Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

>Brakuje tylko jednego słowa

dodam parę słówek a propos

 

 

kolegę cofer informuję, że miał możliwość zwrócenia zakupionego zegarka skoro twierdził, że nie jest on zgodny z opisem

z zakupu mołni byłem/jestem zadowolony, co potwierdziłem 100% pozytywem dla sprzedającego! a to, że późniła i wymagała "przeczyszczenia"... no cóż, nie takie rzeczy się w przyrodzie zdarzają :)

 

fajnie, że postawiłeś nas tu do raportu i "ruki pa szwam"!! bahuone :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że sprzedający z linku od Gregoriana to mój ojciec. Błąd się zdarzył i jest dość komiczny, to prawda, jednak ma on już 75 lat i pewne rzeczy przychodzą mu z trudnością, a ja nie zawszę mogę mu pomóc. Sprzedawane przez niego zegarki wystawiane są według jednego wzoru, który mu stworzyłem już jakiś czas temu. Ojciec zmienia w nim tylko nazwę, ilość kamieni i opisuje stan. Nie ingeruję w to, co jest napisane na aukcji, sam zbieram zegarki, ale ich historia mnie nie interesuje zbytnio. Kupuję te, które mi się podobają. Mimo, że jest zegarmistrzem to nie zna katalogów, bo wyznaje podobną zasadę co jego mistrz, czyli zegarek ma działać, a że jest złożony z kilku elementów niekoniecznie oryginalnych to już go za bardzo nie interesuje. Nigdy nie był kolekcjonerem i nie zagłębiał się w historię zegarków, dlatego też dane w opisie podawane są na „oko”. Twierdzi, że to praca jak każda inna, nie cieszą go już zegarki, popatrzy powie ładny i na tym się dyskusja kończy.

Po likwidacji swojego zakładu naprawia, co ma i sprzedaje na allegro. Sprzedał tych zegarków już masę i nigdy nie było problemów, nie otrzymał także negatywnego komentarza co świadczy o poważnym podejściu do tematu, a błędy czasami się zdarzają każdemu.

 

 

I zapewniam Pana ukrywającego się pod nickiem cook, że dyplom jest autentyczny i nie był kupiony na żadnym targu staroci, poniżej wstawiam zdjęcie na potwierdzenie moich słów. Dlatego też bardzo bym prosił Pana cooka o nie dyskredytowanie ojca, jako fachowca i jednocześnie sprzedającego.

A kolegę cofer informuję, że miał możliwość zwrócenia zakupionego zegarka skoro twierdził, że nie jest on zgodny z opisem. Ojciec nigdy nikomu nie robił problemów z zwrotem lub naprawą usterki. I jak wspomniałem powyżej, sprzedaje co ma, a nie „posuwa wszystko co przechodzi przez jego łapki...”, dlatego sprzedawane przez niego zegarki nie zawsze są w świetnym stanie

 

Nikt nikogo nie zmusza do uczestnictwa w aukcjach, a skoro szanowni koledzy są aż tak dobrze poinformowani w kwestiach zegarkowych to powinni sami dobrze wiedzieć po zdjęciach czy zegarek jest oryginalny i kompletny, a nie sugerować się opisem, bo jak widać nie każdy posiada taka wiedzę. Wszystkie sprzedawane zegarki są czyszczone i konserwowane, a nie tylko po „płukaniu” balansu, dlatego oliwienie jest konieczne chyba, że Pan Leppard woli zegarki nieoliwione (tutaj gratuluję wiedzy), ale o gustach się nie dyskutuje. 

 

Z niekrytą przyjemnością będę dalej śledził rozwój tej dyskusji. Czy, któryś z szanownych kolegów ma jeszcze jakieś pytania? Może koledzy życzą sobie jeszcze, abym pokazał rewers dowodu osobistego?

