Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to koperta od Pobiedy, a pudełko cóż jest na nim napisane Moskwa więc dla mniej zorientowanych Moskwa to Moskwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jest nieoryginalna, więc nie więcej niż 40zł, ale to moje subiektywne zdanie, bo na forum się nie wycenia. Ja mam oryginał w złotej kopercie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ta Moskwa może być warta? bardzo mi się podoba : )

 

Jak mówi forumowe przysłowie, zegarek jest tyle warty ile ktoś za niego da ;). Jeżeli chcesz go do noszenia to pamiętaj, że są małe. Mam jedną i nosi ją moja żona, bo nawet na moim chudym nadgarstku wygląda jak współczesna damka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieoryginalna, więc nie więcej niż 40zł, ale to moje subiektywne zdanie, bo na forum się nie wycenia. Ja mam oryginał w złotej kopercie :)

 

za te 40 zł mógłbym ją kupić , ale widzę że już jest 55 zł i końca aukcji nie widać : ( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam 55PLN widzę, że ustawił cenę minimalną, która nie została osiągnięta, ;) ciekawe na ile wycenił tę "oryginalną Moskwę, jak nową" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie do końca jestem pewny czy warszawska czy jakaś inna podrabiana (tak sobie podejrzewam). Gdzieś czytałem, że warszawskie nie miały naniesionych oznaczeń fabryk (ale może coś kręcę). W każdym razie oryginalne tarcze były takie

http://www.netgrafik.ch/civil_watches21.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A to nie warto... no chyba, że dla werku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta od Sławy (?) - tarcza od Łucza..

Tu po rosyjsku - tam po angielsku..

Istne "multikulti" - rzekłbym :lol: :lol:

 

EDIT: No i pasek od Perfect'a :D

Edytowane przez Radiowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No normalnie mistrzostwo świata: http://allegro.pl/sh...item=3211128608

 

Nie wiem czy to składak, czy nie, ale koperta z tym nazwijmy to "ringiem" czarno-białym jest z rakiety. Ja mam rakietę w tej samej kopercie, tylko z inną tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę tarczę dla niewidomych to idę w ciemno, że tak :)

Nie zauważyłem, że tarcza ma wypustki -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz-Sława, Rakieta dla niewidomych - chyba zacznę obie tworzyć na twardym dysku kolekcję najdziwniejszych mieszańców...

Co do Majaka to jest to tarcza warszawska, mam jednego z podobną i też ma oznaczenie fabryki. Niemniej jest to raczej wyjątek potwierdzający regułę, bo na innych takiego oznaczenia nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tarczę tego Sygnała, to współczesna ukraińska twórczość? Dobrze kombinuję?

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.