Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Recommended Posts

A koperta?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem nigdy tego nie zgłębiałem żeby mieć w pamięci - do książki zaglądnijcie co tam zostało ustalone - koronka zmieniona na pewno 

Koperta OK, rodz. II, dekiel też z kompletu (rys. 4.3 i 4.7) wspomnianej książki "Przystanek Zegarek". Jak zauważono wyżej, koronka wymieniona.

No długo nie powisiał :(

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Witam. Potrzebuję pomocy, zastanawiam się nad kupnem zegarka

http://www.olx.pl/oferta/zegarek-atlas-blonie-CID87-IDmwMdm.html#462dabfab4

Jak uważacie czy warto za taką cenę kupić w takim stanie kupić taki zegarek Atlas ?

Zegarek jest na pewno oryginalny (ta tarcza występowała z kopertą III rodzaju) i w super stanie. Rzadko błonia w takim stanie występują.

A czy warto - to już sam musisz stwierdzić. Powiem tylko tyle, że ładne/średnie stany błonia sprzedają się (przy uczciwych aukcjach ;) ) w okolicach 200-300 zł. Jak zauważyłem po aukcjach - trochę wyższe ceny osiągają alfy i zodiaki (oczywiście poza antymagnetykami i z polskimi mostkami), czasami ładne złocone, trochę niższe popularniejsze blonexy i błonia. Dużo zależy też od stanu  

Edited by mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Najdroższe są Antymagnetyczne wraz z Alfami, ale z Polskimi mech. występujące niezwykle rzadko z wiadomych powodów - wyszło ich najmniej. Tuż za nimi klasują się białe kruki czyli Atlasy z 12 na gorze i 6 na dole. Rzadko wystepuja. Wczoraj byla na allegro malowanka i poszla za duzy hajs wiec wspolczuje osobie ktora ja kupila (chyba, ze byla swiadoma). Poza tym do rzadszych mozna zaliczyc jeszcze moze Jantary w ladnych stanach, inne czesciej sie spotyka. Taka moja subiektywna opinia. Przy odrobinie szczescia kupisz taniej tego Atlasa, na ktorego polujesz ;)

Edited by PatrykH

"W tej pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by poznać prawdę i dostrzec korzenie zła" — Friedrich Nietzsche:

Dziękuję za odpowiedzi. 700 zł trochę dużo, czasami sledze sprzedaż na allegro tych zegarków. Sprzedają się taniej ale nie widziałem w takim dobrym stanie żadnego.   :)

Zastanawia  mnie jeszcze czy ucho koperty nie jest zgięte ? czy tylko mi się tak wydaje ?

Edited by paeo21106

Witam. Potrzebuję pomocy, zastanawiam się nad kupnem zegarka

http://www.olx.pl/oferta/zegarek-atlas-blonie-CID87-IDmwMdm.html#462dabfab4

Jak uważacie czy warto za taką cenę kupić w takim stanie kupić taki zegarek Atlas ?

A to może połączę was jak Pan bułeczka z Panią sałatką   ;)  :D   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/100056-atlas-nasze-naj/page-2?do=findComment&comment=2017358

Dogadajcie się po prostu  :)

https://www.youtube.com/watch?v=lfVZTT368Zg

Chodzi o to że ten zegarek sprzedaje na olxsie ktoś kto pochwalił się nim na forum pod wskazanym prze zemnie linkiem - napisz do gościa może się dogadacie jak jesteś zainteresowany 

Wchodziłem na link i od razu poznałem, że to ten sam zegarek. Jednak zrezygnowałem. Poczekam może coś tańszego trochę się pojawi. Widziałem fajny Zodiak na allegro ale nie wiem czy nie malowanka.  Dziękuję wszystkim za pomoc  :)

Wchodziłem na link i od razu poznałem, że to ten sam zegarek. Jednak zrezygnowałem. Poczekam może coś tańszego trochę się pojawi. Widziałem fajny Zodiak na allegro ale nie wiem czy nie malowanka.  Dziękuję wszystkim za pomoc  :)

Wiem, że inny dział ale mogę Ci w takim samym stanie sprzedać za 350 zł blonexa z taką samą tarczą

Wiem, że inny dział ale mogę Ci w takim samym stanie sprzedać za 350 zł blonexa z taką samą tarczą

Poleciało Priv.

Pozdrawiam 

Popłynął już

"W tej pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by poznać prawdę i dostrzec korzenie zła" — Friedrich Nietzsche:

Szkoda, że nie ma więcej zdjęć :lol:

wystarczy trochę poklikać :)

post-54348-0-38002700-1506925534_thumb.jpg

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię