Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Cristiano Ronaldo nowym ambasadorem marki TAG Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

To się Hublot spóźnił.

 

To nie Hublot się spóźnił tylko Jean-Claude Biver go uprzedził. Wywiad: Jean-Claude Biver (Szef działu zegarków LVMH) członek rady nadzorczej Hublot, został właśnie mianowany na nowe stanowisko – szefa departamentu zegarków grupy LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy). Zajmował się będzie trzema głównymi zegarkowymi brandami – Hublot, TAG Heuer i Zenith


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak bardziej pasowałby CR zegar Hublot . J-C Biver uprzedził sam siebie . Rozmowy o takim kontrakcie prowadzone były pewnie dużo wcześniej a zmiana stanowiska spowodowała pewnie i zmianę ostatecznie marki jaka CR ma reklamować.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR to by bardziej pasowało coś równie autentyczne jak on sam...

Może jakiś Calvin Klein czy D&G? 

A poważnie to niezależnie jak bardzo jest utalentowany to bardziej odpychający gość mi na myśl nie przychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

A poważnie to niezależnie jak bardzo jest utalentowany to bardziej odpychający gość mi na myśl nie przychodzi :)

 

W temacie już zamkniętym są "ciekawsze" opinie…

 

Nie mieli już kogo wziąć na ambasadora. Tylko jakieś spedalonego piłkarzyka z włosami na żel. Już mi sie nie podobają te zegarki i już nie chce mieć taga. Bo od tej pory mi sie będą kojarzyć z tym cwelusiem Ronaldem.

…normalnie jakbym czytał Onet. Pierwszy raz spotykam się z podejściem typu - nie kupię zegarka firmy "x", bo do ambasadora marki czuję obrzydzenie. Co Twoim zdaniem powinni zrobić właściciele czasomierzy Zenith gdy A.Lepper nabył zegarek rzeczonego producenta ?, zapakować swoje zbiory w worek i wyrzucić do Wisły ?. Bądźmy poważni. A co do Ronaldo… moim zdaniem lepszym ambasadorem TAG'a będzie jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej aniżeli jakiś leszcz, który wlecze się w ogonie F1. I na koniec… ocenianie drugiego człowieka wyłącznie w oparciu o wygląd i wyszydzanie, nie świadczy dobrze o kulturze osobistej oceniającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wizerunek cristiano nie jest juz tak "odpychajacy" jak z wczesniejszych lat jego kariery, ktos kto sie tym nie interesuje wciaz pamieta poprzedni. dalej ma mnostwo zelu, dalej wyglada czasem dziwnie, ale ogolnie wyglada lepiej i nie wyskakuje z tekstami w stylu "ludzie mnie nienawidza bo jestem piekny i umiem grac w pilke". wg mnie to bedzie doskonaly ruch marketingowy th, a przeciez o to wszystko w tym chodzi. (sic!) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wg mnie to bedzie doskonaly ruch marketingowy th, a przeciez o to wszystko w tym chodzi. (sic!) 

 

Ja szczerzę w to wątpię :)

Gdybym miał nosić przedmiot kojarzony z CR to naprawdę nie czułbym się z tym dobrze - mnie by to denerwowało abstrahując od samego zegarka. Ludzie kupujący TH raczej nie są gimnazjalistami którym styl CR czy dawny Beckchama mógłby imponować.

A co przede wszystkim tutaj nie gra to fakt, że stylistyka TH nigdy nie miała nic wspólnego z postaciami takimi jak CR. 

Wyobraźcie sobie Steva McQueena obok CR - innego komentarza nie potrzeba :)

Tag zrobił sobie krzywdę tym wyborem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie już zamkniętym są "ciekawsze" opinie… …normalnie jakbym czytał Onet. Pierwszy raz spotykam się z podejściem typu - nie kupię zegarka firmy "x", bo do ambasadora marki czuję obrzydzenie. Co Twoim zdaniem powinni zrobić właściciele czasomierzy Zenith gdy A.Lepper nabył zegarek rzeczonego producenta ?, zapakować swoje zbiory w worek i wyrzucić do Wisły ?. Bądźmy poważni. A co do Ronaldo… moim zdaniem lepszym ambasadorem TAG'a będzie jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej aniżeli jakiś leszcz, który wlecze się w ogonie F1. I na koniec… ocenianie drugiego człowieka wyłącznie w oparciu o wygląd i wyszydzanie, nie świadczy dobrze o kulturze osobistej oceniającego.

