Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

W snach bym takiego finału nie przewidział. Myślałem o 400- maks 500, ale ponad 800 zł! :o:blink:

http://allegro.pl/wostok-precyzyjny-zenith-w-stali-cudo-i6142803370.html

Sprzedawca robi swoje, ceny są znacznie wyższe przez to. Sam miałem ustawione 570 PLN. Też moocno przecierałem oczy jak zobaczyłem owe 832 PLN. 

Sprzedawca robi swoje, ceny są znacznie wyższe przez to. Sam miałem ustawione 570 PLN. Też moocno przecierałem oczy jak zobaczyłem owe 832 PLN. 

A jeszcze chyba u tego sprzedawcy był złocony Ałmaz, wiecie może za ile poszedł ? Też grubo licytował ktoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca robi swoje, ceny są znacznie wyższe przez to. Sam miałem ustawione 570 PLN. Też moocno przecierałem oczy jak zobaczyłem owe 832 PLN. 

A jeszcze chyba u tego sprzedawcy był złocony Ałmaz, wiecie może za ile poszedł ? Też grubo licytował ktoś...

Równo 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
Napisano (edytowane)

Ałmaz poszedł za 300. Grubo ponad to co warto dać, ale zielone listki zrobiły swoją robotę ;)

 

Krzysiek był szybszy :)

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałmaz poszedł za 300. Grubo ponad to co warto dać, ale zielone listki zrobiły swoją robotę ;)

 

Krzysiek był szybszy :)

To też faktycznie sporo, dzięki Koledzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok precyzyjny z współczesną podróbką tarczy Wołny:

http://allegro.pl/wolna-precizionnyje-mikroregulacja-cccp-i6170531986.html

 

Krzysztof...przecież wcześniej był anioli007 czy jakoś tak, teraz jest pod tym nickiem. Można się więc wszystkiego spodziewać.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof...przecież wcześniej był anioli007 czy jakoś tak, teraz jest pod tym nickiem. Można się więc wszystkiego spodziewać.

Ja to wiem i ty to wiesz. Wielu innych również ale pewno nie wszyscy. U tej pani na aukcjach niestety jest nierówno. Zdarzają się oryginały jak i paskudne składaki. Z ogromną przewagą tych drugich zresztą. Nie zaszkodzi wkleić linka ostrzegawczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Otóż to! Wskazane więc podejście jak do psa, który stoi bez ruchu i gapi się na Ciebie ;)

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zestaw,.Szczególnie instrukcja z ostrzeżeniem :"Bнимание СПИД"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecną cenę podzielić na +/- 8, tyle za nos to jeszcze bym dał sam, ale nie dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Obecną cenę podzielić na +/- 8, tyle za nos to jeszcze bym dał sam, ale nie dziś ;)

Raczej na 10 + koszt gruntownego serwisu.

Ale kto bogatemu zabroni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie złapał wilgoci i nie ma rudej, to nie zrobiłbym żadnego serwisu, nos to nos,może nie otwierany itp. Włożył bym w pudełko kilka pochłaniaczy wilgoci i niech leży i nabiera mocy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ale skoro tyle leżał to smary pewnie o konsystencji asfaltu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kultowy mechanizm" 18 kamieni wsadzony do koperty od niskiej 15-ki plus upiekszona tarcza od niskiej molniji ,dekiel od wyższej i wyszedł "piękny stary zegarek"-składaczek ...




Gdzieś już była o tym dyskusja  :ph34r:
Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.