Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta była powtórnie chromowana, i to dość felernie. Zobacz sobie od dekla strony

Nie sądzę Tomasz. Akurat ta do wzorów jakości nie należy, wg mnie jest ok po prostu taka jej uroda (lub jej brak). Miałem kilka kwarcowych rakiet w tym typie kopert i wszystkie były tandetnie wykonane, a sam zegarek w dłoni sprawia wrażenie wydmuszki :D Jak dla mnie lipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Inaczej. To raczej składak - koperta PLD, tarcza charkowska, werk z Mińska (chociaż możliwe, że też takie były ładowane w jakimś okresie do poljotów - nie wiem). Cena też niezła.


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wszelkiej maści wihajstry przy przesuwce regulacji, umożliwiające precyzyjne jej ustawianie. Taki trochę bajer ale mówiący o trochę wyższej klasie mechanizmu ;)

 

W radzieckich zegarkach standardowo ma to 2809, ale może mieć też np mołnia. W szwajcarach ma taką regulację wiele zegarków

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Chyba o to Ci chodziło. Pytałeś się o Poljota na 17j z aukcji wiec pokazałem Tobie że taki był. Nie wiem skąd wzięły się te 22j u Ciebie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wzięły się te 22j u Ciebie. :)

W tytule aukcji tak jest napisane. Że automat


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tytule aukcji tak jest napisane. Że automat

No i dlatego wolałem zapytać mądrzejszych  w tej dziedzinie

od siebie:) Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Faktycznie. Przepraszam nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Przepraszam nie zauważyłem.

Nie ma za co:) Ja nawet nie mam 10% wiedzy tej, którą mają niektórzy starzy wyjadacze na forum, dlatego wolę zapytać w celach edukacji własnej :) Tak czy siak nie chciałem go kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko co to za szturman? czy takie wychodzily czy jakis skladak,mechanizm 3133 jest ale reszta jakby od czapy bezel nie obrotowy zle ustawiony,brak bezela wewnetrznego a pokretlo do niego jest,takze mam mala zagwostke co to za cudo

post-46659-0-69774100-1509291485_thumb.jpg

post-46659-0-98195800-1509291492_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Na oryginalnej kopercie chrono 3133 nie ma miejsca na bezel. Szkło dochodzi niemal do samej krawędzi koperty.

Ten to wg mnie samopał. Szkło jest o mniejszej średnicy niż powinno być dlatego dołożony został bezel.

Całość trzyma się pewnie na klej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-63338-0-28348000-1509656120_thumb.jpg

 

Witam,prosiłbym o pomoc przy weryfikacji tej Rakety czy wygląda na oryginalna tarczę i wskazówki.Niestety nie posiadam foto werka w tej chwili.Czy były to wersje z logo samolotu na specjalne okazje,dla pracowników linii lotniczych itp.Gdzieś był wątek na ten podrabianych tarcz z tym logo ale nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifRaketa samolot.jpg

 

Witam,prosiłbym o pomoc przy weryfikacji tej Rakety czy wygląda na oryginalna tarczę i wskazówki.Niestety nie posiadam foto werka w tej chwili.Czy były to wersje z logo samolotu na specjalne okazje,dla pracowników linii lotniczych itp.Gdzieś był wątek na ten podrabianych tarcz z tym logo ale nie mogłem znaleźć.

Pozdrawiam

Oryginał. Tu co prawda okolicznościowy ale ten który pokazałeś jest ok: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipMu4oOxgCl1SjNByZqbv88zSmJfeqsK3hWOfJGK/AF1QipPBRpafmbAotjsDu-06Dh3zCjudtZs-3nKPpsTW

W tym katalogu jest zresztą kilka wersji. Były w dwóch lub trzech różnych kopertach, czarne oraz kilka rodzajów tarcz (np z pasem przez środek)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.