Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

To jak ktoś z 250 złotych podbił na 500!!! Powinno to reszcie licytujących dać do myślenia.. ja nie wiem kto to kupuje?! Naprawdę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

Nie wiem czy sami się do tego nie przyczyniliśmy?

post-85798-0-78090000-1450087464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zegarek już wcześniej nie był wystawiany? Chyba kojarzę taką Rakietę z nalepką na deklu...


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

Pewnie sam gościu sobie ceny podbija, drugim kontem. Tworzy legende.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aukcje tego sprzedającego skończyły się dziś mega sukcesem i to bez holowania. Nie wiem czy sami się do tego nie przyczyniliśmy?

Ale ta to już wg mnie skrajnie drogo poszła:

http://allegro.pl/nr-47-poliot-super-stan-i5845174695.html

I do tego większość aukcji była bez opisu, tylko: ..."patrz poz.1"... i kto to kupuje? :D

Można sprzedać kota w worku.

Przyznaję się licytowałem w kilku, ale wymiękłem pod koniec i dałem sobie spokój.

Poczekam na "prawdziwe" okazje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość philippe_dufour

600zl, rany boskie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieeee! muszę to pokazać -> http://allegro.pl/zegarek-radziecki-poljot-de-luxe-2209-23-kamienie-i5861380397.html  kasa może nie jakaś ekstremalnie 'astronomiczna', ale temu deluxowi aż zzieleniała gęba z powodu mińskiego werku i koperty ...a może z powodu pięknego stanu pozłoty? :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz (-yni) robienia fotek.

http://allegro.pl/rakieta-21-jewels-meski-pozlacany-au20-i5844272505.html

 

Gotów jestem zapłacić dużo więcej za taką Rakietę, niż w tej aukcji, ale muszę widzieć co kupuję ;D

Albo zdjęcia celowo romazane, bo np. mechanizm już widać wyraźniej, albo... no nie wiem co: sprzęt popsuty, potężna wada wzroku ;)

Mołnie np. na innych aukcjach są już obfocone prawidłowo, więc chyba jedna coś do ukrycia, np. duża rysa koło 12, choć ciężko powiedzieć, czy na tarczy, czy na szkle.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz (-yni) robienia fotek.

http://allegro.pl/rakieta-21-jewels-meski-pozlacany-au20-i5844272505.html

 

Gotów jestem zapłacić dużo więcej za taką Rakietę, niż w tej aukcji, ale muszę widzieć co kupuję ;D

Albo zdjęcia celowo romazane, bo np. mechanizm już widać wyraźniej, albo... no nie wiem co: sprzęt popsuty, potężna wada wzroku ;)

Mołnie np. na innych aukcjach są już obfocone prawidłowo, więc chyba jedna coś do ukrycia, np. duża rysa koło 12, choć ciężko powiedzieć, czy na tarczy, czy na szkle.

powiem Ci co z nim nie tak jak przyjdzie  ;) nie ma ryzyka nie ma zabawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model stosunkowo niepopularny i dość często spotykany ale za to stan wygląda na wyśmienity. Rarytas kolekcjonerski to nie jest ale zegarek ładny i w bardzo dobrym stanie więc i cena adekwatna choć szukając dłużej pewnie dałoby się trochę taniej kupić. Sam sobie odpowiedz czy chcesz prowadzić poszukiwania za 10-30 zł taniej? Wg mnie jak się podoba to ten stan jest tego wart. Warto jeszcze potargować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaczyna się machnął i po 19stu nie dał przecinka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.