Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że Ranger cieszy. Dużo mu lepiej na szmatkach niż wcześniej na żelastwie.

 

Ciekawe ile u Ciebie wytrzyma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coeszy bardzo, masz rację bransoleta jest fajna i ma swoje smaczki ala na paskach zegar nabiera innego oblicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Tudor! :-) Trochę mi za nim tęskno i to chyba dokładnie za tym egzemplarzem - kupiony w kwietniu w Hiszpanii? Jeśli tak, to potem był w Polsce u nas w Klubie, poszedł do Austrii i teraz widzę, że znowu wrócił do Klubu w Polsce :-D

 

Wszystko musisz wygadać :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to dokladnie ten egzemplarz :) Mimo tylu podróży jest w naprawdę bardzo dobrym stanie i cieszy kolejnego właściciela. Zegar z duszą i historia hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie chciałbym złożyć podanie o przyjęcie do klubu ;)

 

dzphif601wja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Tak to dokladnie ten egzemplarz :) Mimo tylu podróży jest w naprawdę bardzo dobrym stanie i cieszy kolejnego właściciela. Zegar z duszą i historia hehe

 

mysle ze spora liczba zegarków krązy od jednego do drugiego,wieszkosc ma adhd zegarkowe stad czeste zmiany i wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję się ponownie w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia? Panie, ludzie!


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7b5d9440da8570d4d522a12cb92a975a.jpg źle się wkleilo :) Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko to przecież miesiąc temu go sprzedałeś! To nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany ale inny. No jakoś tak wyszło że mnie ciągnęło do niego. W międzyczasie miałem jeszcze chwilę czarnego ale wolę niebieskiego przez wskazówki stalowe zamiast zlotych

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany ale inny. No jakoś tak wyszło że mnie ciągnęło do niego. W międzyczasie miałem jeszcze chwilę czarnego ale wolę niebieskiego przez wskazówki stalowe zamiast zlotych

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Das a ty czasami nie jesteś jakaś rodzina ze Świerszczem bo on tez takie powroty zalicza? :P

 

c2f53df8574e44b89bd010b23a470c54.jpg

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączy nas miasto co najwyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Rolex nie robi takich zapięć jak w tym Tudorze, bo jest genialne.

A tak z czystej ciekawości, dlaczego według Ciebie to zapięcie jest lepsze od Rolkowego ?

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle się wkleilo :)

Kawał historii w tym zegarku

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das a ty czasami nie jesteś jakaś rodzina ze Świerszczem bo on tez takie powroty zalicza?

:), tak ewidentnie widać tendencję w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Das a ty czasami nie jesteś jakaś rodzina ze Świerszczem bo on tez takie powroty zalicza? :P

 

Nazwałbym to "syndrom świerszcza", niestety mi też się udzielił :D

 

@mikolaj78: w tym Tudorze w zapięciu są ceramiczne kulki po obu stronach, które zatrzaskują zabezpieczenie, a w Rolexie tą rolę pełnią metalowe trzpienie. Oba zapięcia pracują przyjemniej niż np. w TH czy Omedze, ale to Tudorowe jest lepsze od starszego brata i ma przyjemny klik dla ucha. To już są prawdziwe niuanse, ale my przecież na takich detalach mamy prawo się skupiać. Czy każdy Tudor np. BB ma takie rozwiazanie przy zabezpieczeniu zapięcia czy tylko Heritage Chrono i Pelagos? 

 

No nie, dla mnie Rolex ma przyjemniejszy klik dla ucha  :blink:

 

O glidelock nie wspomnę

Edytowane przez Ulotny

Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapięcie i regulacja w Pelagosie jest wyborne :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikolaj78: w tym Tudorze w zapięciu są ceramiczne kulki po obu stronach, które zatrzaskują zabezpieczenie, a w Rolexie tą rolę pełnią metalowe trzpienie. Oba zapięcia pracują przyjemniej niż np. w TH czy Omedze, ale to Tudorowe jest lepsze od starszego brata i ma przyjemny klik dla ucha. To już są prawdziwe niuanse, ale my przecież na takich detalach mamy prawo się skupiać. Czy każdy Tudor np. BB ma takie rozwiazanie przy zabezpieczeniu zapięcia czy tylko Heritage Chrono i Pelagos?

Posiadam zarówno Rolka jak i Tudora i akurat mnie bardziej odpowiada praca zapięcia tego pierwszego.

Trzeba użyć nieco większej siły aby zatrzasnąć zapinkę i zabezpieczenie i właśnie to jest dla mnie fajniejsze.

Zgodzę się oczywiście, że zastosowanie ceramicznych kulek jest jakby wyższe technologicznie niż stalowych mikro kuleczek niczym z łożyska.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.