Faktycznie tam to "jatka" była .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz mysle ze w TH sa duzo lapsi specjalisci od marketingu anizeli Ty ;), przekonany jestem, ze dobrze przemysleli wydanie kilku milionow na promocje swojej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerzę w to wątpię :)

Gdybym miał nosić przedmiot kojarzony z CR to naprawdę nie czułbym się z tym dobrze - mnie by to denerwowało abstrahując od samego zegarka. Ludzie kupujący TH raczej nie są gimnazjalistami którym styl CR czy dawny Beckchama mógłby imponować.

A co przede wszystkim tutaj nie gra to fakt, że stylistyka TH nigdy nie miała nic wspólnego z postaciami takimi jak CR. 

Wyobraźcie sobie Steva McQueena obok CR - innego komentarza nie potrzeba :)

Tag zrobił sobie krzywdę tym wyborem. 

 

Bartek a jakie zegarki nosisz? Zaraz znajdę Ci ciekawych ambasadorów o których nie masz pojęcia:D

 

Np. Longines ma gwiazdy Bollywood, Tissot jakąś Barbie Xiu, wiele osób nawet o tym nie wie. Co do Twojej wypowiedzi na temat ludzi kupujących TH - w dużej większości są to (mówię na podstawie moich obserwacji kiedy sprzedajemy w salonie TH) właśnie młodzi ludzie zaczynający "karierę" w korpo na niskim szczeblu, chcący zaimponować kolegom, znający TH właśnie z reklam z Logo i innych gazetek, odkładający na tego wymarzonego TH, zdecydowanie Ronaldo pasuje do tego wizerunku, bo miłośników zegarków to u klientów tej marki raczej niewielu (wcale się nie dziwię, bo to co oferuje w porównaniu do cen, jest w większości przypadków słabe).


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 …normalnie jakbym czytał Onet. Pierwszy raz spotykam się z podejściem typu - nie kupię zegarka firmy "x", bo do ambasadora marki czuję obrzydzenie. Co Twoim zdaniem powinni zrobić właściciele czasomierzy Zenith gdy A.Lepper nabył zegarek rzeczonego producenta ?, zapakować swoje zbiory w worek i wyrzucić do Wisły ?. Bądźmy poważni. A co do Ronaldo… moim zdaniem lepszym ambasadorem TAG'a będzie jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii piłki nożnej aniżeli jakiś leszcz, który wlecze się w ogonie F1. I na koniec… ocenianie drugiego człowieka wyłącznie w oparciu o wygląd i wyszydzanie, nie świadczy dobrze o kulturze osobistej oceniającego.

 

Dokonujesz takiego samego wartościowania ludzi, a oceniasz to negatywnie ? Zgodnie z zasadą "Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę niedobrze".

Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Dwa tematy na forum, żywa dyskusja. To pokazuje właśnie, że było to dobra decyzja, bo m.in. o rozgłos tu chodzi. A tego przy wsparciu CR7 zapewne nie zabraknie. Możecie sobie krytykować do woli a ronaldo zarobi jeszcze więcej mylinów na żel, a wy nadal będzie szarymi ludzikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tag Heuer has paid numerous notable celebrities to endorse its products, including Ayrton SennaJessica MichibataTiger WoodsLeonardo DiCaprioBrad PittChen Daoming,Jeff GordonMaria SharapovaJuan Pablo MontoyaKimi RäikkönenUma ThurmanFernando AlonsoLewis HamiltonShah Rukh KhanDeepika PadukoneCameron Diaz,Steve McQueen and Walter White."

 

Kto nobilituje, a kto dyskredytuje markę TH? Brad Pitt, Shah Rukh Khan, Lewis Hamilton? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Najlepszy piłkarz świata tylko doda Tagowi blasku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek a jakie zegarki nosisz? Zaraz znajdę Ci ciekawych ambasadorów o których nie masz pojęcia:D

 

Np. Longines ma gwiazdy Bollywood, Tissot jakąś Barbie Xiu, wiele osób nawet o tym nie wie. Co do Twojej wypowiedzi na temat ludzi kupujących TH - w dużej większości są to (mówię na podstawie moich obserwacji kiedy sprzedajemy w salonie TH) właśnie młodzi ludzie zaczynający "karierę" w korpo na niskim szczeblu, chcący zaimponować kolegom, znający TH właśnie z reklam z Logo i innych gazetek, odkładający na tego wymarzonego TH, zdecydowanie Ronaldo pasuje do tego wizerunku, bo miłośników zegarków to u klientów tej marki raczej niewielu (wcale się nie dziwię, bo to co oferuje w porównaniu do cen, jest w większości przypadków słabe).

