Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz Borowiec

Jaki automat warto kupić do 3 tys. zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - dzieki za takie premium :)

Niereformawalny chiba :)

 

Za 3k masz zwykly zegar zadne premium. Mozna za te pieniadze miec rozsadny wybor [masowego japonca] albo cos oryginalnego. Ja wbralbym to drugie. Ot co...

A co np. oryginalnego wybrałbyś za te 3 k? Pytam serio, z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos wypasionego co by mi sie podobalo. Kazdemu podoba sie cos innego - ja wzialbym jakiegos amerykanca lub ruska rzucajacego sie w oczy ale to ja a co podoba sie pytajacemu to juz jego sprawa. A dalej zbieralbym kase na porzadny szwajcarski zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udzieliłeś jasnej odpowiedzi na proste pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos, ja jeżdżę Citroenem C3 i jestem zadowolony :)

 

A co do meritum - Koledze Mariuszowi gratuluję nabytku - Orient to dobry wybór. A na nadgarstkowego następcę polecam Orient Star'a - od dwóch dni sam jestem szczęśliwym posiadaczem i napatrzyć się nie mogę :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udzieliłeś jasnej odpowiedzi na proste pytanie.

To samo miałem napisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi dwie rzeczy:

- kupiłeś go w samolocie ?

- w którym miejscu jest on szwajcarski ?

 

no to żeśmy sobie podyskutowali, że ho, ho, hoooooooooooo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..to fakt od jakiegos czasu to nie amerykaniec a chinol patrzac na wlasciciela marki :) Takie zycie Volvo tez chinol :) Nikt nie bedzie ogladal zegarka za 3k bedzie na niego patrzyl z daleka bo rzuca sie w oczy. A na wasze japonce nikt nie zwroci nawet uwagi. Wczesniej czy pozniej i tak kupuje sie porzadny zegar i ten do 3k lezy w szufladzie :). PS nie mam zegarka do 3k a ingesola wrzucilem na szybko - chodzi o sam fakt posiadania czegos innego niz wszyscy, czegos co sie wyroznia. Jak dla mnie to nawet dobrze ze wszyscy wybieraja rozsadne japonce. Szarosc to domena polaka zaraz po narzekaniu i obwinianiu Tuska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BigMike aleś wymyślił... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kilka dni temu - ale najlepsze bo w Amsterdamie :)

 

PS. Szczerze powiedziawszy to dzis juz nic nie jest pewne. Aktualnie mam problem z moim nowonabytym Zenithem Elprimero za 50k bo dostalem alergii prawdopodobnie od zapiecia motylkowego. Prawdopodobnie zapiecie jest z jakiegos metalu made in china choc producent idzie w zaparte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdwojenie jaźni? Ingresoll i Zenith ? Przecież to nie trzyma się kupy. Czemu upodobałeś sobie ten temat ? Walczysz o 50postów, żeby wystawić, któryś z powyższych na bazar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że każdemu z nas zależy aby nasze zegarki rzucały się w oczy?

Uważam, że jest dokładnie na odwrót ponieważ pasjonaci kupują przede wszystkim dla siebie a nie dla otoczenia.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zegarek kupujesz dla otoczenia a nie dla siebie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie - kupuje taki by mi sie podobal i nie byl pospolity. Zegarek dla mnie pelni takze role meskiej bizuterii stad tez duza role odgrywa estetyka. Jakosc i prestiz to kwestia mozliwosci finansowych.

 

PS. Nie posiadam zadnego ingersolla mowilem czym bym sie kierowal kupujac zegarek do 3k i podalem szybki przyklad ale bardziej chodzi mi o to czym bym sie kierowal wybierajac zegar w tej kwocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zwracaly uwage spod podwinietego mankietu - tak!

