Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna cena w tej rakiecie. Koperta bez przetarć, tylko szkiełko zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena w tej rakiecie. Koperta bez przetarć, tylko szkiełko zmienić.

Zwróciłeś uwagę na koszty przesyłki?

Z nimi łącznie to już nie taki cymes...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, faktycznie, koszt przesyłki zawyżony- chyba że kurierem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier jest, ale mogliby to zrobić pocztą.

A tak BTW - Waszym zdaniem Mołnia z lat 80-tych NOS z pudełkiem i papierami radzieckimi i polskimi za 120 PLN to dużo czy mało?

Jeszcze tego na oczy nie widziałem, jadę dziś negocjować.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy brałem z tych loombardów. Oni wysyłają tylko kurierem. Pytałem kiedyś jednego sprzedawcę dlaczego tak jest i dlaczego nie korzystają z poczty (przynajmniej dla tych tańszych przedmiotów) to mi napisał, że mu się nie chce po pocztach chodzić. Mają podpisaną umowę z DPD, zlecają i sami sobie po to kurier przyjeżdżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW - Waszym zdaniem Mołnia z lat 80-tych NOS z pudełkiem i papierami radzieckimi i polskimi za 120 PLN to dużo czy mało?

Jeszcze tego na oczy nie widziałem, jadę dziś negocjować.

Ja swoją mołnię kupiłem za 100 zł nówkę z papierami. Więc 120 to w granicach rozsądku. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją mołnię kupiłem za 100 zł nówkę z papierami. Więc 120 to w granicach rozsądku.

Dzięki! Będę negocjował :D

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt także nie broni napisać do "muckatucka", że <<Może 400 bym "dał">> :)

 

No nie jest tak @jac-st, że każdy amator zegarka mechanicznego musi być ortodoksyjnym kolekcjonerem!

 

"mucektucek" realizuje swoją pasję i wydaje mi się, że robi to na wysokim poziomie, a że wycenia malowanie śrubek na niebiesko na 5 stówek, to jego sprawa i amatorów jego rękodzieła

 

Zgadza się, pasówki robi bardzo ładne - nie można odmówić im staranności i dokładności w wykonaniu - jak ktoś nie jest purystą zegarkowym i kolekcjonerem oryginałów to znajdzie ładny zegarek dla siebie. 

Ceny to osobna kwestia  - trochę imo wysokie, ale kupować przymusu nie ma, a cenić może sobie nawet dwa razy wyżej, jego decyzja i biznes. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy brałem z tych loombardów. Oni wysyłają tylko kurierem. Pytałem kiedyś jednego sprzedawcę dlaczego tak jest i dlaczego nie korzystają z poczty (przynajmniej dla tych tańszych przedmiotów) to mi napisał, że mu się nie chce po pocztach chodzić. Mają podpisaną umowę z DPD, zlecają i sami sobie po to kurier przyjeżdżają.

Ja kiedyś Rakętę kupowałem. Po taniości. "wie pan taki dziwny to zegarek, nietypowy..." :lol: - tłumaczył sprzedawca.

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie sowietów z lombardów, to w dwie strony działa! Z jednej strony wyceniają jakieś cienko złocone syfki posługując się chyba aktualnymi notowaniami kruszcu?!   z drugiej strony, nie potrafią zwyczajnie odróżnić zegarka mechanicznego i piszą bzdury o "baterii do wymiany" :)

 

Akurat niedaleko mieszkam, więc przespacerowałem się do loombardu pokazanego wyżej przez kolegę @AWG i wystarczyło go po prostu ...nakręcić! teraz mam Raketę UFO za 3,5 dyszki  :)

_ _ _ _

 

Dziś w poście z okazjami, studziliśmy ludka co się pytał o popularnego wostoczka wystawionego za 6 dyszek, a tu następny "lombard" wali już z grubej rury 120!!! ->http://allegro.pl/baw-zegarek-meski-wostok-18-jewels-i5520792998.html

