Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

"Stawka" - turniej zegarków radzieckich

Gramy o III miejsce  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.... wydaje się proste a jest wręcz odwrotnie. Gregorian ma racje. Co dać żeby się na starcie nie wystrzelać? Szczególnie przy takich zawodnikach. A jeszcze na mur beton będziemy powielać propozycje. Będę szczery! Gdybym miał to wystawiłbym Kosmosa. Ale nie mam... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba było przyjąć moje założenie, odpadam po pierwszej rundzie i ze spokojem śledzę dalsze zmagania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne? Jak się ma jeden zegarek z datownikiem to i tak nie ma wyjścia :D


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dniu namysłu stwierdziłem, że skoro i tak na początek odpadnę , to nie ma się co stresować. Dam to co mi się podoba i co lubię, a nie co jest kolekcjonersko najciekawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dniu namysłu stwierdziłem, że skoro i tak na początek odpadnę , to nie ma się co stresować. Dam to co mi się podoba i co lubię, a nie co jest kolekcjonersko najciekawsze.

 

Enkil, nie przesadzaj.Ciężko powiedzieć czy zegarki, które na forum wzbudziły by ogólne "ochy i achy", będą równie wysoko ocenione przez Jury.Moim zdaniem, każdy ma szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ochami i achami.. zawsze pisałem, ze ilekroc pokazałem zegarek naprawdę niesamowity - jak choćby Toczmech typ 3, mało kto w ogóle go zauważał, za to komandir z łodzią podwodną - cudo, bóstwo. W przypadku rusów najlepsze zegarek czesto są bardzo niepozorne :) 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na ostatniej prostej..

Ograniczyłem wybór już tylko do....  9 zegarków! :wacko:

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, nie przesadzaj.Ciężko powiedzieć czy zegarki, które na forum wzbudziły by ogólne "ochy i achy", będą równie wysoko ocenione przez Jury.Moim zdaniem, każdy ma szansę.

Oh.. Oczywiście, że każdy. :)

Chodzi o to, że przez ten rok byłem tu codziennie, i wiem, że wśród naszych forumowiczów jest wiele bardzo ciekawych i naprawdę interesujących , z różnych względów, zegarków. Co mnie oczywiście bardzo cieszy, bo gdzie jeśli nie tu miałbym je oglądać?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiły małe zmiany jeżeli chodzi o nagrody a to za sprawą chojnego sponsora który się do mnie zgłosił  :)

Nagrodę główną dla ZWYCIĘZCY funduje kolega Ender i będzie to Sława Big Zero w stanie NOS.

post-47356-0-25021500-1417979736_thumb.jpg

 

Nagrodę  za zajęcie II miejsca funduje kolega Nightdream i będzie to piękny Zestaw do wina w stanie NOS  :D

 

post-47356-0-34947900-1417979735_thumb.jpg

 

Ja do obu nagód dokładam po katalogu znanej  szwajcarskiej firmy zegarkowej Carl F. Bucherer Collection 2014/2015

(Zdjęcia katalogów dołożę jutro - dzis nie mogę znaleźć)

 

Jeżeli pojawią się jeszcze jacyś sponsorzy to dołożymy nagród  :D

 

Panowie Ender, Nightdream - dziękuję Wam bardzo.

Turniej będ\ie miał dodatkowy smaczek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAWA DLA SPONSORÓW!!! :D

 

Teraz już wiem, że zawsze brakowało mi takiego zestawu do wina..... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze - kilku kolegów zgłosiło chęć przysłania zdjęcia. jedni do tzw "banku bezpieczeństwa" - jeszcze nie dostałem zdjęć

Inni z prośbą o wystawienie - Ci inni to daktarin, w2k2, Wojciech1500 . Te będę wystawiał od 21.01 w pojedyńczych postach w kolejności zgłoszeń.

daktarin nie dostałem jeszcze zdjęcia.

 

Teraz ważne - nie będzie startu rundy, wzyscy tu szanujemy i mamy czym mierzyć czas.

O godzinie 21.00 zaczynamy wystawiać zdjęcia - czas 5 minut  :) 

Zapraszam do zabawy

 

Edit

Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dniu namysłu stwierdziłem, że skoro i tak na początek odpadnę , to nie ma się co stresować. Dam to co mi się podoba i co lubię, a nie co jest kolekcjonersko najciekawsze.

ja robię właśnie to samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielka niecierpliwością czekam na nie mniejszą przyjemność oglądania wspaniałych zegarków. Widzę, że jako kibic bezstresowo. :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem, sam wystawię.

Dzięki za pomoc.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki mało czytałem bo miałem maraton alkoholowy i doszedłem do wniosku że kawa wzbudza więcej agresji niż alkohol ja wracałem (albo nie )zawalony i byłem spokojny a żona wypijała dwie kawy dziennie i cały czas się wkurwiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20:50:  

post-61474-0-24041300-1417981993_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę od tej pory o wstrzymanie się z komentarzami do czasu wystawienia wszystkich 19 zdjęć.

Później będzie można komentować do woli. Zyczę miłej zabawy i dużych emocji.

O 21.00 CZAS  START

Zyczę też Wszystkim POWODZENIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o Arbuzie ale to teraz taki "popularny" zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.