Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

To już kolejne podejście tego znawcy. Nie wiem jak wy ale ja poczekam jak cena spadnie o jakieś dwa zera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kolejne podejście tego znawcy. Nie wiem jak wy ale ja poczekam jak cena spadnie o jakieś dwa zera...

 

Najpierw musi Mu ktoś uświadomić, że to nie złoty pociąg..... tfu, chciałem powiedziec : zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300? Dużo. Ale sądzę że za chwilę to będzie normalna cena tych zegarków. Obserwuję od dłuższego czasu że coraz mniej się ich pokazuje w naprawdę ładnym stanie, nie mówię już nawet o oryginalnym szkle i koronce. Ci co mają nie chcą sprzedać a nowych nie przybywa, a na dodatek nie ma ich skąd sprowadzić. Paradoksalnie na wschodnich (rosyjskich i ukraińskich) portalach jest ich jeszcze mniej niż u nas. Ceny już raczej tylko będą rosły raz ze względu na walory zegarka, a dwa jego już wręcz legendarność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Można powiedzieć że identyczny. Stan ładny, koronka i szkło nieoryginalne. A jednak taniej poszedł. To jednak nie znaczy że długofalowo nie będą drożały. Cyganką nie jestem i nie wywróżę ale uważam że tak będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, poniosło mnie (aukcje mają to do siebie), ale musiałem go mieć ;)

Że koronka nieoryginalna, to widziałem, ale szkło też? Porównuję z tym, co mam i nie widzę różnicy, a z tego, co wiem jest w oryginale (chyba, żeby nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, poniosło mnie (aukcje mają to do siebie), ale musiałem go mieć ;)

Że koronka nieoryginalna, to widziałem, ale szkło też? Porównuję z tym, co mam i nie widzę różnicy, a z tego, co wiem jest w oryginale (chyba, żeby nie).

Którego kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego droższego. Ten drugi był jako uszkodzony, nie chciałem się pakować w serwisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego droższego. Ten drugi był jako uszkodzony, nie chciałem się pakować w serwisy.

W tym pierwszym też żadnej gwarancji na chód nie ma. A ten drugi to kolegi z forum... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, ale tam jasno było napisane, że jako uszkodzony. No cóż, poszło.

A propos szkiełka, to po czym poznajesz, że jest nieoryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, ale tam jasno było napisane, że jako uszkodzony. No cóż, poszło.

A propos szkiełka, to po czym poznajesz, że jest nieoryginalne?

W 55G  były dwa rodzaje szkieł oryginalnych. Jedno ma kanty jak w chrono 3133 ostre jak brzytwa :D  Drugie jest ogólnie rzecz biorąc całe płaskie ale nie ma ostrych kantów tylko lekko wyoblone. W obydwu zegarkach z omawianych aukcji widać że szkła są półokrągłe jak wycinek sfery. Na pewno nie są płaskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się przypatrzę swojemu i jak ten przyjdzie, to porównam. Jeszcze wyjdzie na to, że i w moim jest nieoryginalne... I czar pryśnie. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się przypatrzę swojemu i jak ten przyjdzie, to porównam. Jeszcze wyjdzie na to, że i w moim jest nieoryginalne... I czar pryśnie. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Zrób zdjęcie z boku swojego. Z przyjemnością skrytykujemy :D  Żart :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że rzadka ale czy lodówka naprawdę może tyle kosztować?

 

http://allegro.pl/slawa-lodowka-z-bransoleta-26-kamieni-i7071663827.html

Licytowałem niewiele mniej i zabrakło :( To chyba najrzadsza lodówka. Medyczną czy nawet KFG mimo wszystko od czasu do czasu można zobaczyć na portalach ale Pandy w takim stanie nie widziałem lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na Allegro jakiś czas temu gorszy poszedł w licytacji za 520,tak mi odpisał sprzedawca jak pytałem zkąd ta cena.

Edytowane przez Etin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Wygląda na 100% oryginał i na prawdę w bardzo ładnym stanie tylko te prawie 600 zł z przesyłką to jest lekkie przegięcie, ale każdy ma prawo do własnej wyceny. To za ile poszedł w gorszym stanie jest jeszcze pytanie u kogo i ile było holowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.