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lombardami to różnie bywa, w sumie zależy to od sprzedającego. Mi udało się kupić w tych lombardach dwa złocone Poljoty De Luxy, jeden normalny a drugi automatyczny, odpowiednio za 40 i 49 zł. Ale zdarza się, że w tych lombardach jak w przykładzie powyżej cena jest z kosmosu. Czasami idzie trafić u nich coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego poljota kostkę (wprawdzie zaciętego) kupiłem w tej sieci lombardów za 2 dyszki. O tego:

19350005412_6379732a2d_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jaki lombard się trafi. Tam ludzie nie mają zielonego pojęcia co sprzedają, szczególnie radzieckiego, gdzie trzeba bukwy przetłumaczyć na nasz :) Czasami idzie wyrwać dobrą sztukę za grosze... tylko ta przesyłka po 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jaki lombard się trafi. Tam ludzie nie mają zielonego pojęcia co sprzedają, szczególnie radzieckiego, gdzie trzeba bukwy przetłumaczyć na nasz :) Czasami idzie wyrwać dobrą sztukę za grosze... tylko ta przesyłka po 15zł.

 

No, ale coś za coś........ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ceny przeważnie niskie, ale niestety sprawności na odległość nie zweryfikujesz. Tym bardziej, kiedy piszą, że mechaniczny nie chodzi, bo bateria jest wyczerpana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, pasówki robi bardzo ładne - nie można odmówić im staranności i dokładności w wykonaniu - jak ktoś nie jest purystą zegarkowym i kolekcjonerem oryginałów to znajdzie ładny zegarek dla siebie. 

Ceny to osobna kwestia  - trochę imo wysokie, ale kupować przymusu nie ma, a cenić może sobie nawet dwa razy wyżej, jego decyzja i biznes.

 

Przerobki czy pasówki robi swietnie, naprawde wysoka jakość, nie ma sie czego czepnąć. A ceny to kwestia rynku i indywidualnych odczuć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy koledzy mają jakieś wyrobione zdanie na temat tego allegrowicza: piotr57_2010

 

Sprzedaje w tym momencie np. to:

http://allegro.pl/ladny-lucz-de-lux-23-jewels-zlocony-au-20-tanio-i5529913045.html

 

Chciałbym się dowiedzieć, czy to nie jest czasem jakiś kolejny specjalista od przeszczepów jaki sporo na Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy koledzy mają jakieś wyrobione zdanie na temat tego allegrowicza: piotr57_2010

 

Sprzedaje w tym momencie np. to:

http://allegro.pl/ladny-lucz-de-lux-23-jewels-zlocony-au-20-tanio-i5529913045.html

 

Chciałbym się dowiedzieć, czy to nie jest czasem jakiś kolejny specjalista od przeszczepów jaki sporo na Allegro ;)

Sprzedawcy nie znam ale ten zegarek z ceną dwa razy za wysoką przy tym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem za taką 40zł + wysyłkę w bardzo dobrym stanie i nie było chętnego :D Powariowali ludzie z tymi cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że została tak wystawiona, nie znaczy, że ktoś to za tyle kupi :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek. No tu bym polemizował :) Spotkać tą wersję Łucza w dobrej kondycji :mechanicznej", tj. sprawnego graniczy niemal z cudem. Jeśli już się znajdzie, to cena jest wtedy rzędu 180$ minimum. Pomijam jednak fakt, że sprzedający jest znany z tej gorszej raczej strony,

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek. No tu bym polemizował :) Spotkać tą wersję Łucza w dobrej kondycji :mechanicznej", tj. sprawnego graniczy niemal z cudem. Jeśli już się znajdzie, to cena jest wtedy rzędu 180$ minimum. Pomijam jednak fakt, że sprzedający jest znany z tej gorszej raczej strony,

Nie ukrywam że w gorszym stanie ale będzie mnie kosztował stówkę:

http://aukro.ua/chasy-luch-3045-el-meh-i5492790886.html

Na aukro bywają w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem w lepszym stanie niż Twój ale i "lepszej" cenie niestety. Dałem wtedy coś koło 5 stówek…też z aukro :) Jak sam powiedziałeś: "bywają", bo w normalnych pieniądzach, na chodzie i w ładnym stanie, to nawet nie chcą bywać :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.