Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Wczoraj przyszły mi pasiorki płócienne, jakie zamówiłem na zatoce za grosze u "Heńków".

Na pierwszy rzut oka i wrażenie na łapce jest ok. Zobaczymy jak z trwałością i czy jakąś wysypką mnie nie potraktują ;-)

Grube na jakieś 3-4 mm, mięciutkie i klamry stal.

Za 4 pasiochy (2 x 18mm i 2x22mm) dałem z "owieckom" aż.... 18 zeta ;-) 

 

gallery_26467_3134_186966.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł spróbować z takimi paskami. Ja zobaczę koło siebie czy nie ma gdzieś takich w realu.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niewarta świeczki. Pasek musi byc robiony na wymiar i sztyfty tez - to przekroczy wartośc zegarka kilkakrotnie.

Raczej poszukaj bransolety.

To nie dobrze, bo fajny duży model w sam raz na pasek. Nie przemyslalem tematu jak go brałem. Bransolete mam Poljota, chyba oryginał, ale wygląda jak zrobiona z kapsli, wstyd nosić. Myślisz że można dostać jakiś lepszy zamiennik (w sensie inną bransolete) z takim wycięciem co będzie pasować? Edytowane przez Wojtas79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze, bo fajny duży model w sam raz na pasek. Nie przemyslalem tematu jak go brałem. Bransolete mam Poljota, chyba oryginał, ale wygląda jak zrobiona z kapsli, wstyd nosić. Myślisz że można dostać jakiś lepszy zamiennik (w sensie inną bransolete) z takim wycięciem co będzie pasować?

 

Ja szukałem kiedyś takiej koperty, bo była bardzo przetarta od spodu, za 30 zł kupiłem ładnego Poljota na chodzie z inną tarczą, ale z taką samą kopertą i oryginalna  bransoletą. Później jeszcze ze dwa razy widziałem w dobrej cenie taki komplet. Bez problemu da się kupić, ale trzeba obserwować w necie.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem kiedyś takiej koperty, bo była bardzo przetarta od spodu, za 30 zł kupiłem ładnego Poljota na chodzie z inną tarczą, ale z taką samą kopertą i oryginalna  bransoletą. Później jeszcze ze dwa razy widziałem w dobrej cenie taki komplet. Bez problemu da się kupić, ale trzeba obserwować w necie.

Tyle że koledze właśnie oryginalna bransa się nie podoba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie to zrobić. Bierzesz pasek o większych wymiarach, wycinasz dziure pod ten dynks, dajesz skręcane teleskopy i masz :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że koledze właśnie oryginalna bransa się nie podoba....

 

Mnie też się nie podobała, chciałem przełożyć mechanizm i zmienić kopertę na taką aby mocowanie było na pasek i po pewnym czasie samoistnie zmieniło mi się upodobanie.

Teraz akceptuje ten zegarek, z bransoletą.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubię bransolety ale preferuję ciężkie i solidne, a ta Poljotowa jakaś taka nie teges. Wyczyszcze całość, ładnie zmatuje i może się przekonam.

 

post-98656-0-93128300-1522182614_thumb.jpg

 

A wiecie może gdzie można kupić skręcane teleskopy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubię bransolety ale preferuję ciężkie i solidne, a ta Poljotowa jakaś taka nie teges. Wyczyszcze całość, ładnie zmatuje i może się przekonam.

 

 

Mam taką samą, taki sam wzór, chyba, że wykonana jest z innego materiału.

Nie lubię bransolet, nie znam się na nich, ale ta moja wcale nie wygląda źle.

I jest bransoletą z epoki.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rus

To i ja pokażę swojego :) Jedynie czarny pasek był pod ręką

 

29829496_1480586908713571_1949657326_o.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły mi pasiorki płócienne, jakie zamówiłem na zatoce za grosze u "Heńków".

Na pierwszy rzut oka i wrażenie na łapce jest ok. Zobaczymy jak z trwałością i czy jakąś wysypką mnie nie potraktują ;-)

Grube na jakieś 3-4 mm, mięciutkie i klamry stal.

Za 4 pasiochy (2 x 18mm i 2x22mm) dałem z "owieckom" aż.... 18 zeta ;-) 

 

 

Świetnie się prezentuje Szturman na brezencie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, pasek ciekawy.

 

@werther - dzięki za namiar, skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł paseczek do multi :)

 

 

 

Z jakiego materiału jest ten pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego materiału jest ten pasek?

Kurde nie wiem jakiś poliester chyba, jest dość plastikowy ale mi się podoba. Kupiłem na strapsy.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczę co tam jeszcze jest.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Czarny do czajki nie jest zły, ale ładnie by było z przeszyciami nawiązującymi do tarczy. Googlnij sobie Teklę TK062/CZ/18.

Nie chcę robić kryptoreklamy sklepu, bo grafiki ma ze znakiem wodnym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dadik dobrze mówi. Może być jeszcze bransa bicolor


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to ciemny braz i powedruje do niebieskiego komandira zapewne. Do tego moim zdaniem podkladka przytlqcza zegarek a za tekle dzieki.

Musze rzucic okiem na jubilee od condora w czasowni. Bylby piekny ruski rolek :)

+1

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem te paski kiedyś, przez internet od prywatnej osoby, kupiłem kilka w siedmiu czy ośmiu kolorach, mi też się podobały. To chyba jakaś mała wytwórnia, ale przejdź po zegarmistrzach mogą mieć takie. Te paski są stosunkowo tanie.

Nie długo będę sam robił takie, ale nie wiem czy nie będzie problemów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.