Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

1 godzinę temu, Rethel napisał:

Według informacji na stronie polerka to tylko opcja. Także myślę, że planowo nie niszczą zegarków :) .

Rolex wlasnie "niszczy" polerując, zmieniajac tarcze itp 😜 Dobrze wiedziec że Tudor tak nie robi

Jak wszystko będzie dobrze działać to za 10 lat dam zegarek do serwisu ale rzecz jasna bez polerki.

"Yo listen up, here's the story
About a little guy that lives in a blue world
And all day and all night and everything he sees is just blue" :D

Edited by Jan

Tudor Royal
Bardzo przyjemny.
Ciekawe na ile zostanie wyceniony ?d8232093da34e8d2f47e9578cd2196bc.jpg

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czemu, ale jak patrzę na tego Tudora, to w głowie pojawia mi się obraz Choparda. Ten drugi mi dużo bardziej odpowiada...

Chopard-Alpine-Eagle-Gold-Steel-Luxury-Sports-Watch-aBlogtoWatch-132-1024x684.jpg

Wiesz czemu podobne przecież to jest to samo rozwiązanie podobnie jak AP Royal Oak i Nautilus. Na CHR24 podali ceny w przeliczeniu na PLN i bardo przystępne. Jednak to nie mój klimat - można obejrzeć tą ciekawostkę jak trafi do AD. 

Dziś rozrosła mi się Tudorowa "rodzina" 😜

o BB 58 Blue 👌 teraz tylko muszę poczekać max 3 miesiące (tak mnie zapewniali). Black był na miejscu do kupna ale zdecydowałem się na tą nowinkę. Mam nadzieję, że mnie kolor nie zawiedzie 🤯 Przymierzałem również BB 36 i 41, stwierdzam że 36 jakaś mała a 41 hymn ...

IMG_20200930_184454.jpg

Edited by Wery

14 minut temu, Wery napisał:

teraz tylko muszę poczekać max 3 miesiące (tak mnie zapewniali). Black był na miejscu do kupna ale zdecydowałem się na tą nowinkę. Mam nadzieję, że mnie kolor nie zawiedzie 🤯

A z ciekawości, gdzie kupowałeś? :) 

Mieszkam w UK

Rodzina się rozrosła, tylko czekam na "poród"

Wszystko na opak tam u Was w wielkim swiecie. Jezdzicie po zlej stronie drogi, rodzina powieksza sie przed porodem...

I jeszcze to zagadkowe zdjecie GMT, o ktorym w ogole nie wspominasz w swoim poscie.

Na marginesie - jesli macie upatrzony i dostepny model Tudora, to w dniach 1-3.X (stacjonarnie) oraz 1-6.X (online) w Kruku bedzie obowiazywal rabat 20%. Obfitych lowow.

31 minut temu, bibbi napisał:

Na marginesie - jesli macie upatrzony i dostepny model Tudora, to w dniach 1-3.X (stacjonarnie) oraz 1-6.X (online) w Kruku bedzie obowiazywal rabat 20%. Obfitych lowow.

Tylko na Tudora, czy na inne marki też? Rabat tylko na to co mają na stanie, czy też na zegarki na zamówienie? No i skąd masz to info? ;)

Sprzedaję: MKII Hawkinge & Grand Seiko SBGN005

Info dostepne dla pospolstwa - ot powracajaca co pol roku akcja “Stylowe Zakupy”. Rabaty w dziesiatkach sklepow.

A rabaty w Kruku? - jak to zawsze - 20% na zegarki z wylaczeniem marek: Rolex, Cartier, Chopard oraz smart watchy.

Stacjonarnie na bank tylko na produkty lezace w sklepie. A online - no idea. Ale tez raczej na to co jest dostepne (w przeciwnym wypadku mozna by jutro zamowic np. BB58 OG z rabatem 20% i dostawa za 2 lata).

W chwili słabości pożegnałem bb36. Było to ogromne zaniedbanie z mojej strony. Nikomu się nie znudził może?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Akurat przymierzam się do jednego zakupu, ale na zamówienie. Na razie marne 10% dali i punkty. Może jutro dadzą 20% to ustawię się w kolejkę. ;) 

Sprzedaję: MKII Hawkinge & Grand Seiko SBGN005

15 godzin temu, bibbi napisał:

Właśnie zadzwoniłem do Kruka i się dowiedziałem że NIEEEE.   Na Tudory nie ma rabatu- powiedziała mi pani.

Właśnie zadzwoniłem do Kruka i się dowiedziałem że NIEEEE.   Na Tudory nie ma rabatu- powiedziała mi pani.

Spojrzalem teraz na ich strone www. Fuc.t - rabaty sa na niektore marki. Info czerpalem z kuponow z Twojego Stylu (organizator akcji). + oprocz “info z gazety” w przeszlosci zawsze tak to dzialalo jak opisalem. Ten sam rabat w przeszlosci byl tez stosowany np. do Omegi.

2 godziny temu, Szyszkops napisał:

No i dobrze, i tak nie ma tudorów w salonach emoji23.png

Coś tam jest ale na pewno nie te upatrzone :) . Problem z głowy.

19 minut temu, Ziom napisał:

U mnie też rodzina się powiększyła emoji6.png

Fajny, już w takim razie wiem, kto go zgarnął :D Gratulacje.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Dzięki. Od dawna się przymierzałem, aż w końcu trafił się w odpowiednim momencie no i burgund ma towarzysza