Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lpociask

G-Shock MT-G

Rekomendowane odpowiedzi

No to szukaj Maćku :D

Może to "przydzwonienie" było obtarciem ale rzeczywiście futryna drzewna :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żartuję, wygląda jak nówka ;)

Luma trochę bidna w porównaniu do nurków, ale ogólnie jest lepiej niż się spodziewałem. Nie oddam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się już ktoś w wyminę „ciuszków” albo znalazł coś w necie jak to wyglada? Zastanawia mnie czy np pierścień z skrótami miast jest klejony i czy dekiel bez problemu można wymienic po odkręceniu tych 4 śrubek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci pomoże (ten drugi to wprawdzie MRG, ale budowa nieco podobna):

post-33253-0-82243600-1528885650_thumb.jpg

post-33253-0-90191500-1528885664_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy pod bezelem są jakieś zaczepy na ten pierścień choc jego budowa wskazuje na to ze tak bo są 2 wycięcia po przeciwległych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku uzywke z 15 roku,wszystko smiga wyglad igła, czy półtora tysia to akceptowalna cena? Dodam że to wersja V.post-105714-0-46656300-1534940324.gif

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku uzywke z 15 roku,wszystko smiga wyglad igła, czy półtora tysia to akceptowalna cena? Dodam że to wersja V.

Nówkę z polskiej dystrybucji 3 miechy temu wyrwałem za 2k. z małym haczykiem, więc biorąc pod uwagę teraz jego dostępność to używka w idealnym stanie w tej cenie będzie OK a pewnie za kilka miechów to już okazja będzie ;)

A to był mój :)

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz,zdecyduje sie na niego, piszesz "był", sprzedałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakochalem sie w MTG B1000.... Czy ktos mial juz ten zegareczek albo wie gdzie mozna wiecej inorfmacji onim zasiegnac. Jak sie zapatrujecie w ogole na ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to slucham :) prosze o szybka recke :) dlugo masz ? Zostawiasz czy raczej jak wiekszosc tylko na troche :)

Edytowane przez kowaljl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprzedałem, próbowałem różnych wersji.

Używałes go na tyle długo by móc coś powiedziec o trwałości tej powłoki? Ten przyszły "moj" jest prawie jak nowka ale wg właściciela był używany okazjonalnie.I jego stan to potwierdza, ciekawe jak wplynie na ten stan codzienne tyranie. Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to slucham :) prosze o szybka recke :) dlugo masz ? Zostawiasz czy raczej jak wiekszosc tylko na troche :)

Nie no, mam zegarki z tkzw. dożywociem :P ... a inne rotują, na razie MTG nigdzie się nie rusza ;)

Mam niecałe dwa miesiące, nie wiem do jakiego zegarka mam się odnieść? ... MTG-S miałeś?

Jakościowo jest ciut lepszy od S-ki, taki jak MTG-G ale w przeciwieństwie do MTG-S/G jest bardziej obły i już nie taki klockowaty.

A do tego nie spodziewałem się że MTG na pasku może tyle dodatkowo zyskiwać w komforcie noszenia, gumka (a w zasadzie grube gumsko) jest świetna, jakościowo taka jak w Giezie czy Frogu a może nawet i lepsza :)

Blusru to bajer ale to naprawdę pomocna rzecz, ustawiasz sobie alarm, timer, czasy i nie musisz odkręcać koronki ani manipulować pusherami.

Automatycznie koryguje czas jak się łączy z smartfonem i fajna sprawa szukania fona, już raz się przydała :D

Taki imo bardziej dopracowany do poprzedniej edycji i bardziej czytelny z wypełnieniem pustych miejsc na tarczy.

No ale jeśli MTG-S/D jest dla Ciebie rozmiarowo idealny albo nawet ciut za mały to o MTG-B zapomnij bo jest mniejszy ;)

 

 

Używałes go na tyle długo by móc coś powiedziec o trwałości tej powłoki? Ten przyszły "moj" jest prawie jak nowka ale wg właściciela był używany okazjonalnie.I jego stan to potwierdza, ciekawe jak wplynie na ten stan codzienne tyranie.

