Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

W dobrej :) Występował w III, IV i V rodzaju koperty ;)

Hmm, no według tabeli tak ale tarcz bałtyków jest kilka. A ta gliszowana to chyba tylko w lekkim krabie tj. w IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, sam ja też nie jestem niczego pewny (może napiszą coś inni) i na wszelki wypadek kupiłem swego czasu Bałtyka z tą tarczą w obu złoconych kopertach a nawet w typie III, choć tę ostatnią kombinację uważam za najbardziej wątpliwą. Generalnie Bałtyk w kopercie III to dość tajemniczy temat. Natomiast co do takiej koperty to chyba były i takie. Dodatkowo wskazówki tutaj wyglądają mi na zbyt wąskie a godzinowa też na  zbyt krótką. Zawsze warto zapytać sprzedającego, skoro to ktoś od nas.

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wskazówki, koronka, płyta, są nieorginalne. Koperta też chyba od Poliota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem zalicytować, ale ta spiłowana tarcza... Miałem takiego Atlasa z ładną tarczą, i tak jakoś dziwnie "latał" w kopercie - okazało się, że tarcza jest oszlifowana. Kompletna destrukcja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dumałem, dumałem i nie kupiłem, 15 min później już go nie było. Czy było warto?

Ps. jak coś to się jeszcze jakieś ostały u tego sprzedawcy ale uważam, że cena wysoka.

 

http://allegro.pl/polski-zegarek-zodiak-piekny-stan-mostek-blonie-i6161938788.html

 

A ten mostek to nie jakiś późniejszy dodatek twórczy?;)

 

Też się zastanawiałem, ale te ceny to jednak jak dla mnie kosmos:/ Przebiłbym kwotę, którą dałem za antymagnetycznego... moim zdaniem bez sensu... no ale "czy warto" zależy od tego, kto się zdecydował dać te 450zł .. dla kogoś było warto;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten mostek to nie jakiś późniejszy dodatek twórczy? ;)

 

Też się zastanawiałem, ale te ceny to jednak jak dla mnie kosmos:/ Przebiłbym kwotę, którą dałem za antymagnetycznego... moim zdaniem bez sensu... no ale "czy warto" zależy od tego, kto się zdecydował dać te 450zł .. dla kogoś było warto;)

No właśnie, czy ktoś tylko nie przerzucił mostka? A warto to bardziej chodziło mi o zakup niż o kwotę.

A ten mostek to nie jakiś późniejszy dodatek twórczy? ;)

 

Też się zastanawiałem, ale te ceny to jednak jak dla mnie kosmos:/ Przebiłbym kwotę, którą dałem za antymagnetycznego... moim zdaniem bez sensu... no ale "czy warto" zależy od tego, kto się zdecydował dać te 450zł .. dla kogoś było warto;)

Ps. i nie chwal się już antymagnetycznym bo to naprawdę może denerwować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ja.

Jaką kwotę wygrywającą szacujecie?

Szczerze mówiąc, to ten tysiąc to już wygląda sensownie - nie dałbym więcej... chociaż ostatnie szaleństwo rynkowe sprawia, że aż boję się myśleć:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 000 / 7 szt = 143 zł , ładne stany poza Alfą, chyba warto

Polana nie mam, jakby co to wiesz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelam: 1200?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie choć dwa mi sie podobały - 1600 ale minimalna nie została osiągnięta - pewne 3 albo 4 tys chce i tak sobie można gdybać i tracić czas na licytacje z minimalną (tajną minimalną) ja takie omijam co by nie było wystawiane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprzedawca puści, a jak nie to znajomi będą "podbijać" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był chętny za 1625 i cena minimalna nie została osiągnięta? :unsure:

ciężko komentować


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hurcie powinno być taniej;) Tu wychodzi, że jest drożej... bo za te dwa ładne max po 300zł... reszta to 150-200. Więc jakoś max 1400-1500... a tu minimalna wyższa... świat wariuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie to liczyłem i za tyle te ładne bym nabył ale z gościem ciężko sie gadało - tyle powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcę podpytać Kolegów ,  na mostku 16 RUBIS i znaczek mikrometra, to wszystko jest w porządku ? frez mostka i płyty , jest taki sam , koła naciągowe są gładkie . Czy w tym werku wszystko może się zgadzać ? podziękował z góry :) 

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poskładany choć widziałem kilka i miałem już taki niedawno też gładkie koła mikrometr i wysoki numer - składaki ale kto kiedy i gdzie nie wiem - z fabryki tak raczej nie wyszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej poskładany choć widziałem kilka i miałem już taki niedawno też gładkie koła mikrometr i wysoki numer - składaki ale kto kiedy i gdzie nie wiem - z fabryki tak raczej nie wyszły

Dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to według mnie - zobaczymy co inni powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ten uskok frezowania po obwodzie na sygnowanym mostku  - składaczek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.