Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

qqwydz.jpg

 

Po jego pierwszym przegladzie w histori ;) nóweczka z lat 70tych :) zdobyty tutaj na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abe - Omega........... :) :) :);)

 

<allah ><allah><allah>

Boska!!! Do galerii!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd ta konsternacja ??;) zdziwienie, ze mi sie podoba :) Monaco dalej mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Kilka dni temu zakupiłem w/w Fortisa- czarny cyferblat i czarny pasek skórzany. Data zakupu zegarka w sklepie to połowa roku 2008, oczywiście z papierami. Zegarek używany w świetnym stanie.

No....... to się pochwaliłem. Zdjęcia dodam jak się nauczę wklejać;).

chodząc po sklepach w W-wie słyszałem od sprzedawców, że producenci maja podnieść ceny i jest to ostatni dzwonek na dokonanie poważniejszych zakupów- czy ktoś coś o tym wie czy to tylko takie straszonko potencjalnego klienta?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolegów.

Kilka dni temu zakupiłem w/w Fortisa- czarny cyferblat i czarny pasek skórzany. Data zakupu zegarka w sklepie to połowa roku 2008, oczywiście z papierami. Zegarek używany w świetnym stanie.

No....... to się pochwaliłem. Zdjęcia dodam jak się nauczę wklejać;).

chodząc po sklepach w W-wie słyszałem od sprzedawców, że producenci maja podnieść ceny i jest to ostatni dzwonek na dokonanie poważniejszych zakupów- czy ktoś coś o tym wie czy to tylko takie straszonko potencjalnego klienta?

Pozdrawiam.

 

 

Gratuluje zegarka:), opowiesci o podwyzkach, szczegolnie w zakresie sredniej polki sa raczej nierealne - jest kryzys ;), ewentualne podwyzki w polsce wynikaja ze zmiany kursu fch:)

:P


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodząc po sklepach w W-wie słyszałem od sprzedawców, że producenci maja podnieść ceny i jest to ostatni dzwonek na dokonanie poważniejszych zakupów- czy ktoś coś o tym wie czy to tylko takie straszonko potencjalnego klienta?

 

Nie do końca straszenie, Omega już podniosła ceny, oczywiście ze wzg. na słabą złotówkę. Swoją drogą w jednym sklepie jublierskim widziałem, że ta korekta była dokonana długopisem - zamazana stara cena i napisana nowa - trochę obciachowo to wyglądało ;)


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale np. ul. Bracka 2- cena w Euro razy przelicznik z kursu dnia. Tylko czy to jest "fer" wobec klienta? rozumiem że cena nie może spaść w dół poniżej ceny zakupu przez sklep bo to już generuje straty ale żeby tak to się działo.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to może niezbyt popularna marka,ale zegarki robią porządne.Mam słabość do unitasa więc dziś kupiłem...

post-6842-0-96439400-1331123800.jpg

 

 

post-6842-0-21020100-1331123803.jpg

post-6842-0-30695100-1331123806.jpg

post-6842-0-64267600-1331123807.jpg

post-6842-0-09604700-1331123810.jpg

 

Zegareczek w drodze,fotki wykonał kolega od którego go nabyłem..Prawda,że ładny zegar?Średnica 44mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafal,

gratuluje kolejnych egzemplarzy LeCoultre. Ksiazke takze nabylem kilka tygodni temu, wymienilem z Zafem kilka emaili - ciagle przymierzam sie do niektorych modeli i chcialem zasiegnac jego opinii. Tez bym chcial stalowego Futurematica..... Ale powoli...

 

 

Pozdrawiam

 

Witam - po przejrzeniu - ciagle brak czasu ksiazki chyba zaczynam sie okreslac i mam zamiar wziasc sie za memovoxy:), Zaf jest strasznie pomocna osoba - wisze teraz na mailu w sprawie czesci.

 

A STALOWY FUTUREMATIC TO JEST TO:)

 

POZDRAWIAM


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że to może niezbyt popularna marka,ale zegarki robią porządne.Mam słabość do unitasa więc dziś kupiłem...

 

 

Zegareczek w drodze,fotki wykonał kolega od którego go nabyłem..Prawda,że ładny zegar?Średnica 44mm.

Ladny widzialem na allegro, zdjecia te same co na allegro i wisza tam kilka tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja omega genewka też leżała na allegro,dogadałem się z kolegą i dokonaliśmy wymiany towarowej:)Meistersingera przynajmniej założę na łapę,omega była dla mnie zdecydowanie za mała..Poza tym za ten model firma winszuje sobie 1350euro..dziwię się,ze tak fajny ,nowy zegarek leżał na "witrynie"allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robbud94

Witam to mój nowy nabytek zregenerowany ;) Tissot z 1951 roku.

post-0-0-15699500-1331123916.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andy257

Może to nie rarytasy ale się pochwalę co udało mi się upolować Carven i Rytima de luxe oba swiss made i trochę już stare

post-0-0-10770400-1331123920.jpgpost-0-0-60895300-1331123953.jpg

post-0-0-28000900-1331123924.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj sie udalo dorwac takiego staruszka - w sumie przekonal mnie werk

 

post-514-0-15303400-1331124458.jpg

By rafalbarpost-514-0-30866800-1331124459.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaliber 89 świetnie zachowany to się nazywa SZCZĘśCIARZ - gratuluję nabytku


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaliber 89 świetnie zachowany to się nazywa SZCZĘśCIARZ - gratuluję nabytku

 

Masz racje fart byl - a werk mnie przekonal bo bez ryski i czysciutki - mam cicha nadzieje ze uda mi sie podczyscic tarcze - dostane go w piatek wiec zanosi sie pracowity weekend.

 

pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk piekny. Koperte i wskazówki wypięknisz. Jedynie tarcza wypada słabiej. Ale może po delikanym doczyszczeniu będzie ok z niewielka "patynką". Czasem to dodaje uroku - co na niejednym zegarku - w tym Twoich - było widać.

Zazdraszczam :) (życzliwie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Werk piekny. Koperte i wskazówki wypięknisz. Jedynie tarcza wypada słabiej. Ale może po delikanym doczyszczeniu będzie ok z niewielka "patynką". Czasem to dodaje uroku - co na niejednym zegarku - w tym Twoich - było widać.

Zazdraszczam :lol: (życzliwie)

 

 

Na wstepie dziekuje, wlasnie przyszedl - koperta jest ok, wskazowki - coz doczepic sie moge jedynie do sekundowej, tarcza - dzisiaj idzie na warsztat - sprobuje podczyscic ale nie wiem jak to wyjdzie.

 

Gratuluje cytrynki i samuraja - nie tylko ja lubie zegarki z jasna tarcza:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję IWC.Szczególnie tego,po prostu klasyka gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również gratuluję IWC.Szczególnie tego,po prostu klasyka gatunku.

 

 

Tarcza niestety okazala sie zbyt przegryziona brudem - pojdzie do odmalowania- liczylem sie z tym kupujac ten zegarek - nastepne zdjecia juz po remoncie kapitalnym


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1pd.jpg

 

 

2pd.jpg

 

 

Co o nim sądzicie ?


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co o nim sądzicie ?
nie ten dzial. it's fake!

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby zmienic temat i zostac w temacie :lol:

dzisiejszy zakup i wielkie dzieki dla Staruszka za szybka pomoc i porade w sprawie ponizszego zakupu - Piotrze jestes wileki:)

post-514-0-86235600-1331125087.jpg

By rafalbar


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał - piękna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.