Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwości Bartek, obszerna galeria napewno się pojawi :)

Gratuluje Michał ,zegarek naprawde piekny....

No i sadze ze jak w galerii nie zrobisz zdjecia za sterami F-16 to koledzy z 1000postów"walną'w temacie..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim, ale z gratulacjami się jeszcze wstrzymajmy dopóki go oficjalnie nie pokaże :)

 

Ile kosztuje ten zegarek w pl ?

 

Na półce lezy za 40070 zł ...

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, indeksy powalają, już zielone ze mnie zeszło :), więc gratuluje Michale wspaniałego zegarka. Czekam na więcej zdjęć.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10235063.th.jpg

 

a to moja connie , fotka za zgodą sprzedjącego , kolegi forumowego;)

Edytowane przez kurant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna, i stan prawie idealny. Gratulacje, tylko pozazdrościć :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

carlito gratulacje super wybor!

 

natchniony weekendem majowym i wyjazdem do francji/hiszpanii kupilem zegar na ktory dlugo chorowalem potem mi przeszlo i jak go przymierzylem to jakos zal bylo sciagac :) i na dodatek zona mnie namawiala do zakupu :)

Tudor BlackBay!

jestem dalej na urlopie foty wrzuce w niedziele, nosze go drugi dzien i jest idealny :)

Edytowane przez b4rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@b4rt

 

:) ludzie to maja szczęście do żon :) , a może by tak Twoja żona, namówiła moją, a moja już mnie nie musi namawiać na Tudorka :P:D .

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@b4rt

 

:) ludzie to maja szczęście do żon :) , a może by tak Twoja żona, namówiła moją, a moja już mnie nie musi namawiać na Tudorka :P:D .

 

Oj tak :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt mam szczescie jesli chodzi o moja zone :)

 

Sytuacja z Tudorem byla bardo smieszna bo podchodzilem do niego kilka razy sam w Paryzu, Berlinie i Wiedniu ogladalem potem zmienilem zdanie. Na lotnisku w monachium jak lecialem do francji go nie bylo bo chcialem zonie pokazac. A we wtorek w drodze powrotnej z pampeluny zjechalismy do San Sebastian przechodzac kolo jubilera z Rolexami patrze Tudor i jest BlackBay!

Mowie do zony choc chce przymierzyc zegarek i ci pokazac, jak go zalozylem na reke to moje "krakowskie ja" sie odezwalo i mialem juz dziekowac, a zona mowi chyba go nie zdejmiesz? :D

Zapytala o cene i powiedziala zebm bral bo jest bardzo ladny :) chwile pozniej wychodzilem zadowolony ze sklepu udalo sie pare Euro wytargowac jeszcze. Niestety nie mieli wersji na pasku vintage tylko bransoleta i nato.

fotka ponizej caly czas na rece a Monaco, z ktorym przylecialem jest w pudelku Tudora :D

zdjcienj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny on jest, szczególnie wskazówki przyciągaj uwagę. A taka żona to skarb :)

Gratulacje! Zegarka i żony :) :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt mam szczescie jesli chodzi o moja zone :)

 

Sytuacja z Tudorem byla bardo smieszna bo podchodzilem do niego kilka razy sam w Paryzu, Berlinie i Wiedniu ogladalem potem zmienilem zdanie. Na lotnisku w monachium jak lecialem do francji go nie bylo bo chcialem zonie pokazac. A we wtorek w drodze powrotnej z pampeluny zjechalismy do San Sebastian przechodzac kolo jubilera z Rolexami patrze Tudor i jest BlackBay!

Mowie do zony choc chce przymierzyc zegarek i ci pokazac, jak go zalozylem na reke to moje "krakowskie ja" sie odezwalo i mialem juz dziekowac, a zona mowi chyba go nie zdejmiesz? :D

 

Żona pewnie z Krakowa nie jest ;):] POZDROWIENIA dla Małżonki:) A Tobie niech cyka TUDORek :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zegarek prezentuje się świetnie. Jeszcze raz gratuluję.

