Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

"Stawka" - turniej zegarków radzieckich

Gramy o III miejsce  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czekacie pewnie na kategorię?

Ja czekam aż komentarze troszkę ostygną  :)

 

Wyniki pierwszej rundy będą podane we wtorek jako całość. Nie będzie wyników po pierwszej i po drugiej rundzie. No chyba że we wtorek wieczorem  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch to skromny chłopak.

Wiedział, że 2 datowniki by nas zabiły.. :D

Dlatego jeden schował..

Grzesiek proszę o nie szydzenie z przeciwnika... Ewentualnie o szydzenie z innych :) A skromność to moje 3 imię zaraz po zawiść i pycha...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wyniki będą podane zbiorczo...Ale takie prawo organizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już u siebie czuję że ta "niby zabawa" za dużo adrenaliny u mnie wzbudza.

Mimo iż wiem że większość z kolegów nakryje mnie dwa razy swoją kolekcją to i tak mam marzenie żeby tak choć do półfinału..

A Kris to mnie przeraża od początku! Jak zawodnik z zupełnie nie tej wagi. ... Nie ujmując innym którym nic  nie nie brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...skończcie komentarze, bo nam Roman nic nie powie ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Wyniki po każdej kategorii to by były jeszcze większe emocje przy wybieraniu kolejnego zegarka. Jeśli Szanowne Jury da radę to może jednak wcześniej??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już u siebie czuję że ta "niby zabawa" za dużo adrenaliny u mnie wzbudza.

Mimo iż wiem że większość z kolegów nakryje mnie dwa razy swoją kolekcją to i tak mam marzenie żeby tak choć do półfinału..

A Kris to mnie przeraża od początku! Jak zawodnik z zupełnie nie tej wagi. ... Nie ujmując innym którym nic  nie nie brakuje...

E tam...może i tym razem Dawid wygra z Goliatem :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już u siebie czuję że ta "niby zabawa" za dużo adrenaliny u mnie wzbudza.

Mimo iż wiem że większość z kolegów nakryje mnie dwa razy swoją kolekcją to i tak mam marzenie żeby tak choć do półfinału..

A Kris to mnie przeraża od początku! Jak zawodnik z zupełnie nie tej wagi. ... Nie ujmując innym którym nic  nie nie brakuje...

Nie przesadzaj.  Ktoś kiedyś powiedział : Nie ważne jak zaczynasz a ważne jak zakończysz ;)  Czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.  Ktoś kiedyś powiedział : Nie ważne jak zaczynasz a ważne jak zakończysz ;)  Czy coś w tym stylu.

Ja tam wiem gdzie jestem i dokąd mam iść. Tylko droga daleka... :D  


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, odstaw Calvadosa, ujawnij się  :P


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że kategoria miała być podana około 21.30  :angry:


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie.. jaki temat nr. 2 ?

Chyba juz pora ??

 

ED

 

Myślę że temat nr 2 to zegarek bez kalendarza  :blink:  :D  :D  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.  Ktoś kiedyś powiedział : Nie ważne jak zaczynasz a ważne jak zakończysz ;)  Czy coś w tym stylu.

Leszek Miller. i trzymam Cię za słowo. Nie ważne jak zaczynasz ważne jak skończysz! Wiesz. Z Tobą przegrać to jak wygrać.

Zresztą grono wielkich zaczyna się i kończy się u nas na całości jak widać po poziomie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto poswięcić czas żeby widzieć takie emocje  :) 

Gratuluje Wszystkim. Tak jak się spodziewaliśmy z Jurorami w tej kategori nie było problemu z posiadaniem zawodnika.Natomiast poziom przerósł moje oczekiwania  :rolleyes: 

 

To jednak dopiero połowa pierwszej rundy, druga rozegra się jutro i będzie mam nadzieję równie ciekawa.

 

Kilka uwag organizacyjnych. 

Zdjęcia które dostaję na maila proszę (o ile mają być do wystawienia) aby były przygotowane pod względem rozmiaru. Wojciech1500 - musiałem Twoje zdjęcie na szybko wrzucić na pokazywarkę.

Więcej nie będę tego robił, po prostu nie wystawię zdjęcia. Sorki ale mogłem zająć się tym jednym ponieważ koledzy daktarin i w2k2 dali mi znać że jednak sami zdjęcia wystawią.

 

Prosze jeszcze raz o nie komentowanie w trakcie rundy -  jest czas na to później.

 

21.00 to czas rozpoczęcia  prezentacji zegarków  - Ci co mają czas nieaktualny proszę  o aktualzację. Nosimy na rękach zegarki nie Windowsa  :P 

Narazie falstart bez konsekwencji ale proszę o synchronizację wg jakiegoś wzorca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwsza  kategoria zaskoczyła niektórych trudnością wyboru to druga za to będzie dziecinnie łatwa  :ph34r:

 

I RUNDA

kategoria II

 

Ekstrawagancki zegarek radziecki  :P  :P  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo f***k

zatkało mnię


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo ekstra - rozumiem. Ale co to jest "wagancki"? :blink:  No cóż nikt nie mówił że będzie łatwo... 

Za słownikiem Języka polskiego:

 

► ekstrawagancki

wzbudzający zainteresowanie, zadziwiający lub bulwersujący oryginalnością, odbiegający od ogólnie przyjętych zwyczajów i norm; ekscentryczny, dziwaczny, oryginalny


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Pffff... że niby łatwo??? taaaaa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.