Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Witam

 

Co do oryginalności zegarka z tej aukcji się nie wypowiem, ale sprzedawca w opisie łże w żywe oczy

 

http://allegro.pl/vintage-pobeda-krabik-fioletowa-tarcza-i7037029734.html

 

W opisie "...zachowany bdb. oryginalnym stanie(nie odnawiana)", a na zamieszczonych zdjęciach widać że to malowaniec  :D

Gdyby ktoś nie zauważył na jednym zdjęci jest zamalowana indeks 5 i 6, na pozostałych zostało już to wyczyszczone.

Sprzedawcę zgubiła rutyna

 

Pozdrawiam

Nie chciałem brać udziału w dyskusji o tej Pobiedzie. Proszę zwróć tylko uwagę na 10-te zdjęcie w galerii. Gra światła spowodowała zniknięcie indeksów 2, 3, 4. 

 Pozdrawiam. 

 

edyta: Proszę jeszcze przyjrzyjcie się dokładnie tarczy. Widać na niej wręcz coś odwrotnego, degradacje i odbarwienia związane z utlenieniem farby i upływem czasu. 

 

A teraz jestem ciekawy jaką cenę osiągnie ta Pobieda. :D

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mam wrażenie lubią szukać dziury w całym. Tarcza jest oryginalna i nie malowana. A tym którzy twierdzą że indeksy 5 i 6 są zamalowane i wyczyszczone proponuję otworzyć aukcję i zobaczyć kolejne zdjęcia na których widać wszystkie indeksy.

To jest efekt tego o czym wcześniej pisał Paweł.

Sprzedawca niestety ale na miniaturkę wybrał złe zdjęcie.

 

Edit: Pomijam oczywiście kwestię ceny i popularności zegarka.

Nikt nie szuka dziury w całym. Po to tutaj jesteśmy żeby rozmawiać i rozwiewać wątpliwości jeżeli są.

Można błędne wrażenie odnieść i tutaj wyprowadzać siebie na wzajem z błędu lub nie tak to powinno być.

Pozdrawiam

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do zegarka który wstawiłem to faktycznie może być gra cieni. Wczoraj było tylko jedno zdjęcie którym zasugerowałem się że tarcza była odmalowana. Dziś widzę że sprzedający uzupełnił o kolejne zdjęcia na których też jest widoczny ten efekt. Ponieważ podejrzewam że sprzedawca odwiedza to forum i stąd dodatkowe zdjęcia chciałbym go przeprosić za oskarżenie o odmalowanie tarczy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie szuka dziury w całym. Po to tutaj jesteśmy żeby rozmawiać i rozwiewać wątpliwości jeżeli są.

Można błędne wrażenie odnieść i tutaj wyprowadzać siebie na wzajem z błędu lub nie tak to powinno być.

Pozdrawiam

 

Oczywiście masz 100% rację. Po to tu jesteśmy.  Zauważ jednak że Twój post był po postach dwóch kolegów: Pawła i Krzysztofa którzy już wczesniej potwierdzili autentyczność tej tarczy.

To tak jakby podważanie ich opinii.

 

Edit.  Kończe i więcej nie odpisuję bo się watek zaśmieca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie podważam nikogo opinii ponieważ moja wiedza jest ciagle mała. Odniosłem błędne wrażenie i trzeba żyć dalej

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psssstttttt Panowie to tylko zegarek w d....ie z nim  :)

 

Są dwie inne takie same wystawione  i ten sam efekt wystąpił 

http://allegro.pl/pobieda-niespotykany-rosyjski-zegarek-i7045698439.html#thumb/4

http://allegro.pl/piekna-pobieda-2602-z-sub-sekunda-i-paseczkiem-i7041848683.html

 

Te tarcze to jeszcze pryszcz - najgorsze są czarne - masz piękny zegarek robisz zdjęcia i okazuje się że na fotkach pojawia się kurz z nikąd a tarcza wygląda jak zapylona i wymacana paluchami 

 

 

 

Ja nigdy nie podważam nikogo opinii ponieważ moja wiedza jest ciagle mała. Odniosłem błędne wrażenie i trzeba żyć dalej
Pozdrawiam

Tak jak i moja - o mało w amoku nie kupiłem szturmańskiego w cholerę całego poskładanego gdyby nie Kris,Kchrapek i Wojciech  ;)

 

Witam

Co do zegarka który wstawiłem to faktycznie może być gra cieni. Wczoraj było tylko jedno zdjęcie którym zasugerowałem się że tarcza była odmalowana. Dziś widzę że sprzedający uzupełnił o kolejne zdjęcia na których też jest widoczny ten efekt. Ponieważ podejrzewam że sprzedawca odwiedza to forum i stąd dodatkowe zdjęcia chciałbym go przeprosić za oskarżenie o odmalowanie tarczy.
Pozdrawiam

Się Pan nie przejmuje - gdyby wszystko wszyscy wiedzieli i było oczywiste to nie było by forum i wielu dyskusji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia uszata ...po tuningu na zwykłą koronkę :ph34r:  a ludziska naparzają się o to http://allegro.pl/uniakt-zegarek-wostok-2209-uszaty-amfibia-i7046243176.html#thumb/5

 

Ale tubusik można zamontować i będzie ok. Pewnie największy problem to znalezienie koronki z wałkiem, może nie być łatwo


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta się zbliżają. Widocznie chcą mieć kogoś kto znajdzie gwiazdę betlejemską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ten sprzedający będzie miał „identycznego”

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ten sprzedający będzie miał „identycznego”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Otóż to ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie przeplacic za malowanke

 

Wydeptane mi5s

 

Seba, a Ty mówisz o lumii na indeksach? Bo ta z aukcji jest raczej w oryginale jeśli o to chodzi


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba, a Ty mówisz o lumii na indeksach? Bo ta z aukcji jest raczej w oryginale jeśli o to chodzi

 

luma się nie pokrywa z indeksami. moim zdaniem to chyba fejk. i pytanie czy tu nie powinno być łopatek. i koronka chyba nie ta

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luma się nie pokrywa z indeksami. moim zdaniem to chyba fejk. i pytanie czy tu nie powinno być łopatek. i koronka chyba nie ta

 

Widziałem gorzej położoną lumę na wostokach z tamtego czasu ;)

 

Tu masz uszatą Krzyśka. Poza brakiem tubusu i zmienioną koronką są takie same:

post-88672-0-31180800-1511515412_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Uszata jest prawidłowa. Luma była nakładana ręcznie wiec nie musi być idealnie od linijki. Oczywiście mówimy o tarczy i strzałkach.

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, bezele są inne, http://slavnyhans.pl/amfibia-uszata-300m/

 

łopaty wystepują gdzie są częściowo indeksy arabskie, a zwykłe wskazówki są gdy jest ich brak. Z tego co widzę. Ale mogę się mylić

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.