Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Pomijając aspekt miernego poziomu gadżetowatości, to chciałem podkreślić, że na naszym forum można znaleźć zdecydowanie wyższy poziom kunsztu fotograficznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie masz tu na myśli powyższego zdjęcia?

Nie chciało mi się lustrzanki dla reklamówek odpalać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale nie masz tu na myśli powyższego zdjęcia?

Nie chciało mi się lustrzanki dla reklamówek odpalać :)

Hehe, mam na myśli nadruk na prezentowanych tujebkach. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie gadżetów g-shock w PL : znalezione ma forum...może już widzieliście
 
Informacja stara bo z 2012 podana przez użytkownika  NETRUNNER   (Właśnie..co się z nim stało, ktoś wie ?)
 
 
Cczapki byly robione przez nas.
Potem robilismy jeszcez patrolowki G-SHOCKa w firmie Atlantis (robia rozne czapki i mozna je brandowac dodatkowo)
Potem robilismy t-shirt z RUSHem taki jak w linku z Kamuflagea (1000 rozdalismy glownie na shock the world)
Potem byla nasza koszulka z piescia z DW-6900 (zamiast zwyklej reklamowki cos fajnego i lepszej jakosci)
Potem zrobilismy breloki ktore sa caly czas dodawane od stycznia i bedzie tak do listopada co najmniej (do kazdego G ktory wychodzi z magazynu Zibi dodawany jest taki brelok)
Potem zrobilismy paski skorzane szerokie ktore sa tylko jako gadzet premium dostepne.
Teraz pracujemy a RUSHem nad druga kolaboracja.
I konczymy produkcje koszulki konkursowej w bardzo malej ilosci ktorej projekt stworzyl jeden z polskich streetartowcow.
Planujemy tez bluze (mam nadzieje z Sepem) i pare innych projektow ktore zrealizuje. 
Tak wiec w G calkiem sporo sie dzieje, a moim zalozeniem jest produkcja gadzetow ktore nie sa reklamowkami ale czems wysokiej jakosci, czego nie wyrzuca sie po paru chwilach. LEpiej wydac wiecej, ale miec cos naprawde fajnego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo był dobrym źródłem informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

no tez troche forum mu dogryzalo..bo jak cos zle sie dzialo w ZIBI albo reklamacja nie poszla tak jak trzeba to z miejsca byl atak na NETRUNERA

 

ale mam nadzieje ze jest tutaj ciagle miedzy nami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też ludzie związani z tym tematem wolą teraz się nie tym tu nie chwalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie sygnet ze srebra który swego czasu tu zamieszczałem?

Przez przypadek trafiłem dziś na filmik na YT na którym można przyjrzeć się jemu nieco dokładniej  ;)

Od około półtorej minuty coś zaczyna się dziać także spokojnie..

 

https://www.youtube.com/watch?v=es6lRWans1w


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O budzikach pisałem ponad rok temu, na czwartej stronie, post #74.

 

8-)

 

Pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój gadżecik dołączony do G tylko juz niestety po przeróbce. Chyba się za bardzo pospieszyłem bo nie chce mi wstawić zdjęcia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli katalogi liczą się jako gadżety to ja od bardzo miłej pani w TT dostałem katalog G na zimę 2015-2016 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Ciasteczka prosto z Londynu.

 

Ciachojpg_sxxhaen.jpg

 

Całkiem smaczne były.

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do breloka powyżej to mam takie 3 ale dziś wpadł czwarty, wcześniej nie spotykany przeze mnie brelok oraz naklejka.

 

post-71916-0-98960500-1450199642_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie miałem parcia na te breloki,ale Pan od którego kupiłem Ryśka zrobił mi miła niespodziankę i jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.