 

 

daj spokój i zbluruj część pól bo ktoś wykorzysta te dane ze skanu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem. Goral jak możesz to usuń z Twojego posta zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo tarcza jest współczesna i koperta powinna być złocona do tego koloru tarczy. Poza tym widać, że sikor jest podejrzanie nowy ;)

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tysz nie :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem. Goral jak możesz to usuń z Twojego posta zdjęcie.

wywaliłem


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć mój post dotyczył tylko postu cofera i miał formę zartobliwa co było podkreślone emotem to jeśli kogokolwiek urazilem to przepraszam


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ciekawi mnie dyplom-czy kupiony na targach staroci ,czy rzeczywiście sprzedawca jest zegarmistrzem ;) -no i ta "świeża oliwa"..... ;)

 

 

 

 

 

I zapewniam Pana ukrywającego się pod nickiem cook, że dyplom jest autentyczny i nie był kupiony na żadnym targu staroci, poniżej wstawiam zdjęcie na potwierdzenie moich słów. Dlatego też bardzo bym prosił Pana cooka o nie dyskredytowanie ojca, jako fachowca i jednocześnie sprzedającego.

 

 

Szanowny kolego!-w swoim poście zadałem pytanie , otrzymałem od Ciebie odpowiedz i ok :)

Po drugie trochę tzw luzu ,po setkach komicznych ofert jakie są na różnych portalach ,żart,bo tak należy traktować mój wpis nie jest chyba niczym zdrożnym? ;)

Nikogo nie dyskredytowałem ,nie dyskredytuje ,i nie zamierzam tego robić w przyszłości....

Pozdrawiam Ciebie no i Twojego Ojca również.

 

Marek


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

po setkach komicznych ofert jakie są na różnych portalach
szymeknsm prowokuje opisami swoich aukcji... Babol wskazany przez Gregorian to przykład jeden z wielu! Typową pomyłką był tekst o centralnym sekundniku gdy przedmiotem aukcji był zegarek z subsekundą (przy tej pobiedzie opis sekundnika OK)

 

Mnie osobiście jeszcze śmieszy powtarzający się w opisach zegarków wywód logiczny:

 

Na tarczy wszystkie napisy są w języku rosyjskim, co jest potwierdzeniem autentyczności sprzedawanego przedmiotu

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

@Bahuone usuń w ogóle zdjęcie. To zupełnie nie potrzebne.

 

Koledzy zupełnie bez potrzeby dzielicie włos na czworo. Zapewne macie świadomość, że te zegarki mają pół wieku i nie mają układu przeciwwstrząsowego. Mogę was zapewnić, że mówienie o oryginalności jest w tym przypadku nieporozumieniem. Te zegarki zmieniały sprężyny naciągowe, ćwiertniki, wałki, tarcze,... . Były eksploatowane na co dzień.

Chcę zauważyć, że w takim dokładnym świecie jakiego tak wielu sobie życzy nie będzie miejsca na okazje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa...to ja go tak łupnąłem, żebys mnie następnym razem nie wygryzł w jakimś turnieju :D A sama cena...coż, miałem nadzieję, ze się uda taniej. Swoja drogą drugi raz widzę takiego Łucza w złoconej kopercie i to w takim stanie.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu o co chodzi bo wydaje mi się że to wostok jakich tysiące. Nawet nie NOS. Nie wiedziałem że mam tak cenny zegarek jak ten:)

http://allegro.pl/wostok-z-czarna-tarcza-ideal-i3800351494.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no... 264 pln i jeszcze 40 godzin na powiedzenie ostatecznego słowa :)

chodzi zapewne o to

 

>>IDEALNA OPCJA NA ŚWIĄTECZNY PREZENT!!!<<

 

Spotkało się dwóch kupujących, którym odwaliło na maksa i tyle! Ciekawe, czy zwycięzca aukcji zdąży go orzymać przed pierwszą gwiazdką? :)

Wostoczek z późnego cccp. ładny ale dość pospolity... sam posiadam dwa podobne, tyle że w kopertach AU. Jak dobrze pamietam, to na placu dałem za nie ok. 1/10 dotychczasowej ceny ze wskazanej aukcji

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

W tym Koperniku najpierw spojrzałbym na ustawienie przesuwki chodu mocno in plus. Potem na cztery inne elementy. Na końcu bym nie zalicytował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest po prostu absurdalna.

Ten model kupuje się bez problemu w dobrych stanach za 50-80zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest po prostu absurdalna.

Ten model kupuje się bez problemu w dobrych stanach za 50-80zł

Ustawka i jelenia cholowali, i ładnie go wydoili ;):) ;D

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przepłacony zegarek jaki chyba w życiu widziałem. Masakra.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie kupiony ;)

Może wypłynie niedługo....


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.