Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pavlitto84

ENNIO VITTORI - czy słyszeliście o takim zegarku ? :)

Recommended Posts

Po pierwsze sam jestem w szoku, że założony przeze mnie temat po raz kolejny został wskrzeszony ;)

Po drugie - na recenzję nowego chrono z Biedry zaczekamy aż Biedra opuści radykalnie ceny.. na razie dumnie trzymają swoje 99zł, ale myślę że po nowym roku będą musieli uznać swoją porażkę i obniżyć cenę radykalnie :D

wzdychanie, ach och i ech pojawi się dopiero jak odpakują prezenty pod choinką...

Po pierwsze sam jestem w szoku, że założony przeze mnie temat po raz kolejny został wskrzeszony ;)

Po drugie - na recenzję nowego chrono z Biedry zaczekamy aż Biedra opuści radykalnie ceny.. na razie dumnie trzymają swoje 99zł, ale myślę że po nowym roku będą musieli uznać swoją porażkę i obniżyć cenę radykalnie :D

Dzisiaj w biedrze zegarek z chronografem w promocji pt "ostatnie sztuki" za 69zl. ;-)

Dzisiaj w biedrze zegarek z chronografem w promocji pt "ostatnie sztuki" za 69zl. ;-)

W trakcie trwania tej akcji możliwe przeceny zegarka są różne, co Biedra to inne, w wielu jednak przeceny nie ma wcale. Trzeba poczekać aż za jakiś czas wrzucą je ponownie, w nowej, oficjalnej cenie. Tak było kiedyś z Ennio Vittori. Do 40zł mogę rozważyć zakup ;)

Trzeba poczekać aż za jakiś czas wrzucą je ponownie, w nowej, oficjalnej cenie.

post-68206-0-73154000-1419432529.jpg

Myślę jednak, że te zegarki nie ostaną się do ceny 40zł, bowiem jakość ich wykonania skłania ku temu, że są lepiej wykonane niż "Ennio Vittori" B)

Tak jak obiecałem tak wstawiam.

Zegarek z dekatlonu za 3 i pół dychy, wyprodukowany w chinach, 5 atm., marka Kalenji geonaute.

Od 6 lat chodzi bez zarzutu na jednej baterii, intensywnie używany przez syna który biega, tańczy i gra w piłe.

Mam od tego Keleczi Ikenaczo , kurtkę przeciwdeszczową. Widać manufaktura powiększa asortyment. To dobra rekomendacja :D

Chciałem się zrelaksować czytając ten temat, ale nie wyszło

Masz złe podejście do tematu :)

Deus Dona Me Vi

Jako lektura na poprawę humoru o ile dotrwasz do końca

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

nikt, nic ? Ani jednej sztuki ? Nawet partnerki nie dały się ponieść emocją? Proszę, błagam nie załamujcie mnie! Cały temat wierzyłem, że to nie może być fenomen jednej sztuki...

Może po nowym roku w sieci ekskluzywnych butików Le Biedronque będzie sezon wyprzedaży, może wtedy obtanią ten bajeczny sikor B)

Guest zonka

A czy Biedronka lub inna tego typu zacna firma oferuje jakiś dobry czasomierz , oczywiście ekskluzywny , skierowany do Lady ? Ciekawe czy istnieje możliwość zakupu takiego  czasomierza w jakimś systemie ratalnym , jeśli komuś brakuję środków pieniężnych..

Guest zonka

Przed, po i w trakcie myślę o tym Ennio i zakupach w Biutique Biedronque....

jak walniesz nadmiar drineczków to zrozumiesz :)

Guest zonka

Avatarek jest ok ale to kotek leży na pleckach , bo jest po drineczkach i czeka na czasomierze z Biedronque

Czekamy na ponowny wrzut zegarków do Biedry, tym razem po dumpingowej cenie :D

Guest AkiRonin

Witam, Mi też podobają się czasomierze marki Ennio Vittori. Wyglądają bardzo estetycznie i kusi fajny mechanizm. Mam pytanie , może ktos sie orientuje czy marka ENNIO SANTINI  to jest marka na równie wysokim poziomie jakości? Mam nadzieje , że uda mi sie w 2015 spełnic mój plan  i zakupie jakis fajny czasomierz marki Ennio Vittori najlepiej z czarną tarczą i bajecznymi czerwonymi wskazoweczkami. Ona ma szafir czy minerał?

Czytam i własnym oczom nie wierzę...

Witam, Mi też podobają się czasomierze marki Ennio Vittori. Wyglądają bardzo estetycznie i kusi fajny mechanizm. Mam pytanie , może ktos sie orientuje czy marka ENNIO SANTINI  to jest marka na równie wysokim poziomie jakości? Mam nadzieje , że uda mi sie w 2015 spełnic mój plan  i zakupie jakis fajny czasomierz marki Ennio Vittori najlepiej z czarną tarczą i bajecznymi czerwonymi wskazoweczkami. Ona ma szafir czy minerał?

Denko od wecka z kiszonych ogórów :D

Pozdrawiam, Marek

Są to zegarki marnej jakości ale w cenie trudnej do przebicia.

Jeśli ci się podoba to kup - jakiś czas powinien podziałać a kto wie może zrobi ci psikusa i pochodzi cały rok aż do wyczerpania baterii

Szafiru bym się nie spodziewał bo zegarek musiałby kosztować drugie tyle - jakieś szkiełko (szyba)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.