Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

79170, a ten to 79260 i oba są sygnowane przez Rolexa.
bdb602ece3d1ab0459ef9a474c6462e2.plist&key=7fa3cb635f8622f84cbbadfaec51714cafc339a3a246f6e9426ac1a93f5c854d

574b2c7a2ac079755cc33217ba119cf6.plist

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Dzięki ! Racja. Bzdury wypisują ci sprzedawcy.

Sprawdziłem od razu i nie mają atrakcyjnych cen ;)

Edited by Rethel

Ile sie teraz czeka na BB58, niebieski. W Kruku powiedzieli, że kilka lat. Naprawde?

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

4 godziny temu, Rethel napisał:

Sprawdziłem od razu i nie mają atrakcyjnych cen ;)

w końcu Tudor, tez się kiedyś nadziałem na cenę tego modelu, tzn rynkowo nic dziwnego ale jakoś myślałem ze nieco tańszy będzie,

w końcu Tudor, tez się kiedyś nadziałem na cenę tego modelu, tzn rynkowo nic dziwnego ale jakoś myślałem ze nieco tańszy będzie,

O którym modelu piszesz?

9 minut temu, Yenjay napisał:

O którym modelu piszesz?

o wspominanym Prince Date Chrono, w sumie niezależnie od referencji 

Racja, ja kupiłem lata temu, jeszcze w normalnej cenie.

Żałuje że tak co najmniej z 10 lat temu nie interesowałem się zegarkami. Wiele dobrych modeli było dostępnych i w zupełnie innych cenach.

50 minut temu, tropik79 napisał:

Wyręczam kolegę @ledr od noszenia tego niewątpliwego brzemienia. ;)

Strata @ledr Twoim zyskiem :)

Pozdrawiam

1600954589234.thumb.jpeg.1b43ea1cea3e5404633facd7c1b73394.jpeg

Edited by Jan

Moim zdaniem niebieski tylko na bransolecie, która wydobywa jego moc, a czarny tylko pasek (skóra, nato), a bransoleta go dusi i czyni go miałkim, pospolitym, odbiera mu potencjał.

Tak czy siak, jeden z najlepszych zegarków ostatnich lat 💪

20200924_155937.jpg

6 minut temu, dawid82 napisał:

To jest 41?

58

6 minut temu, pablo122 napisał:

a czarny tylko pasek (skóra, nato), a bransoleta go dusi

Nie zgodzę się, oczywiście to kwestia subiektywna ale wg mnie bransoleta świetnie go dopełnia. Natomiast pasek dodaje jeszcze więcej sznytu vintage co tez jest niewątpliwie zaletą. Ja do swojego zamierza dokupić jakąś starzoną skórę jak się bransoletą naciesze (czyli pewnie do końca jesieni :P )

Panowie, jakie jest Wasze doświadczenie z serwisem Tudora w Szwajcarii? Mój BB Chrono pojechał na serwis w związku ze zwiększoną odchyłką dobową (ni stąd ni z owąd -30s/24h). Ile to trwa? Jak z jakością serwisu?

W dniu 22.09.2020 o 18:32, lukebor napisał:

Lubię tego drania...
dd94258ba4a06e1763b6c8ac2a6629c4.jpg

@lukebor Jak u Ciebie z dokładnością chodu?

3 godziny temu, Jan napisał:

Strata @ledr Twoim zyskiem :)

Pozdrawiam

1600954589234.thumb.jpeg.1b43ea1cea3e5404633facd7c1b73394.jpeg

Cieszył i dawaj frajdę przez prawie półtora roku... Teraz go zastąpiła w sercu inna dziewczyna, a imię jej na O się zaczyna;-)

Niech cieszy z noszenia, bo to zegar na rękę a nie za szkło, czy do trzymania w pudełku. Paweł: naprawdę dobrze razem wyglądacie:-)

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

2 godziny temu, tomeks001 napisał:

Panowie, jakie jest Wasze doświadczenie z serwisem Tudora w Szwajcarii? Mój BB Chrono pojechał na serwis w związku ze zwiększoną odchyłką dobową (ni stąd ni z owąd -30s/24h). Ile to trwa? Jak z jakością serwisu?

@lukebor Jak u Ciebie z dokładnością chodu?

Szczerze? to nie wiem ;) noszę i cieszę się z zegarka. Dotyczy to wszystkich zegarków, jakie mam...

Ale mogę sprawdzić i wtedy dam znać. 

I'm not myself, but not dead and not for sale...

14 minut temu, lukebor napisał:

Szczerze? to nie wiem ;) noszę i cieszę się z zegarka. Dotyczy to wszystkich zegarków, jakie mam...

Ale mogę sprawdzić i wtedy dam znać. 

Super, sprawdź proszę i napisz. Mój w maju niespodziewanie zaczął mieć odchyłkę na poziomie -10 s. - zauważyłem jak po kilku dniach zegarek zaczął późnić ok minuty. Po kilku dniach sytuacja się uspokoiła więc odpuściłem serwis. Jakieś 2 tygodnie temu nagle odchyłka zrobiła się minus 30s więc wysłałem do Kruka a oni do Szwajcarii.  

23 godziny temu, Rethel napisał:

Żałuje że tak co najmniej z 10 lat temu nie interesowałem się zegarkami. Wiele dobrych modeli było dostępnych i w zupełnie innych cenach.

Zgadza sie - tylko wtedy wszyscy duzo kupowali i wymieniali na forum i byla zabawa - teraz nuuuuuda Panie nastala... 😒

Submariner 20 tysi, AP RO 15300 41 tysi i wszystko dostepne od reki lezalo i sie kurzylo - to byly czasy 😊

Piękna 58. Sam na czarną choruje. Zastanawiam się jednak nad wersją z paskiem, a następnie dokupić do niej kajdan od strapcode. Te pseudo nity z boku oryginału i gwałtowne jakby zejście pierwszego ogniwa za endlinkiiem mi jednak nie pasują do końca. Co do jakości strapcode nie mam obaw, ale zawsze jakieś ale ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka