy mówią: Pod latarnią najciemniej , no i ten słynny paragraf o niekomentowaniu przedmiotów na bazarku.

 

Ale widocznie niektórym to pasuje więc po co to zmieniać :) :) :)

Krzysztof bo mnie zaraz szlag.. Usunąłem posty którym Przemek zarzucał że nie są w dyskusji o temacie tylko zarzutami. Usunąłem tak żeby wątek miał sens a jednocześnie nie obrażał ciebie i nie negował twoich intencji. Zrobiłem to jak potrafiłem najlepiej i uważam że to co zostało ma sens jako dywagacje na temat autentyczności lub nie zegarka. A poza tym nie muszę się tłumaczyć. Człowiek chciał dobrze a ....... :angry:

 

Ad. 2 Zegarek o którym mowa nie jest na bazarku tylko na allegro.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może. Ale to bodajże Moskwa z jakąś współczesną tarczą. Wartość 5-500 zł zależnie od kondycji napaleńca. Kolekcjonersko - 0 zł

Taki był oryginał:

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipPzsMGti5CM7B_WAn28I-7gXiyiEjsLiuCZx2dW/AF1QipPmeUtRJvqsOC9-7epFpXqX8xYMhU7vwrfPoenK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza współczesna , koperta stalowa współczesna, wskazówki współczesne jedynie mechanizm oryginalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może. Ale to bodajże Moskwa z jakąś współczesną tarczą. Wartość 5-500 zł zależnie od kondycji napaleńca. Kolekcjonersko - 0 zł

Taki był oryginał:

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipPzsMGti5CM7B_WAn28I-7gXiyiEjsLiuCZx2dW/AF1QipPmeUtRJvqsOC9-7epFpXqX8xYMhU7vwrfPoenK

Tak własnie myślałem że coś nie do końca z tym sikorem jest... a szkoda rozważałem kupno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze długo powisi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi ma współcześnie zrobioną tarczę. Co do cen nie wypowiadam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do cen nie wypowiadam się

ale jak tu się nie wypowiedzieć? ...zegarki syf kiła i mogiła, a cena jak z najnowszego katalogu

Profesjonalnie wykonane fotki faktycznie kuszą, ale po uważniejszym przyjrzeniu się - poljot ma współczesną replikę tarczy, a łucz ma obdartą ze złocenia kopertę


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie współczesny.

Rozumiem, że papiery to dla samopoczucia właściciela. W środku powinna siedzieć mołnia 3602 i czy te 700m to realnie czy chłyt marketingowy? Pytam dla własnej informacji.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że papiery to dla samopoczucia właściciela. W środku powinna siedzieć mołnia 3602 i czy te 700m to realnie czy chłyt marketingowy? Pytam dla własnej informacji.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

W środku będzie Mołnia, w oryginale K43. To produkcja pod turystów, prowadzona od lat dziewięćdziesiątych, stylizowana na oryginalne zegarki, przeznaczone dla nurków wojskowych. Oryginał miał parametry wodoszczelności, kopii o to nie podejrzewam (gwint od zakręcanej, zewnętrznej koronki, uszczelnienie tarczy - tu mogą być problemy). Możesz przyjąć, że ze względu na uszczelki jest bryzgoszczelny ;) Dużo tego na aukcjach, zdecydowanie odradzam

Agat wpuścił jakiś czas temu reedycję (choć na wostoku 2409)  - zwróć uwagę na deklarowaną wodoszczelność - 100m

http://www.agatfactory.de/watches/agat-192-chs-2010


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku będzie Mołnia, w oryginale K43. To produkcja pod turystów, prowadzona od lat dziewięćdziesiątych, stylizowana na oryginalne zegarki, przeznaczone dla nurków wojskowych. Oryginał miał parametry wodoszczelności, kopii o to nie podejrzewam (gwint od zakręcanej, zewnętrznej koronki, uszczelnienie tarczy - tu mogą być problemy). Możesz przyjąć, że ze względu na uszczelki jest bryzgoszczelny ;) Dużo tego na aukcjach, zdecydowanie odradzam

Agat wpuścił jakiś czas temu reedycję (choć na wostoku 2409) - zwróć uwagę na deklarowaną wodoszczelność - 100m

http://www.agatfactory.de/watches/agat-192-chs-2010

Tak myślałem. Rozglądam się niedawno za oryginalnym Agatem a każda okazja do poszerzenia wiedzy żeby nie wrócić jest dobra.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. Rozglądam się niedawno za oryginalnym Agatem a każda okazja do poszerzenia wiedzy żeby nie wrócić jest dobra.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Oryginalny był Zlatoust (model 191ChS).


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.