Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Były takie Wostoki, ale brak wskazówki sekundowej i nie wiadomo co jest w środku.

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to i tak tanio . na początku cena kup teraz była ustawiona na 1300 zl

 

DOBRE !!!!!!!!!!! :lol: ale mnie rozbawiłeś w ten poniedziałkowy poranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widać ludzie mają wyobraźnię :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ta za***ista wyobraźnia nie słabnie :)

tutaj -> http://allegro.pl/europa-i3193231753.html ten sam gościu winszuje sobie 1350pln za "europę", którą później nazywa Junghansem i/lub Kienzle (zapewne do wyboru? :)))


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się temu panu pomyliło :blink:

czy wyobrażnia płata figle ?

"Zadbany zegar w orzechowej skrzyni ..." a na zdjęciu budzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie jest to rusek ale ten chinol wart jest pokazania . to wręcz niebywale jak się o tego szita biją :lol: a jeszcze sześć dni do końca :Dhttp://allegro.pl/ko...3266996138.html

 

Zegarek w dobrym stanie, jak na swoje lata.. - to chyba tylko jedna manipulacja...wszystko w opisie OK.

Wartosc okresla ..rynek!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na A. w zegarkach w ogóle ostatnio jest dużo "dziwnych" cen i specyficznych licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny lucz w bardzo ładnym stanie - górniczy co zwiększa jego wartość . wydaje mi się ze może odrobine przepłacony ale niech się dobrze nosi


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz,

wydawało mi się że troszke przesadziłem, ale bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, orginał mechanizm 2414 mam taki :) z tym, ze w kopercie chromowanej (nie złoconej) i dałem za niego 4 dyszki z przesyłką Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, nie przesądzając o tym konkretnym zegarku, na ile zależy Ci, aby mieć w kolekcji zegarki w stanie bdb albo idealnym, w tym NOSy. Takie z każdym rokiem będą coraz rzadziej występowały na rynku i siłą rzeczy ich cena musi rosnąć. Nie mówię, że cena tej Rakety jest dobra, bo tego nie wiem, ale jest to taka ogólna uwaga.

 

Ostatnio na forum w ogóle pisze się sporo o kupowaniu zegarków za grosze, co jednak nie ma wcale przełożenia na to, jak kończą się dziesiątki aukcji internetowych każdego miesiąca, a więc chyba część Kolegów nie jest do końca szczera. Oczywiście nie piszę tego osobiście do Ciebie D@adik, ale natchnąłeś mnie do takiego przemyślenia ogólnej natury.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ostatnio na forum w ogóle pisze się sporo o kupowaniu zegarków za grosze, co jednak nie ma wcale przełożenia na to, jak kończą się dziesiątki aukcji internetowych każdego miesiąca, a więc chyba część Kolegów nie jest do końca szczera. Oczywiście nie piszę tego osobiście do Ciebie D@dik, ale natchnąłeś mnie do takiego przemyślenia ogólnej natury.

Też to zjawisko zauważyłem i nie wierzę, by za grosze dało się coś kupić...przynajmniej ja ostatnio za zegarki na chodzie wyskoczyłem od 40-50 pln i potem jeszcze musiałem na nie trochę "pochuhać" (czytaj dać do serwisu) by ładnie chodziły jeszcze parę latek. IMHO jednak ta rakietka nawet jak na NOS drogawo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że za wygodę się płaci. Ten co sprzedaje tą rakietę pewnie kupił od kogoś na bazarze w deszczowy dzień od jakiegoś pana który miał dosyć stania w kałuży za jakieś 80-100 złociszy. Przyniósł do domu wytarł rosę zrobił sobie ciepłą herbatę aby nie zachorować i wystawił na allegro licząc na zysk. A nuż znajdzie się jakiś zdesperowany kolekcjoner dla którego 800 złociszy to grosze i to kupi. Za wygodę się płaci :) Cieszyć będzie się sprzedawca że znalazł jelenia i będzie się cieszył kupiec że ma NOSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Edmund szuka jelenia albo nie zna się na zegarkach.

Taki NOS bez pudełka i papierów to tylko zegarek w bardzo dobrym stanie.

Nawet gdyby miał pudło i papiery to IMO nie jest wart nawet połowy tej ceny.

Ale cenę dyktuje potencjalny nabywca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zjawisko zauważyłem i nie wierzę, by za grosze dało się coś kupić...przynajmniej ja ostatnio za zegarki na chodzie wyskoczyłem od 40-50 pln i potem jeszcze musiałem na nie trochę "pochuhać" (czytaj dać do serwisu) by ładnie chodziły jeszcze parę latek. IMHO jednak ta rakietka nawet jak na NOS drogawo...

http://allegro.pl/unikat-rakieta-24-godzinna-2623-h-cccp-nieuzywana-i3289121199.html - podobna rakieta :)

Piękna rakieta warta zainteresowania. Warto miec w swojej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, jasne, unikat:)

Swoją drogą pragnę z tego miejsca podziękować wszystkim w tym dziale monitorującym na bieżąco aukcje allegro.Dzięki Waszym rekomendacjom niedawno kupiłem rakietę olimpijskie.Cena nie była okazyjna ale zegarek jest naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.