Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jaramy się pobiedką TTK za dwie stówki, czy występami "Zbysia-ileś-tam"...

inna branża, ale co powiecie na przebitkę x 100 ?? :)  http://allegro.pl/uchwyt-do-kamery-xbox-360-kinect-zaczep-na-tv-i7015504249.html

kawałek plastiku warty dyszkę (na równoległych aukcjach) idzie za tysiąc jak ciepłe bułeczki... (26 osoby kupiły - informacja allego)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacmiło ludzi czy co? czy to jakaś podpucha bo nie rozumiem tej aukcji - jak można kupić takie małe gówno za 1000zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skończył się sprzedającemu zapas pierdułek więc zmienił cenę na zaporową i oszczędził kilka groszy (bo jakby zakończył aukcję i potem zrobił nową, to przecież koszty)...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 17 kamieni to nie Rekord, rekord ma 23.Myślałem o rakiecie.

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaramy się pobiedką TTK za dwie stówki, czy występami "Zbysia-ileś-tam"...

inna branża, ale co powiecie na przebitkę x 100 ?? :)  http://allegro.pl/uchwyt-do-kamery-xbox-360-kinect-zaczep-na-tv-i7015504249.html

kawałek plastiku warty dyszkę (na równoległych aukcjach) idzie za tysiąc jak ciepłe bułeczki... (26 osoby kupiły - informacja allego)

 

Przecinek się przesunął . Teraz jest już dobrze .....

http://allegro.pl/uchwyt-statyw-do-sensora-ruchu-kinect-xbox360-new-i6784449222.html?reco_id=6d453719-e501-11e7-ae66-246e9677f310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil, normalnie r e w e l a c j a

 

Tak się zafiksowałem na zdobycie lejka do sikania na stojąco, że muszę go bezwzględnie mieć! :) obecnie niestety już wyprzedany...

hmm.... namiotem przeciwdeszczowym ulegającym autodestrukcji pod wpływem wody byłbym zainteresowany także :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil, normalnie r e w e l a c j a

 

Tak się zafiksowałem na zdobycie lejka do sikania na stojąco, że muszę go bezwzględnie mieć! :) obecnie niestety już wyprzedany...

hmm.... namiotem przeciwdeszczowym ulegającym autodestrukcji pod wpływem wody byłbym zainteresowany także :)

A to nie masz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

hmmm... jakby to powiedzieć? ten co go mam jakby mi się opatrzył - trzeba iść z postępem! nie? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafał75, czy przypadkiem nie jest ona na łapu-capu poskładaną "czerwoną dwunastką" ?

...z nieswoją tarczą, godzinową i sekundnikiem??

werk Cze-cze-zet nie jest spotykany zbyt często, czy może jestem w błędzie???


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Werk nie jest specjalnie rzadko spotykany. Generalnie wygląda jak by wszystko było z innej parafii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsławia Dobieszowice na cały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kilku z was też dostało propozycję kupna z Ukrainy kilku zegarków... Cenią się coraz bardziej. Co prawda jak z fabryki -  pudełko, papiery, przywieszka, zegarek w idealnym stanie -Poljot De Luxe Automatic. Prawdziwy NOS.

Zapytałem o cenę z wysyłką do Polski, a zanim dostałem odpowiedź obstawiłem swoją stawkę.  Przeczytałem odpowiedź i parsknąłem śmiechem. 550$...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. Miałem dylemat do jakiego tematu wrzucić. Jeśli ori to przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsławia Dobieszowice na cały świat.

. Monte sprzedawał kiedyś na Alle ,teraz się przeniósł na ebay,miał niedawno sputnika za 399$ i chyba się sprzedał kosmiczna cena za kosmiczny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.