Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Waldzior

Gadżety G-Shock

Recommended Posts

Teoretycznie mógłbym zrobić takie breloczki G w robocie ale koszty godzinowe (program, materiał, praca lasera i pracownika) byłyby za drogie w docelowym odbiorze dla Was a skala w setkach nie przejdzie, znaczy nie będzie klienta  ^_^

Tak samo te stojaki, robią/sprzedają to ludzie którzy pracują na obrabiarkach laserowych czy wodnych ale robią to po cicho, znaczy materiał firmowy (czyt. kradziony i czas pracy w pracy  ;) ).

Mam u siebie w firmie 3 lasery to wiem jak ludziki kombinują  :D

Edited by tomaliusz

Stan na dziś 

Pyk

Hurtownicy ... a potem windują ceny na fejsie :D:P

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Brelok31f881189f6d36c4eee524c540e3380d.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

witam ma ktoś na sprzedaż stojaczki??? G najlepiej duże??

Ja mam na zbyciu, jak coś to wal na PW :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By tukansrukan
      Posiadam zegarki jak w temacie, wszystkie mają krótkie paski. Czy polecacie jakieś dłuższe zastępniki, które nie różniły by się zbytnio wyglądem od oryginalnych. Generalnie chodzi mi o paski gumowe lub kauczukowe (czarne).
    • By Krist-off
      Witajcie.  Obiecałem sobie, że w tym roku nie będę już niczego kupował, ale mam słabą silną wolę...  Żeby chociaż troszkę się opanować postanowiłem, że będzie to (póki co) jeden z trzech zupełnie różnych zegarków, które mnie zainteresowały.  Przeznaczenie?  Luźny, niezobowiazujący zegarek na lato...  To, że poniższe zegarki są, każdy z zupełnie innej bajki wiem doskonale...  Chodzi mi tylko i wyłącznie o Waszą opinię. Co byście wybrali z tej trójki właśnie jako, luźny, niezobowiazujący zegarek na lato... Zakładając, że parametry techniczne w tym WR odpowiadają mi we wszystkich.    Edycja: udało się w końcu fotki wrzucić. Ps. Komentarze miłe widziane.   Pozdrawiam

• By niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.