  Ło matko mysałem że byłem niedospany ale po Twoich wypowiedziach wybudziłem sie heh

  BikMike napisze tyle bujaka bujaka :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie - kupuje taki by mi sie podobal i nie byl pospolity. Zegarek dla mnie pelni takze role meskiej bizuterii stad tez duza role odgrywa estetyka. Jakosc i prestiz to kwestia mozliwosci finansowych.

 

PS. Nie posiadam zadnego ingersolla mowilem czym bym sie kierowal kupujac zegarek do 3k i podalem szybki przyklad ale bardziej chodzi mi o to czym bym sie kierowal wybierajac zegar w tej kwocie.

Pierwszą część wypowiedzi rozumiem i nie neguję,ale moim zdaniem jest ona sprzeczna z tym co napisałeś wyżej.

Jaki jest według Ciebie cel zakładania przykuwającego uwagę zegarka ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze juz wszystko napisalem co uwazam. Wiem ze to odmienne zdanie niz wasze. Wy dysponujac budzetem 3k wybierzecie jakiegos rozsadnego japonca i bedziecie podbudowani ze to dobry wybor w tej cenie. Wam bedzie podobal sie wybor a nie zegarek bo zegarek bedzie nijaki io pospolity. Napiszecie na forum co macie i wszyscy utwierdza was ze rozsadnie wybraliscie no i potem jak ktos spyta co powinien kupic to mu rozsadnie wszyscy zgodnie doradzicie japonca czy inne pispolitusy. Jednoczesnie popastwicie sie na kims kto nie trawi szarosci i zycie toczy sie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem japoński = nudny ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem mniejsze głupoty, a zostałem bezlitośnie opunktowany przez taranta. To niesprawiedliwe. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze juz wszystko napisalem co uwazam. Wiem ze to odmienne zdanie niz wasze. Wy dysponujac budzetem 3k wybierzecie jakiegos rozsadnego japonca i bedziecie podbudowani ze to dobry wybor w tej cenie. Wam bedzie podobal sie wybor a nie zegarek bo zegarek bedzie nijaki io pospolity. Napiszecie na forum co macie i wszyscy utwierdza was ze rozsadnie wybraliscie no i potem jak ktos spyta co powinien kupic to mu rozsadnie wszyscy zgodnie doradzicie japonca czy inne pispolitusy. Jednoczesnie popastwicie sie na kims kto nie trawi szarosci i zycie toczy sie dalej :)

 

BigMike coraz bardziej mnie zadziwiasz...  :blink:

Jeśli budżet jest określony (czyli tak jak w tym przypadku 3 tys zł) to o każdym zegarku jaki kupisz w tej cenie można powiedzieć że jest tak samo "pospolity" albo "szary".

A problem polega na tym żeby określony budżet "zainwestować" w towar który ma najlepszy stosunek ceny do jakości - poprzez jakość można rozumieć zarówno samo wykonanie zegarka, jak i jakość mechanizmu, oraz wygląd zegarka...

 

A z tego co piszesz ja zrozumiałem że dla Ciebie w zasadzie nic się nie liczy poza wyglądem zegarka bo ten ma nie być pospolity i ma odbiegać od "szarości" żeby przyciągać uwagę... no to na tej płaszczyźnie mamy zupełnie inne podejście do tematu, bo w/g mnie należy pogodzić jakość cenę z wyglądem, a to wszystko oprzeć na własnych preferencjach... jak ktoś chce iść tylko jednotorowo i bazować tylko na wyglądzie  to w zasadzie raczej nie założy tematu na tym forum tylko pójdzie i kupi co mu tam "w duszy będzie grać"...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wszystkie posty z zainteresowaniem, coraz bardziej sprawy związane z zegarkami mnie ciekawią. Ze swojego wyboru jestem zadowolony, wiem, że nie wszystkim się taki zegarek musi podobać, ale tak jak koledzy wcześniej pisali - zegarek ma być dla samego siebie. Poza tym myślę, że ten model jako pierwszy zegarek mechaniczny jest bardzo dobry. Każdy z czymś kiedyś zaczynał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.