Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W moim przypadku to nie moda, to konieczność ;-)

Przypuszczam Rafał, w innym przypadku nie oddalbyś mi (komukolwiek!) genialnego JankaRyśka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przypuszczam Rafał, w innym przypadku nie oddalbyś mi (komukolwiek!) genialnego JankaRyśka :)

Prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Trident. Muszę to przyznać - lepszy niż mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matki, kozak jest ten Trident! Wiem, bo miałem. I gdybym miał wersję 38 mm, to bym się z nią nie rozstał ;-)

 

Dzięki Rafał :) Nic straconego...zawsze można sobie sprawić wersję 38 :D

 

Miałem Tridenta 43 mm, niestety musiałem sprzedać z wiadomych powodów. Super zegarek, rozmiar 43 mm bardzo mi odpowiadał mimo że mój nadgarstek to niespełna 17,5 cm. Oczywiście rozumiem tych co preferują mniejsze zegarki, ostatnio taka moda. 

 

Mniejszym zegarkom nie można odmówić wygody noszenia, choć na to też ma wpływ wiele innych czynników :) I jakby to napisać...wolę mniejsze zegarki dlatego wybrałem 43 mm :D hehe

 

Świetny Trident. Muszę to przyznać - lepszy niż mój.

 

Dzięki Łukaszu. Czy lepszy? Sam nie wiem. Każdy jest na swój sposób inny/ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wolę mniejsze zegarki dlatego wybrałem 43 mm

 

 

Dobre:D graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że są zupełnie inne. Ten vintage też by zasilił moją skromną kolekcję, ale muszę zrobić miejsce dla LLD. Raz jeszcze gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, fajna wersja. Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajne to Ballowanie, szczególnie z tym kolorem tarczy. Jaka to referencja i rozmiar? ;) No i gratki :D 

 

 

 

 

 

Gratulacje Panowie :)

 

U mnie już chyba ostatni na jakiś czas :)

No niezły jest, stare logo robi robotę :) Gratki! ;) Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne to Ballowanie, szczególnie z tym kolorem tarczy. Jaka to referencja i rozmiar? ;) No i gratki :D  

 

 

Ball Fireman Night train III - preorder z września 2018, do wyboru był w tarczy czarnej, niebieskiej, zielonej. Rozmiary 40/43. Kolor trytu konfigurowalny - stąd ja nie wiem czy jak dam jakiś numer to będzie on oznaczał kopertę 40mm/ zieloną tarczę czy ten set kolorystyczny trytu jaki wybrałem  - więc numerku nie podaję - do sprawdzenia w sieci. W ofercie Balla na ten moment tego nie ma, limitacja była 1000 sztuk (ale nie wiem czy na rozmiar czy na kolor czy na każdą kombinację - jak na wszystko, to wiadomo: "limitacja" :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny, walentynkowy ;-) debiut

LRM_EXPORT_79442320809165_20190214_11591

 

LRM_EXPORT_79654052200543_20190214_12025

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ukochanej? :)

Tak, tej samej od 27 lat :D

Tajemnica alkowy wyglądała tak:

kupiłem jej małego Breila na Valjoux 7765, a przy tej okazji również (sobie) Zodiaczka ;) Wyłożyłem zatem oficjalny prezent na szafkę nocną, żeby rano była niespodzianka, a na jej słowa, ojej, "a ja nie mam nic dla Ciebie" odpowiedziałem: "spokojnie, jestem przygotowany na taką ewentualność". Resztę widać na zdjęciach :D

 

Swoją drogą ten Breil też powinien tu wylądować, będzie pokazany, tylko muszę go oddać do przesmarowania, bo miał być "po serwisie", a po otwarciu dekielka gołym okiem widać, że "serwis" był, tylko nie wiadomo kiedy... :)

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kupiłem jej małego Breila na Valjoux 7765, a przy tej okazji również (sobie) Zodiaczka ;) Wyłożyłem zatem oficjalny prezent na szafkę nocną, żeby rano była niespodzianka, a na jej słowa, ojej, "a ja nie mam nic dla Ciebie" odpowiedziałem: "spokojnie, jestem przygotowany na taką ewentualność". Resztę widać na zdjęciach :D

 

 

No pomysłowo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ball Fireman Night train III - preorder z września 2018, do wyboru był w tarczy czarnej, niebieskiej, zielonej. Rozmiary 40/43. Kolor trytu konfigurowalny - stąd ja nie wiem czy jak dam jakiś numer to będzie on oznaczał kopertę 40mm/ zieloną tarczę czy ten set kolorystyczny trytu jaki wybrałem  - więc numerku nie podaję - do sprawdzenia w sieci. W ofercie Balla na ten moment tego nie ma, limitacja była 1000 sztuk (ale nie wiem czy na rozmiar czy na kolor czy na każdą kombinację - jak na wszystko, to wiadomo: "limitacja" :P)

 

Dzięki, podoba mi się :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, podoba mi się :D

Fajnie, ale chyba jesteś w mniejszości:D, dla mnie bomba, zielona czyli chyba z jakimś gazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie już chyba ostatni na jakiś czas :)

Gratuluję jedynego prawilnego Krzysztofa :D

 

Oficjalny, walentynkowy ;-) debiut

 

Zodiac chyba był już chwalony, ale niech będzie i drugi raz, świetny jest.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tej samej od 27 lat :D

Tajemnica alkowy wyglądała tak:

kupiłem jej małego Breila na Valjoux 7765, a przy tej okazji również (sobie) Zodiaczka ;) Wyłożyłem zatem oficjalny prezent na szafkę nocną, żeby rano była niespodzianka, a na jej słowa, ojej, "a ja nie mam nic dla Ciebie" odpowiedziałem: "spokojnie, jestem przygotowany na taką ewentualność". Resztę widać na zdjęciach :D

 

Swoją drogą ten Breil też powinien tu wylądować, będzie pokazany, tylko muszę go oddać do przesmarowania, bo miał być "po serwisie", a po otwarciu dekielka gołym okiem widać, że "serwis" był, tylko nie wiadomo kiedy... :)

Fajna historia...a tyle sie mówi ze to my, faceci zapominamy...:)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny, walentynkowy ;-) debiut

 

 

 

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dobrze to wygląda . Gratuluję.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten Zodiac, gratuluję:-)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia...a tyle sie mówi ze to my, faceci zapominamy... :)

Ciąg dalszy i przyczynek do Zodiaca :)

P1010541_zpsy3rlnfyr.jpg

 

P1010540_zpsaqcov0et.jpg

 

P1010543_zps9hiqxn0x.jpg

 

P1010544_zpsf2ldmax1.jpg

 

P1010545_zpscjufzhde.jpg

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkamil oba fajne.

Gratulacje.

 

Breil jakie ma wymiary


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkamil oba fajne.

Gratulacje.

 

Breil jakie ma wymiary

36 mm bez koronki, L2L 42 mm

Bardzo ładny damski zegarek, ciekawa tarcza.

A kupiłem go od faceta z ręką jak dyszel  :lol: Nie no, wydaje mi się, że chyba nie ma 100% damskiego genu, ale fakt wybierałem go z przekonaniem, że będzie podobał się kobiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ze jako prezent dla kobiety :)

Słabo widzę, ale tarcza 'medyczna" się wydaje...(?)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.