Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

@ZiomRanger spoko jest. Gratulacje !  BTW czy ja dobrze widzę ale ten model zniknął z oferty na oficjalnej stronie?

4 godziny temu, Ziom napisał:

U mnie też rodzina się powiększyła emoji6.png
d37e94ea6d31e58c70395b8061c662e3.jpg

Jestem bardzo ciekawy tego modelu, jak się nosi ?? Uszy nie za długie 🤔 I tak Tudor zdjął Rengera ze strony. 

Panowie, gdzie najlepiej zamawiać paski nato ori Tudora? 

Przepraszam za mało odkrywcze pytanie, ale czy na 58 trzeba się zapisywać ? I czas oczekiwania to kilka miesięcy ?!

Godzinę temu, Szyszkops napisał:

Pytasz o polskie realia?

Sadzać po tej odpowiedzi w PL jest jeszcze gorzej ? Nie kilka miesięcy ?

Na czarnego zapisałem się w styczniu, na niebieskiego zaraz jak wszedł. Czekam.

18 godzin temu, Szyszkops napisał:

To czarnego już masz czy nadal czekasz... 🤔

Czy mam??? Nie, nie mam

W ogóle coś mi podpowiada, że niebieski może być szybciej.

Czy mam??? Nie, nie mam

W ogóle coś mi podpowiada, że niebieski może być szybciej.

Ja sie na niebieski zapisalem 5 dni przed premiera, gdy wszyscy juz wiedzieli co sie pojawi. KRUKowi nie udalo sie do dzis dostarczyc zegarka. Wychodzi na to, ze bidaki w „moim” salonie nie mieli jeszcze ani jednej sztuki. To tak jakbysmy jeszcze byli przed premiera. No bo przeciez na pewno nikogo nie wpuscili przede mnie, no nie?

Niebieskie już przeszły przez rodzimego AD. Można już coś kupić na wtórnym 🙂

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

Niebieskie już przeszły przez rodzimego AD. Można już coś kupić na wtórnym

Nie, no niemozliwe. Przeciez bylem pierwszy...
No chyba, ze ktos tu nie gra fair, ale to rowniez niemozliwe, czyz nie?

Wszystko jest ok. Po prostu wchodziłeś od strony głównego wejścia a nie od zaplecza. W kolejce w której jesteś Ty jest porządek.

🙂

Żeby zegarek był ikoną wszech czasów , nie musi być idealny. Wystarczy, że przez lata jest choć trochę lepszy od konkurencji. Legendarny ekspert Lotus o Rolex Submariner, Lipiec 2020

Blue na kajdanie też 15090 stoi, jak czarny?

Michal, Blue chyba jednak @ 15.990. Taka byla cena, gdy chwilowo wisial na stronie KRUKa.

21 minut temu, bibbi napisał:

Michal, Blue chyba jednak @ 15.990. Taka byla cena, gdy chwilowo wisial na stronie KRUKa.

Super, dzięki za info :) 

22 godziny temu, Szyszkops napisał:

Rozumiem, że zapisać się można czy też już nie ? 😉😁 Jak wygląda kwestia rabatów ?

1 godzinę temu, darekmp3 napisał:

Dlaczego jesteśmy tak dymani cenami?

Nie tylko cenami, dostępnością, generalnie wszystkim. Jak czasem widze ile ludzie np w UK albo w Niemczech "czekają" na rzeczonego 58 to mnie krew zalewa na wspomnienie tekstu Kruka o 3 latach. Oczywiście ludzie w sieci mogą kłamać ale niby dlaczego by mieli

Niebieski około roku, byłem dziś w 3 salonach. Co ciekawe dowiedziałem się tu i tam, że na południu parę osób ma po kilka sztuk nawet. Osoba, z którą pisałem, ma całe dwie. Widać jak salony rowno traktują klientów )

Cena z metki, czyli 15990 za niebieski. W ciągu kilku dni mam się wybrać i pomierzyć :) Może uda się w końcu urwać, bo z UK za wolno przepuszczali paczkę i sztuki im się wyprzedały niestety. Ciagle obawiam się też tych 39 mm, aleee :) 

Tak jak kiedyś pisałem, wszystko zależy od stosunku wielkości tarczy do koperty. W 58 jest to tak zoptymalizowane ze na nadgarstku wyglda dobrze. Nie ma sie czego obawiać

Niebieski około roku, byłem dziś w 3 salonach. Co ciekawe dowiedziałem się tu i tam, że na południu parę osób ma po kilka sztuk nawet. Osoba, z którą pisałem, ma całe dwie. Widać jak salony rowno traktują klientów )

Cena z metki, czyli 15990 za niebieski. W ciągu kilku dni mam się wybrać i pomierzyć  Może uda się w końcu urwać, bo z UK za wolno przepuszczali paczkę i sztuki im się wyprzedały niestety. Ciagle obawiam się też tych 39 mm, aleee  

Nic nie rozumiem

Byłem w trzech salonach Tudora w wawie. Wszędzie rok i dłużej na niebieskiego.

Znalazłem sprzedawcę na południu, który ma od ręki 2 niebieskie BB58 do kupienia w cenie 15990 (bransy). Wychodzi na to, że są równi i równiejsi, bo tu każą czekać rok, a tam od ręki handlarz dostaje kilka sztuk :)

Ach czyli z południa to handlarz, ok już kumam! A ma z polskiej dystrybucji? Poza tym mógł skupić od dwóch różnych osób...