Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Duża, ciekawa tarcza, może się sprzedać w tej cenie, taką mamy teraz modę ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem, że nie można, można ;) Ale takiej tarczy jeszcze nie widziałem, albo inaczej nie śledzę na bieżąco trendów :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się źle wyraziłem :-)

Nie miałem na myśli Cię pouczać czy się wymądrzać

 

Jesteśmy w dziale nie przepłacać to napisałem, że można kupić w cenie do...:-)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie gniewam :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką mołnie można kupić na allegro bez problemu do 500 zł ☺

Trend trendem a rozsądek rozsądkiem

 

 

A czy ja napisałem, że nie można, można ;) Ale takiej tarczy jeszcze nie widziałem, albo inaczej nie śledzę na bieżąco trendów :D

 

Takie mołnie ukraińcy sprzedają w Bytomiu po około 350 zł. Same tarcze też mają.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie uświadczysz, za daleko na zachód :) jedynie tytoń i fajki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Też już kilka razy był pokazywany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem składak u dp-watches ,na mostku naciagu logo z czelabinska a przy dacie logo 2giej moskiewskiej.Na zdjęciu nie widać pasów na mostku balansu .Z ciekawostek ,dekiel odwrotnie tloczony czyli późniejszy lub "podrabiany ".Ciągle nie wiem skąd te dekle się biorą.Oryginalne te dwa grube pasy i prostokąt są wypukle w tych latach i wcześniej też.Za to te wklęsłe częściej można spotkać z lakierem .Tarcza za to ładna ,wskazówki i koronka oryginalne.Zadał sobie trudu by pasy się zgadzały.

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5789156148

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem składak u dp-watches ,na mostku naciagu logo z czelabinska a przy dacie logo 2giej moskiewskiej.Na zdjęciu nie widać pasów na mostku balansu .Z ciekawostek ,dekiel odwrotnie tloczony czyli późniejszy lub "podrabiany ".Ciągle nie wiem skąd te dekle się biorą.Oryginalne te dwa grube pasy i prostokąt są wypukle w tych latach i wcześniej też.Za to te wklęsłe częściej można spotkać z lakierem .Tarcza za to ładna ,wskazówki i koronka oryginalne.Zadał sobie trudu by pasy się zgadzały.

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5789156148

Mostek naciągu podmieniony, masz rację, mi się rzucił w oczy całkiem inny kolor, razem z kołami, od reszty mechanizmu. Ciekawe, czy faktycznie na chodzie :D Balans też zauważyłem, że nie ma pasów, ale wizualnie faktycznie ładna, jak to u dp_watches !!!

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałbym sobie ... uciąć, że to zdjęcia od: dp_watches ?

Takie nieostre, nieobrobione? Choć ujęcia podobne, chyba że to tak dla niepoznaki :ph34r:  


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę... do tego przesyłka zaczynająca się od 20 zł :o

 

http://allegro.pl/poljot-automat-data-zlocony-au10-23-jewels-igla-i5790485440.html

 

Edit:

 

Taki tam zegarek radziecki...

 

http://allegro.pl/zegarek-radziecki-i5794777128.html

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.