Że też ja nie szukałem żony z Krakowa, tylko musiało mnie pognać w racjonalne strony wielkopolski :)i teraz masz babo placek, jedne dwa zegarki na rok i finito :D. Mało tego to najczęściej jeden dla niej :P.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prezentuje się świetnie. Jeszcze raz gratuluję.

Ze też ja nie szukałem żony z Krakowa, tylko musiało mnie pognać w racjonalne strony wielkopolski :) i teraz masz babo placek, jedne dwa zegarki na rok i finito :D. Mało tego to najczęściej jeden dla niej :P.

 

moja zona ma swoje 3 i raczej nie musi kupowac nowych ale za to uwielbia nosic moje monaco i carrere mysle ze tudor na damskiej rece tez bedzie dobrze wygladal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba z noszeniem męskich zegarków wśród kobiet jest bardzo powszechna, tym bardziej teraz gdy rozmiary damskich wyraźnie nawiązują do rozmiarów dotychczas uważanych jedynie za męskie.ł

Bardzo mi się to podoba, gdy kobieta nosi elegancki mechaniczny zegarek i w niczym mi to nie przeszkadza, że w założeniu projektantów miał być męskim.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

moja zona ma swoje 3 i raczej nie musi kupowac nowych ale za to uwielbia nosic moje monaco i carrere mysle ze tudor na damskiej rece tez bedzie dobrze wygladal

Piękny Tudorek.:))

A monaco-żonka już "podprowadziła".:))

Tudora bym nie oddał.:))

ps. ile żona ma w przegubie?Bo jak ten Tudor będzie pasował,to podejrzewam,że nie jest z Krakowa.Może z Bawarii? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith Captain Winsor blue dzięki Akism

 

mu5a7a6u.jpg


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry deal przy dobrej kawie ..:-)

3a4eny3e.jpg


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Napisano (edytowane)

Będzie i Aquanaut, tylko trochę poźniej :) Podejrzewam, że jeszcze w tym roku.

 

No proszę... a pisałeś, że nie lubisz Patek Philippe :). Co wpłynęło na zmianę Twojego zdania ? i dlaczego chcesz katować się tym zegarkiem ?. Aquanaut jest brzydki jak noc listopadowa, sprawia wrażenie bardzo delikatnego jak na czasomierz sportowy i ma też mechanizm, który rzeczonemu przeznaczeniu kompletnie nie odpowiada.

 

b4rt,

gratuluję wspaniałej żony.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, po wielu bojach, podróżach i innych takich upolowałem Pandę w Europie :D

świeżo odebrana-zakupiona już na ręce hehe

 

zdjęcia na razie sprzedawcy.

post-60538-0-09430100-1367663251_thumb.jpg

post-60538-0-35773400-1367663266_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prezentuje się świetnie. Jeszcze raz gratuluję.

Że też ja nie szukałem żony z Krakowa, tylko musiało mnie pognać w racjonalne strony wielkopolski :)i teraz masz babo placek, jedne dwa zegarki na rok i finito :D. Mało tego to najczęściej jeden dla niej :P.

 

Ja mam żonę z Krakowa, hmm uważa,że jeden zegarek za 2k wystarcz i to za dużo....


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę... a pisałeś, że nie lubisz Patek Philippe :). Co wpłynęło na zmianę Twojego zdania ? i dlaczego chcesz katować się tym zegarkiem ?

 

Bo nie lubię :)

 

Tutaj masz cały temat :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89411-patek-philippe-aquanaut/


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry deal przy dobrej kawie ..:-)

3a4eny3e.jpg

 

Ja tam wolałbym 305-ke :D;) , ale Zenek niech się nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IWC super Carlito ale i ten Tudor jest fajny właśnie na bransolecie gratuluję.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.