Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Twierdzę że to podróbka

foto zegarka z aukcji: po prawej

foto prawdziwego  antymagnetyka: po lewej

 

 

 

 

 

post-92884-0-72640500-1478284553.jpg

post-92884-0-71727700-1478284714.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno wyczuć, ale też mam takie wrażenie, choć nie raz zetknąłem się z większymi i mniejszymi indeksami w różnych zegarkach jak w Atlasach czy Zodiakach , ale tutaj nawet napis jest mniejszy, a to dziwne i indeksy wszystkie takie równe, i ta "I" taka ładna, coś tu może śmierdzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie antymagnetyki mają nacinane indeksy proste zwężające się na końcach dopiero - ten z aukcji ma w kształcie łezki po całości poza tym oryginał ma nacięcie na 9 i 3 długie a ten z aukcji ma krótkie - to przeróbka z Poljota chyba ale nie wiem jakiego 


http://zegarkiclub.pl/forum/topic/47478-blonex-antymagnetyczny/page-4?do=findComment&comment=1641091

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antymagnetyczne wyszły jednym ciągiem, jedna seria- teoretycznie wiec powinny byc indentyko. No ale ceny maja juz konkretne, wiec co sie dziwic, ze podróbki... za ile poszedł ten? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antymagnetyczne wyszły jednym ciągiem, jedna seria- teoretycznie wiec powinny byc indentyko. No ale ceny maja juz konkretne, wiec co sie dziwic, ze podróbki... za ile poszedł ten? ;)

Ten z aukcji trwa jeszcze teraz jest 900 z groszami - mój za 2 klocki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z aukcji trwa jeszcze teraz jest 900 z groszami - mój za 2 klocki 

pierdolec niedowidzących napaleńców zaczyna się rozkręcać    ...jest 1.125  jeszcze przez cztery dni może sięgnie dwóch klocków :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione jest tak, że może być to złudzenie najlepiej zapytaj sprzedającego o dodatkowe zdjęcia.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widze ruski mostek.

I to w wersji z późniejszym logo. Do tego fazowanie mechanizmu z późnej produkcji. Według mnie ten cały mechanizm to przekładka z jakiegoś bardziej budżetowego zegarka z 1.Moskiewskiej - np. Kirowskie, bo Poljoty jako takie miały w tym czasie już montowany mechanizm antywstrząsowy. Stąd też koło naciągu bez gwiazdek i bez oznaczenia fabryki (o ile akurat to koło to nie przekładka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym trochę olejnej wpłynęło w nacięcia indeksów - drugi lepiej wyszedł co nie zmienia faktów że oba to malowanki czegoś czego nie było 

post-68206-0-94495300-1481615227_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Paweł powiedział że lepszy jest pierwszy. Zobacz w drugim napis na dole MADE IN POLAND.  "Fachowiec " musiał być po niejednym piwie :D

 

Jest jeszcze Kurant

 

http://allegro.pl/polski-zgarek-kurant-fabryka-blonie-czarny-unikat-i6635060100.html

 

Gdybym był poczatkującym to powiem ze mógłbym sie pomylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.