Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Niby wszystko NOS, ale zasyfiona i przytarta koronka zastanawia :huh:

Dołożę jeszcze powycierane teleskopy i co prawda delikatne, ale zawsze ryski na deklu. Aha nie wiem jak jest z trwałością farby na wskazówkach, widać lekki ubytki. Czy jest warta takiej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożę jeszcze powycierane teleskopy i co prawda delikatne, ale zawsze ryski na deklu. Aha nie wiem jak jest z trwałością farby na wskazówkach, widać lekki ubytki. Czy jest warta takiej ceny?

Ryski na deklu nie dziwią, czort wie jak była przechowywana, nawet ten ubytek farby.

Ale ceny zegarków ma odjechane w kosmos.

Choć Rakiety zielonej w złoceniu to akurat szukam ale za maks połowę tej ceny i raczej CCCP ;)

 

Edit. Albo byłem ślepy albo niewtajemniczony ale nie wiedziałem że zbigniew ma siostrę :D :D :D

http://allegro.pl/zlocony-poljot-de-luxe-lata-60-te-jak-z-fabryki-i6248775074.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ten rosyjski 2628 to nie jest radziecki 2628. Delikatnie mówiąc ubogi krewny ;) Tylko referencja mechanizmu ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja swoją za 100 zł kupiłem.

Spróbuj powtórzyć to szczęśliwe wydarzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak nikt jeszcze nie wziął to kupuje ;)

A kiedyś dawno babka wystawiała zegarek kieszonkowy - cena była 1500zł  a wart naprawdę 500 więc tak od niechcenia napisałem że fajny ale cena zaporowa gdyby oscylował bliżej 400 to pewnie bym się skusił a ona OK za 450 sprzeda  :blink:  :o

Wyczuwała rynek po prostu i nie wiedziała ile jest wart dała wysoko i czekała co ludziska na to ??

Ludzie się nie znają i nie wiedzą czy mają coś za 30zł czy za 3000  jedyna metoda dać wysoko i zobaczyć co się dzieje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez może być prawda. Mało kto napisze bo reszta wyśmieje jak My tutaj a czasem może zyskać jak w sytuacji, która opisałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Miłoszu nie takie historie łykają ;)

Wystarczy się cofnąć do ostatnich wyborów ;)

:D

No ale nietrudno się domyślić, że zegarek nie jest tak stary by pamiętać Hitlera. Ciekawe skąd oni biorą te kalkomanie. Ostatnio kupiłem Kristala, który miał kalkomanie ze Stalinem. Oczywiście wiedziałem o tym i to była karta przetargowa w negocjacjach :) .

 Tomek, w politykę mnie nie wciągniesz :D :D  :D


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię w nic nie próbuje wciągnąć no co Ty

Opis, zdjęcia i umiejetność przekonywania działa o zawsze sie ktoś znajdzie prędzej czy pózniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe skąd oni biorą te kalkomanie. Ostatnio kupiłem Kristala (...) w politykę mnie nie wciągniesz

 a może wiecie, gdzie można kupić podobną kalkomanię ale z ...kaczką???


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edit. Albo byłem ślepy albo niewtajemniczony ale nie wiedziałem że zbigniew ma siostrę :D :D :D

http://allegro.pl/zlocony-poljot-de-luxe-lata-60-te-jak-z-fabryki-i6248775074.html

 

Nie zauważyłeś, bo opisy i szablon są identyko :D

Btw. może to córka? Rodzinna firma, przekazywana z pokolenia na pokolenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odkopię troszkę. Ale patrze i patrze i wierzyć mi się nie chce. Naprawdę są tak głupi i naiwni ludzie by łykać takie historyjki? 

http://allegro.pl/zegarek-ss-wehrmacht-iii-rzesza-adolf-hitler-i6219809413.html#thumb/6

Ten sprzedawca się przynajmniej troszkę wysilił i ładnie zaprezentował swój produkt ;), nie taka chała jak z Delbanami z II WŚ ;). Nie zmienia to oczywiście faktu, że szkoda licytujących (chyba, że to przygłupi naziole).

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.