Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

borewicz07…zgadzam się z Tobą, ale uwierz mi, jest takich osób niewiele. Za chwilę ktoś z "obrońców" napisze, że to wina allegro, że pozwala na takie praktyki, że nie zależy im na niczym więcej niż na liczeniu prowizji. Szkoda czasu. Ja po prostu odpuszczam takie aukcje, choćby i tam złoto za darmo dawali :P A chcąc ostrzec pozostałych, czasem zamieszczę coś na forum.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Poparłem Was wtedy Z Dodikiem (w tym temacie na rosyjskim forum), m.in. w oparciu o KK (Kodeks Karny) i wszystkie wpisy zostały wymoderowane albo wycięte.

A tamten temat zamknięty u Szwajacarów - szkoda nawet komentować niektóre wpisy.

Grzegorz….bo niektórzy nie rozumieją intencji, szukają drugiego dna i wtedy dochodzi do spięć. Szkoda, że temat został zamknięty. Uważam, że możnaby było dużo więcej opisać i wskazać…tylko w tej sytuacji "PO CO?"

A czy moderowanie albo wycinanie wpisów, kiedy ktoś pisze prawdę, to zagranie ok? 

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Fakt. Poparłem Was wtedy Z Dodikiem (w tym temacie na rosyjskim forum), m.in. w oparciu o KK (Kodeks Karny) i wszystkie wpisy zostały wymoderowane albo wycięte.

A tamten temat zamknięty u Szwajacarów - szkoda nawet komentować niektóre wpisy.

Ej no Gregorian ;-)  z jakim Dodikiem ;-P 

 

Wracając do tematu... Jak już kiedyś pisałem, przynajmniej my na forum nie dajmy się zrobić w jeleni i dajmy sobie cynk w tym wątku.  Jeśli ktoś naprawdę interesuje się zegarkami, pewno zajrzy na forum, przeczyta i popyta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dzięki temu sam mam listę sprzedających których omijam szerokim łukiem.

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dzięki temu sam mam listę sprzedających których omijam szerokim łukiem.

 

Ej no Gregorian ;-)  z jakim Dodikiem ;-P 

 

Wracając do tematu... Jak już kiedyś pisałem, przynajmniej my na forum nie dajmy się zrobić w jeleni i dajmy sobie cynk w tym wątku.  Jeśli ktoś naprawdę interesuje się zegarkami, pewno zajrzy na forum, przeczyta i popyta... 

Mimo wszystko pozostał smród po pewnych osobach…ale macie rację. Też nie odpuszczę i nadal będę wstawiał podejrzane aukcje ;) A swoją listę też mam :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to pewne wpisy zostały usunięte ze względu na osobę o śmiesznym nicku  ".. cos urwał:"

Próbował on nawet "zastraszania" - w jego mniemaniu chyba.

Panowie potrzebny nam wątek o "budzących podejżliwość  sprzedających"

Treevill  - powiedz czy założysz? To Twój pomysł. Jakby coś to służę pomocą oczywiście.Myślę że wiekszość Kolegów również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podejmę się tego ponieważ temat musi być nazwany i wprowadzony w sposób wyważony . nie mam pomysłu na to ... zdolności w pisaniu tez nie mam ... z wypracowań na j. polskim zawsze 3 miałem :P


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian znowu byłeś szybszy. Miałem wrzucać dla potomnych :P Mają ludzie fantazję i gotówkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żenada ... o takiego złoma się bić :o


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujący trochę poczeka na zwrot z inwestycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tarcz nosowych to "znany" sprzedający ma chyba nową linię

http://allegro.pl/tarcza-wolna-22k-precizionnyje-29mm-ideal-i3865197501.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tarcz nosowych to "znany" sprzedający ma chyba nową linię

http://allegro.pl/tarcza-wolna-22k-precizionnyje-29mm-ideal-i3865197501.html

 

Tak się śmiejemy i śmiejemy, a na Ukrainie powstają coraz ciekawsze rzeczy. Ta Wołna wygląda całkiem nieźle. Widać że indeksy nie są klejone na Kropelkę, tylko wytłaczane.

Naprawdę mnie intryguje kto naprawdę robi te tarcze, za ile i w jakich ilościach - choćby pod kątem ewentualnego projektu forumowego z jakimiś bajeranckimi napisami.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś forumowicz dostanie prezent na urodziny :)

 

- Kochanie, kupiłam ci rakietę.

- :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyła się aukcja "PIĘKNY POLJOT DE LUXE AUTOMATIC - NIEUŻYWANY !!!!"

http://allegro.pl/piekny-poljot-de-luxe-automatic-nieuzywany-i3828457289.html

Cena to tylko 1175 zł.

O qr..a!!! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qr..a!!! :blink:

Zegarek za darmo,Kupujący płaci tyko koszty przechowania w szufladzie- 23zl50gr za rok x 50lat (całkiem nieźle poniżej 2pln/mies) ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qr..a!!! :blink:

Do tego koszt wysyłki paczką wzrósł z 21 do 24 zl. Nie dość, że mógłby wysłać w gratisie, to jeszcze liczy sobie jak wysyłkę 20 kg. Ale taki nabytek musi iść w zbrojonym opakowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie - w opisie jest, że po przekroczeniu 450 zet wysyła gratis, więc nabywca zaoszczędził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.