Miałem nie dość długo ok. 1-2 miesięcy to w tym aspekcie ciężko coś powiedzieć, tym bardziej że noszę prawie każdego dnia tyg. inny zegarek to ciężko coś ściuchrać ale od spodu gdzie zapinka tarła zapięciem o branse były widoczne przecierki (ale to normalne, nawet w droższych zegarkach/powłokach).

No ale on ma taką strukturę, tak jak go opisywałem obdrapaniec i nawet jak zrobisz rysę to zginie w czeluściach tej powłoki ^_^

MTG-S Waldzior Edyszyn miałem ok. rok czasu to rysek nałapał, tutaj nie zdążył ale myślę że gorzej byłoby widać na wersji BD ale Koledzy nosili intensywnie i nic tam nie narzekali ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem S zwykka srebrna. Teraz z analogow mam od dluzeszego czasu gwa-1000. Wlasnie o rysy sie boje na kopercie i zastanawìam sie czy czarna wersja nie byla by lepsza ppd rym wzgledem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam zegarki z tkzw. dożywociem :P ... a inne rotują, na razie MTG nigdzie się nie rusza ;)

Mam niecałe dwa miesiące, nie wiem do jakiego zegarka mam się odnieść? ... MTG-S miałeś?

Jakościowo jest ciut lepszy od S-ki, taki jak MTG-G ale w przeciwieństwie do MTG-S/G jest bardziej obły i już nie taki klockowaty.

A do tego nie spodziewałem się że MTG na pasku może tyle dodatkowo zyskiwać w komforcie noszenia, gumka (a w zasadzie grube gumsko) jest świetna, jakościowo taka jak w Giezie czy Frogu a może nawet i lepsza :)

Blusru to bajer ale to naprawdę pomocna rzecz, ustawiasz sobie alarm, timer, czasy i nie musisz odkręcać koronki ani manipulować pusherami.

Automatycznie koryguje czas jak się łączy z smartfonem i fajna sprawa szukania fona, już raz się przydała :D

Taki imo bardziej dopracowany do poprzedniej edycji i bardziej czytelny z wypełnieniem pustych miejsc na tarczy.

No ale jeśli MTG-S/D jest dla Ciebie rozmiarowo idealny albo nawet ciut za mały to o MTG-B zapomnij bo jest mniejszy ;)

 

 

Miałem nie dość długo ok. 1-2 miesięcy to w tym aspekcie ciężko coś powiedzieć, tym bardziej że noszę prawie każdego dnia tyg. inny zegarek to ciężko coś ściuchrać ale od spodu gdzie zapinka tarła zapięciem o branse były widoczne przecierki (ale to normalne, nawet w droższych zegarkach/powłokach).

No ale on ma taką strukturę, tak jak go opisywałem obdrapaniec i nawet jak zrobisz rysę to zginie w czeluściach tej powłoki ^_^

MTG-S Waldzior Edyszyn miałem ok. rok czasu to rysek nałapał, tutaj nie zdążył ale myślę że gorzej byłoby widać na wersji BD ale Koledzy nosili intensywnie i nic tam nie narzekali ;)

Popraw jesli się mylę-MTG-S Waldzior Edyszyn to wersja srebrna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw jesli się mylę-MTG-S Waldzior Edyszyn to wersja srebrna?

Tak z czerwonymi wstawkami.

Poczytaj forum, to przecież klasyka :D

No i Waldka nie znasz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba nawet ja wymyśliłem Waldzior Edition... dawno temu :P

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czerwonymi wstawkami.

Poczytaj forum, to przecież klasyka :D

No i Waldka nie znasz? :P

Ja tutaj od niedawna, widzę że koniecznie trzeba prześledzić tematy i poznac lepiej Waldka. To musi być kluczowa postać skoro Casio nazywa swoje modele jego imieniem

post-105714-0-84860800-1534969777.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny z niebieskimi wstawkami zamiast czerwonych dla mnie ładniejszy. :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.