Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Waldzior

Gadżety G-Shock

Recommended Posts

Rozpakowując ostatnio Rangemana czy GW-A1000D wkurzył mnie fakt, że czy to zegarek za 2 kawałki czy za 200 pln pudełko jest takie same :(

Poniżej kilka fajnych puch i pudełek od limitek ale uważam, że jeśli wydaję na zegarek 2 tysięce to fajnie by było rozpakować go z innego opakowania niż najtańsze G.

post-71916-0-62537000-1413565249_thumb.jpg

post-71916-0-99470000-1413565265.jpg

post-71916-0-61964300-1413565273.jpg

post-71916-0-77612000-1413565291_thumb.jpg

post-71916-0-24076400-1413565298.jpg

Bardzo fajna bransoletka.

Ta opaska jest z pendrive z tyłu. Wydaje mi się, że nie wyszła od casio lecz ktoś sobię taką poprostu zrobił, jest tego masa po internecie ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Jag1enka
      Dzień dobry, proszę o ocenę tego zegarka. Martwi mnie że bransoleta od wewnątrz jest złota, a na wszystkich zdjeciach jest srebrna od środka. Dodatkowo to opakowanie wydaje się jakieś dziwne, nie spotkałam się z takim wcześniej. Po przytrzymaniu prawego przycisku wyświetla się napis Casio. Nie umiem wstawić obrazków na forum, daję linki do dysku Google. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to oryginał. 
      Tył
      Przód
      Opakowanie
      Koperta przód
      Koperta tył
    • By adamtt
      Cześć!
      Poszukuję zegarka na co dzień. Chcę jednak, aby posiadał on tą nutę elegancji. Zainteresował mnie Casio EDIFICE EFS-S530L-5AVUEF. Będzie to dobry wybór w tym budżecie, czy może polecicie coś innego? Chciałbym ograniczyć się w budżecie 700zł.
      Dodam, że chronograf jest mi obojętny, pasek skórzany, wielkość raczej max. 43mm.

Dzięki z góry
    • By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.