Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lukebor napisał:

Jak przyszedł, to Koledze i tak nie powinni sprzedać, bo od razu widać, że handlarz emoji23.png

Oglądałem kolegę nie tak dawno na żywo i nic nie wskazywało w jego powierzchowności na taką brzydką profesję, ale może dobrze się maskował (nawet po zdjęciu maseczki)...😆


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam oryginał, ma na dole napis "Kruk made"...😁


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to w zeszłym tygodniu odebrałem w czwartek czarnego - po zapisie w styczniu - a dziś dzwonili, że jest niebieski - po zapisie przy premierze. Wczoraj ktoś tu pisał, że w złotych w wawie nie został odebrany niebieski na pasku, ale już poszedł dalej.

Wyglada jakby się coś ruszyło, ale nie wiem jak w takim razie rozumieć info o zamknięciu zapisów na 58.

Jak orginał,  to biere.

Nie dowiadywałem się, czy orginał, to egzemplarz kolekcjonerski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym kontekście pisałem. Super, że udało Ci się dostać niebieskiego. Gratulacje! Ciekawe, który „wygra”.
Zrób też proszę fotkę porównawczą.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info odnośnie czarnego bb58 - wersja na pasku 1 rok oczekiwania, sama bransoleta 2 lata.
Myślałem, że wykorzystam nazbierane punkty, ale najwidoczniej nie chcą mi nic sprzedać - nie będę korzył się, żeby mi łaskawcy zegarek sprzedali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szyszkops napisał:

Tak na poważnie to w zeszłym tygodniu odebrałem w czwartek czarnego - po zapisie w styczniu - a dziś dzwonili, że jest niebieski - po zapisie przy premierze. Wczoraj ktoś tu pisał, że w złotych w wawie nie został odebrany niebieski na pasku, ale już poszedł dalej.

Wyglada jakby się coś ruszyło, ale nie wiem jak w takim razie rozumieć info o zamknięciu zapisów na 58.


Nie dowiadywałem się, czy orginał, to egzemplarz kolekcjonerski! emoji6.png

Zabierz ze sobą lupę, bo to mocno śmierdząca sprawa . 😁

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teraz wydaje mi się, że mam faworyta, ale to bez macania niebieskiego, więc wszystko się może zmienić zdjęcia będą, ale niestety na miarę moich skromnych możliwości

Zabierz ze sobą lupę, bo to mocno śmierdząca sprawa . 

Przez dekiel i tak nie widać, że w środku wysokiej jakości oryginalny mechanizm nh35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba są świetne, za mną ciagle chodzi taki czarny z kajdanem :) Dziś jak zobaczyłem GMT w gablocie to aż zatęskniłem za swoim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Szyszkops napisał:

Na teraz wydaje mi się, że mam faworyta, ale to bez macania niebieskiego, więc wszystko się może zmienić emoji6.png zdjęcia będą, ale niestety na miarę moich skromnych możliwości emoji23.png


Przez dekiel i tak nie widać, że w środku wysokiej jakości oryginalny mechanizm nh35 emoji6.png

Może to jakiś że zwrotu 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał:

w zeszłym tygodniu odebrałem w czwartek czarnego - po zapisie w styczniu - a dziś dzwonili, że jest niebieski - po zapisie przy premierze.

 

święta przyszły październiku!!  super i gratulacje, tym bardziej ze jak widać nie jesteśmy aż tak olewani przez AD jak myślałem.

 

Mówią że od przybytku głowa nie boli a @Szyszkops odbierze blue i będzie miał migrenę 😂 każdemu życzę takich problemów i dylematów! 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
święta przyszły październiku!!  super i gratulacje, tym bardziej ze jak widać nie jesteśmy aż tak olewani przez AD jak myślałem.
 
Mówią że od przybytku głowa nie boli a [mention=97650]Szyszkops[/mention] odbierze blue i będzie miał migrenę  każdemu życzę takich problemów i dylematów! 

Migrenę mam od momentu jak zadzwonili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czekania głowa boli
Kruk dostarcza je powoli.
Wtem łupnęło jak grom z nieba
Kasę już szykowac trzeba.
Drzwi przede mną otwierajcie
Punkty z karty zabierajcie!
Skąd wzięliście tego Blue?
Nie mam najmniejszego clue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Jan napisał:

 

 

Klamra jest super, jak planowałem pasek to chcialem zamowic taką a la Tudor (oryginał nie do dostania albo za miliony) tylko bez loga, niestety przyszła inna. Napisałem to uff kamień z serca...

 

 

No mi na szczęście udało się kupić set z bransoletą i ori paskiem :) akurat jak opadnie hype to może w na początek wiosny wpadnie 58 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szyszkops napisał:


Migrenę mam od momentu jak zadzwonili emoji6.png


Super okazja. Masz zestaw na zimę i lato👍


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał:

No mi na szczęście udało się kupić set z bransoletą i ori paskiem :) akurat jak opadnie hype to może w na początek wiosny wpadnie 58 :P

 

trzymam kciuki za 58. Pasek ma coś do siebie, od wczoraj nie mogę się napatrzeć na zegarek, kompletnie inny styl, idealny na jesień. Sama klamra mimo że kopia też ekstra działa, to jest mega wygodne rozwiązanie.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to chyba dla @Szyszkops wypuścili żeby pogłębić migrenę :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrany, fajnie się komponuje z kolorystyką koperty/tarczy. Mam kilka niebieskich zegarków i brązy zwykle dobrze do nich wyglądają. Może tylko przeszycie lepiej by pasowało białe (do indeksów), a nie beżowe.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.