 

Lepiej nie - jeszcze się okaże, że będę musiał pozbyć się niektórych ;)

 

Cóż - trochę wyższe mniemanie miałem o docelowych klientach TH, ale sam wiesz najlepiej kto kupuje. Mogę się jedynie zasmucić drogą którą obrał TH no ale trudno - rozgłos będzie na pewno, czy w rezultacie więcej ludzi kupi te zegarki czy mniej to trudno dzisiaj powiedzieć chociaż nie sądzę, że Ronaldo coś na tym polu pomoże. 

Wizerunkowo dla mnie podcinają gałąź na której siedzą dobierając ambasadora takiego jak CR - chyba, że faktycznie chcą się ukierunkować na młodych wilków w korpo... 

...swoją droga ci 'młodzi wilcy' naprawę inspirują się tym co nosi piłkarz słynący z delikatnie mówiąc wątpliwego stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99.9% populacji kupuje drogie zegarki w pewnej mierze po to, żeby zaimponować innym - nie twierdzę, że to jedyny czynnik, ale na pewno też nie najmniej istotny. To zresztą niezwykle banalne stwierdzenie dotyczy nie tylko zegarków. ;)

 

Z punktu widzenia bezdyskusyjnie męskiego "szpan factor", wystarczy mi u TH, że reklamowali go lub reklamują m.in. Ayrton SennaLeonardo DiCaprioBrad Pittczy Steve McQueen. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

 Dokonujesz takiego samego wartościowania ludzi, a oceniasz to negatywnie ?

 

Takiego samego ?, chyba żartujesz. Pokaż mi choć jeden taki mój post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi np. tag huer monaco zaczal sie podobac odkad zobaczylem go w breaking bad na rece  bryana cranstona, wczesniej juz znalem ten model, ale nie zwracalem na niego wiekszej uwagi, w serialu jest wyeksponowany podczas kilku scen, jest swietny :). inni pojda podobna droga w przypadku cristiano, a ci ktorzy maja glebokie kieszenie pojda do sklepu i kupia ( tak samo jak ja zrobilbym to majac odpowiedni budzet :DTAG-Heuer-MONACO-Calibre-12-Chronograph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerzę w to wątpię :)

Gdybym miał nosić przedmiot kojarzony z CR to naprawdę nie czułbym się z tym dobrze - mnie by to denerwowało abstrahując od samego zegarka. Ludzie kupujący TH raczej nie są gimnazjalistami którym styl CR czy dawny Beckchama mógłby imponować.

A co przede wszystkim tutaj nie gra to fakt, że stylistyka TH nigdy nie miała nic wspólnego z postaciami takimi jak CR. 

Wyobraźcie sobie Steva McQueena obok CR - innego komentarza nie potrzeba :)

Tag zrobił sobie krzywdę tym wyborem. 

 

Spośród wielu kosmicznych komentarzy ten mnie przerażą najbardziej... już chyba lepiej by było, gdyby TAGa lubili Ci gimnazjaliści niż "pasjonaci" z tak absurdalnym podejściem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy w ogóle ktoś bierze na poważnie pod uwagę przy zakupie zegarka, kto jest "ambasadorem"? :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy w ogóle ktoś bierze na poważnie pod uwagę przy zakupie zegarka, kto jest "ambasadorem"? :blink:

 

Otóż to... też się zastanawiam ze zdumieniem, ale najwyraźniej to ma znaczenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, niektórzy biorą. Przeraża mnie, jak wielki wpływ na osoby podatne ma marketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy w ogóle ktoś bierze na poważnie pod uwagę przy zakupie zegarka, kto jest "ambasadorem"? :blink:

 

Pasjonata pewnie nie ale człowiek luźno związany z tematem? 

Gdyby to nie miało znaczenia nikt nie płaciłby ciężkich pieniędzy ambasadorom marki. 

Zresztą Filip napisał jak to wygląda w praktyce i ja mu wierzę.

Mimo wszystko zyski generują przede wszystkim ci którzy nie kupują zegarków z czystej pasji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spośród wielu kosmicznych komentarzy ten mnie przerażą najbardziej... już chyba lepiej by było, gdyby TAGa lubili Ci gimnazjaliści niż "pasjonaci" z tak absurdalnym podejściem :/

 

Trochę mnie dziwi, że piszesz o pasji kiedy tematem dyskusji jest nowa strategia marketingowa Taga, tym bardziej, że jesteś jakby nie było redaktorem portalu o zegarkach i dobrze powinieneś wiedzieć, że marketing z pasją czy innymi wyższymi ideami nie ma nic wspólnego - i o tym tutaj dyskutujemy, o wyborze ambasadora a nie zegarkach TH (które zresztą bardzo lubię) czy pasji. 

 

rozdziel to sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.